Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi volt? Én voltam a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? Én voltam a hibás tényleg?

Figyelt kérdés
11 éve vagyok a párommal, gyerekek, kutya, szerelem, minden van.2 héttel ezelőtt kaptam egy üzenetet egy közös barátunktol hogy én mennyire tetszek neki, tudja hogy nem lenne szabad írnia.. Stb. Semmi sértőt, csúnyát nem írt, több mint valószínű 1 el több pálinkát ivott mint kellett volna. Én csak nevettem rajta, természetesen egyből megmutattam a páromnak, az őszinteség híve vagyok és nem akartam félreértést. Nem írtam neki vissza semmit. A párom annyira mérges lett hogy már ott tart a dolog hogy verekedés lesz.Tegnap ez a férfi felhivta a párom és nem győzött elnézést kérni,de a párom iszonyú csúnyán mondta a magáét.Készültünk lefeküdni, még telefonoztunk egy kicsit és a párom meglátta hogy 1 héttel ezelőtt én felköszöntöttem ezt a pasit. Ennyit irtam:Boldogat. 🎂 Olyan de olyan mérges lett rám e miatt, láttam rajta majd felrobban. Erre rákontrázott hogy ne csodálkozzak ha ő ezek után más nőknek fog írogatni. Utána hozzám sem szólt, reggel is oda bújtam volna hozzá, de ellököt magától,még köszönni se köszönt ahogy elment.Most akkora hibát követtem el? Mindenkit felköszöntök ha szülinapja van.Sose volt még ilyen velünk,iszonyúan rosszul esik hogy ezt csinálja,mert soha a büdös életben nem adtam neki okot a féltékenykedésre.Latom előre hogy ha haza ér még ő lesz megsértődve. Azt is mondta hogy nem érti hogy nekem miért írogatnak idegen férfiak. 11 év alatt ha 3 pasi rám írt, de mindegyiket ignoráltam egyből.Most én kérjek bocsánatot vagy mi?Lehet hülyeségnek hangzik, de tiszta ideg vagyok.Köszi ha elolvastad.

2021. ápr. 9. 12:49
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
57%
Én szakítanék, mert ez a reakció nem illik a világomba, de nem is írtam volna a pasinak, annyit sem, hogy "boldogat", mert az sem én vagyok.
2021. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
79%

29!

Én is férjes asszony vagyok, szimpla kedvességnek tartom, hogy mindenkinek írok a születésnapján.

2021. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
72%

#31 11 éves kapcsolatban azért szakítani, mert a férj így viselkedik?


Azért várjuk még ki, hogy van-e megcsalás, legalább azt tudjuk meg, hogy a feleség elől rejteget-e valamit, későn jár-e haza stb.

2021. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
17%

33!

Ne lepődj meg semmin, a gyakori népe már azért válást indítana mert a pár egyik fele nem tekerte rá a kupakot a fogkrémre...

2021. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
63%

"11 éves kapcsolatban azért szakítani, mert a férj így viselkedik?"


Miért számít, hogy 11 éves? Akkor többet kell szenvedni, és tűrni?


Írtam, hogy én azért válnék, mert ez a reakció nekem olyan, ami nem illik az életembe. Ilyen embereket otthagyok a francba, akármennyi év után.

2021. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
22%

35!

A férfi kb 2-3 hete csinálja ezt. Azért szenvedésnek ennyi időt én még nem neveznék, de te tudod :D

2021. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 2-3 hetem sincs seggfejekre.
2021. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
23%

Mert nem tudjuk, hogy mennyire rendszeres. Lehet, hogy amúgy nincs nagy gond, jól érzik magukat a kapcsolatban, boldogok. Lehet, hogy további 10-11 évig nem lesz a férfinak ilyen kirohanása és boldogan élnek addig.


Volt már hosszabb kapcsolatod?

2021. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
21%

37!

Mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolatod, ha szabad kérdeznem? :D

2021. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
47%

#37 Pedig, ha szakít is bele kell rakni 1-12 hónapot.


Eladni a lakást, másikat venni. Megegyezni a gyerekfelügyeleten. Sokkal több macera, mint két hétig elviselni a pasi hisztijét...

2021. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!