Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi volt? Én voltam a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? Én voltam a hibás tényleg?

Figyelt kérdés
11 éve vagyok a párommal, gyerekek, kutya, szerelem, minden van.2 héttel ezelőtt kaptam egy üzenetet egy közös barátunktol hogy én mennyire tetszek neki, tudja hogy nem lenne szabad írnia.. Stb. Semmi sértőt, csúnyát nem írt, több mint valószínű 1 el több pálinkát ivott mint kellett volna. Én csak nevettem rajta, természetesen egyből megmutattam a páromnak, az őszinteség híve vagyok és nem akartam félreértést. Nem írtam neki vissza semmit. A párom annyira mérges lett hogy már ott tart a dolog hogy verekedés lesz.Tegnap ez a férfi felhivta a párom és nem győzött elnézést kérni,de a párom iszonyú csúnyán mondta a magáét.Készültünk lefeküdni, még telefonoztunk egy kicsit és a párom meglátta hogy 1 héttel ezelőtt én felköszöntöttem ezt a pasit. Ennyit irtam:Boldogat. 🎂 Olyan de olyan mérges lett rám e miatt, láttam rajta majd felrobban. Erre rákontrázott hogy ne csodálkozzak ha ő ezek után más nőknek fog írogatni. Utána hozzám sem szólt, reggel is oda bújtam volna hozzá, de ellököt magától,még köszönni se köszönt ahogy elment.Most akkora hibát követtem el? Mindenkit felköszöntök ha szülinapja van.Sose volt még ilyen velünk,iszonyúan rosszul esik hogy ezt csinálja,mert soha a büdös életben nem adtam neki okot a féltékenykedésre.Latom előre hogy ha haza ér még ő lesz megsértődve. Azt is mondta hogy nem érti hogy nekem miért írogatnak idegen férfiak. 11 év alatt ha 3 pasi rám írt, de mindegyiket ignoráltam egyből.Most én kérjek bocsánatot vagy mi?Lehet hülyeségnek hangzik, de tiszta ideg vagyok.Köszi ha elolvastad.

2021. ápr. 9. 12:49
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
50%

Nem mondom hogy hatalmas bűnt követett el a kérdező, mert nem.


De ostobaság és felesleges volt írnia neki. Sőt! A pasi ezt biztatasnak veheti. Oké személytelen és oké csak egy szó de akkor is. Ha tudom hogy nyomul rám nekem viszont párom van akkor nem keresem a társaságát. Sőt, tudatosan kerulom. Pontosan azért hogy ne legyen félreértés se a pasival se a párommal.

2021. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
67%
Ha te így gondolod, akkor agree to disagree :)
2021. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.En már nemtudom mi van tényleg, nem akarom vedni magam se mást, de eddig is tudta a párom hogy én tetszek neki. Sose csinált belőle problémát,a hapsi se nyomult semmi.Sose beszéltem úgy vele, ha egy társaságban is voltunk mindig úgy helyzekedtem hogy ne legyünk kettesebe,de ha mégis akkor sem tért ki semmi olyanra. Csak ez a felcsattanása a páromnak amit nemtudok hova tenni. Ez az akkor én is írogatok.. Stb. Meg ez a verekedés. Utálom ha valaki erőszakos, meg már ki is nőttünk ebből,ránéztél a csajomra, gyere szét verlek.
2021. ápr. 9. 14:23
 24/55 A kérdező kommentje:
Azért ezt túlzásnak tartom hogy keresem a társaságát.2x írtam csak,a nevenapján meg most születésnapján írtam neki egy szót.
2021. ápr. 9. 14:26
 25/55 anonim ***** válasza:
85%
Jó ég, milyen pasi az ilyen :D Remélhetőleg pár nap és lenyugszik, talán még meg kéne mutatnod, hogy mindenki másnak is írsz ha szülinapja van.
2021. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
21%
De nem érted hogy ha valaki nyomul ránk és nekünk párunk van, nem akarunk tőle semmit akkor nem írunk neki? És nincs de! Nincs de csak kétszer, de csak ennyit. Minek írtál neki? Kit érdekel hogy szülinapja van? Tudod hogy az ő fejében ilyenkor az játszódik le hogy "hű milyen aranyos hogy felköszönt, jól esik hogy írt, ez hogy törődik velem biztos jelent valamit, megkerdezem hogy van hátha beszélgetünk" és ebből lesz az hogy, "de csak visszairtam neki hogy hogy vagyok meg ő hogy van stb, ebben nincs semmi. És így tovább. Érted? Fordított esetben te is azt varnad a párodtol hogy redukalja le nullára az olyan illetokkel a kommunikációt akik nyíltan nyomulnak rá.
2021. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
26,Ha elovastad volna amit írtam semmilyen olyan beszélgetés nem volt köztünk. Nincs csak meg de!!!!Akkor ezer éves ismerősökre vagy akik anno udvaroltak volna se írjak rá, hátha elkezdenek reménykedni?
2021. ápr. 9. 15:35
 28/55 anonim ***** válasza:
40%
Lehet ez az egész le volt beszélve és így akar a párod lepattintani téged, mivel lehet ő ugyanúgy udvarol már másnak, csak ő igazából.
2021. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
17%
27 Hát, azért veled sincs minden rendben, ha férjes asszony létedre olyanoknak írkálsz, akik régen udvaroltak neked... Csak kiderül itt, hogy veled is van probléma. Így ne csodálkozz, hogy azt mondta a férjed, amit. Lassan úgy jön le a dolog, hogy csak mímeled a tudatlanságot.
2021. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
92%

1. AZ én exem anno akkor reagált így, amikor vaj volt a füle mellett, ergo megcsalt. Ha én inni mentem barátnőkkel akkor alkoholista voltam, meg egy ismerősöm csak megakar d*gni, nem örül ha vele bulizom, de közben ő meg csalt, és ordítozott velem. Nem azt mondom, hogy veletek ez van, csak nálam végül így volt. Nem mutatta meg a telóját, folyton dugdosta, szóval nekem megannyi jel volt, amit "nem akartam látni".


2. Én sem értem, hogy miért írsz valakinek, aki udvarol. Nyilván az embernek lehetnek barátai, meg én is ilyen kedves lélek vagyok, de azért azt lehetett várni, hogy a párod erre ki fog akadni a történtek után. De ez most nem akkora gond vagy hiba, amire így kellene reagálnia.



A párod viselkedésének hátterében több ok állhat:

1. lehet, hogy ő csal meg

2. idegbeteg

3. lehet, hogy van olyan előzménye, amiről nem tudunk (eddig is féltékeny volt a srácra csak nem mutatta ki, stb,, és most telt be a pohár)

4. Mondott neki valamit a srác, amiről nem tudunk

stb.

Szóval a lista széles.

2021. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!