Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy baj lenne, ha szándékosan visszahúznám kicsit a barátnőm önbizalmát akkor is, ha nem rossz szándékkal teszem?

Figyelt kérdés

Barátnőm 29 éves, 4 éve vagyunk együtt, én 30 vagyok, ő az első barátnőm.

2,5 éve kezdett el keményen edzeni, ami meg is látszik rajta, mondhatni tökéletes alakja van (annyi "hibával", hogy oldalnézetből nem teljesen lapos a hasa). Viszont, ezt ő maga is tudja magáról, elkezdett másképp öltözködni, minden tapadós dolgot felvesz, nyáron enyhén s__egggmutogatós, rojtos rövidnadrágban van, már az sem zavarja, ha kicsit kivillan a hasa, stb., és kerek perec kimondja, hogy a legtöbb 20 évesnél is jobb bőrben van, jobb nő és arcra is tetszik magának. Régen alig volt önbizalma. Szeretném egy picit visszahúzni, ezért már most volt pár beszólásom, hogy azért rendesen látszik, hogy nem 20 már, vagy kicsit fókuszáljon a pocakra, de csak ledöngöl, mint valami úthenger, hogy mivel ott van méhe, a gerincének is van egy íve, és nem valami magát éheztető anorexiás, így teljesen lapos nem lesz a hasa, de ezt ilyen vegyesen gúnyos és "bocs bmeg" stílusban. Rossz dolog lenne, ha megkérdezném, hogy akkor más csajok hogy csinálják, hogy lapos?

Nem bántani akarom, csak szerintem sok férfi társam tudja, hogy nagyon veszélyes, ha egy nő így elszáll, ez szinte biztos recept ahhoz, hogy elsárkányosodjanak, megcsaljanak, vagy minden gyengédség kivesszen belőlük, mert végül annyira imádják magukat, hogy másra már nem marad kapacitás. Én pedig nem akarom ezt. Azt szeretném, hogy én erősíthessem meg, én mondhassam, hogy nekem tökéletes, még ha magának nem is az.

Szerintetek?

Főleg nők terén tapasztalt, nem papucs férfiak véleményét várom.



2021. márc. 21. 14:57
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyava, gyerekes és gonosz dolog kérdező. A felnőtt, tökös megoldás az lenne, ha leülnél vele és elmondanád mi zavar, mik a félelmeid.

Amit csinálsz, az lelki bántalmazás semmi több.

2021. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem? :D
2021. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon buta vagy. Nehezen találtál párt, nem is akármilyet. Olyat, aki mellett te is képes lennél fejlődni, HA akarnál egyáltalán, aki támogatna téged lelki téren is, és aki felhúz maga mellé és nem letapos. Erre te mit csinálsz? Lerombolni próbálod, mert idióta vagy. Én elhiszem, hogy ez egy valódi kérdés, mert engem is mindig az ocsmány, undorító, ostoba sutyerákok romboltak le...de már nem tudnak...felnőttem.
2021. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Eddig az volt a baj, ha egy nő elhanyagolta magát a párkapcsaoltba, most már is baj ha fejlődik???
2021. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
#24 Ezeknek minden baj, látod...
2021. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Itt nagyon sokan félreértik. Nem az a baj, hogy fejlődik. Hanem az, hogy lassan 30 éves nőként úgy viselkedik, mint egy 20-22 éves instaribi, és kegyetlenül el van szállva magától. Ez pedig hosszabb távon veszélyeztetheti a kapcsolatot.
2021. márc. 21. 16:06
 27/41 anonim ***** válasza:
93%
#26 Nincs elszállva magától, tisztában van az erejével, képességeivel, kinézetével. Mitől félsz? Miért nem fektetsz időt, energiát inkább te is magadba?
2021. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Nincs elszállva magától, hanem egészséges önbizalma van. Te nem tudod ezt értékelni, mert neked meg egyáltalán nincs.

Az egyedüli dolog, ami a párkapcsolatotokat fenyegeti, az a te önbizalomhiányodból fakadó aljas áskálódásod.

Nőj fel a kapcsolatotokhoz, vagy fogadd el, hogy lekörözött és köszönj el tőle, de ne húzd le!

2021. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi, ha úgy érzed nem az a nő akibe beleszerettél, akkor ki lehet nyitni neki az ajtót.

De amit te csinálsz, azzal saját magadat fogod emberileg egy mélyebb szintre húzni... megéri?

2021. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, muta már egy képet magadról. Akár a fejedet kitakarva.
2021. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!