Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy baj lenne, ha szándékosan visszahúznám kicsit a barátnőm önbizalmát akkor is, ha nem rossz szándékkal teszem?

Figyelt kérdés

Barátnőm 29 éves, 4 éve vagyunk együtt, én 30 vagyok, ő az első barátnőm.

2,5 éve kezdett el keményen edzeni, ami meg is látszik rajta, mondhatni tökéletes alakja van (annyi "hibával", hogy oldalnézetből nem teljesen lapos a hasa). Viszont, ezt ő maga is tudja magáról, elkezdett másképp öltözködni, minden tapadós dolgot felvesz, nyáron enyhén s__egggmutogatós, rojtos rövidnadrágban van, már az sem zavarja, ha kicsit kivillan a hasa, stb., és kerek perec kimondja, hogy a legtöbb 20 évesnél is jobb bőrben van, jobb nő és arcra is tetszik magának. Régen alig volt önbizalma. Szeretném egy picit visszahúzni, ezért már most volt pár beszólásom, hogy azért rendesen látszik, hogy nem 20 már, vagy kicsit fókuszáljon a pocakra, de csak ledöngöl, mint valami úthenger, hogy mivel ott van méhe, a gerincének is van egy íve, és nem valami magát éheztető anorexiás, így teljesen lapos nem lesz a hasa, de ezt ilyen vegyesen gúnyos és "bocs bmeg" stílusban. Rossz dolog lenne, ha megkérdezném, hogy akkor más csajok hogy csinálják, hogy lapos?

Nem bántani akarom, csak szerintem sok férfi társam tudja, hogy nagyon veszélyes, ha egy nő így elszáll, ez szinte biztos recept ahhoz, hogy elsárkányosodjanak, megcsaljanak, vagy minden gyengédség kivesszen belőlük, mert végül annyira imádják magukat, hogy másra már nem marad kapacitás. Én pedig nem akarom ezt. Azt szeretném, hogy én erősíthessem meg, én mondhassam, hogy nekem tökéletes, még ha magának nem is az.

Szerintetek?

Főleg nők terén tapasztalt, nem papucs férfiak véleményét várom.



2021. márc. 21. 14:57
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Valaki linkelje már be, honnan lehet letölteni a Hány évesen hogyan kell viselkedni? kézikönyvet.
2021. márc. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
95%
Ugye, ez egy kamukérdés?? Mert erre már szavaim sincsenek.
2021. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
80%
Na ilyeneket vagytok ti, mocskos szemétláda pasik.
2021. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező neked semmi fogalmad az anatómiáról, meg a fotosopp létezéséről se :D lapos has hagyjál már... barátnődnek van igaza
2021. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeded össze a saját önbizalmas, a párod elég záros határidőn belül ott fog hagyni. Fenének kellene ilyen pár, aki le akarna húzni.
2021. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá... remélem, átlát rajtad és rögtön kihajít.


Szánalmas vagy, kérdező, a hozzád hasonló embereknek nem való kapcsolat, mert csak tönkreteszitek a párotokat.

2021. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Voltam a másik oldalon.

Az exem hozzád hasonló önbizalomhiányos kis nyikhaj volt, aki sportot űzött a beszólogatásokból.


- ne vegyek fel magassarkút és húzzam össze magam

- csináltassam meg a mellem, mert túl kicsi

- fogyjak le (169/56-ra), mert túl nagydarab vagyok - nem ő a gyenge, áá, dehogyis

stb.

2021. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu a kérdés (de az), akkor ugyanazt tudom mondani, mint a legtöbb előttem szóló. Önbizalomhiányos nyomorult vagy, hétszentség, hogy te is érzed, hogy vállalhatatlan az egész. Vagy kapd össze magad, vagy engedd el a csajt, mindkét esetben hagyd abba a cseszegetését, mert magadat alázod.
2021. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak a kimenetelét kristálygömb nélkül megmondom: Te cseszeget, mások dicsérik. Ő érthető módon szépen otthagyja az energiavámpírt és összejön azzal, aki értékeli őt. Te meg megveregeted a válladat, hogy ugye megmondtam, hogy rá fog menni a kapcsolatunk erre az önteltségre. Ja, ha így nézzük, igazad lesz. Hajrá!😉
2021. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló fogalmazott a legjobban!
2021. márc. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!