Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi volt? Én voltam a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? Én voltam a hibás tényleg?

Figyelt kérdés
11 éve vagyok a párommal, gyerekek, kutya, szerelem, minden van.2 héttel ezelőtt kaptam egy üzenetet egy közös barátunktol hogy én mennyire tetszek neki, tudja hogy nem lenne szabad írnia.. Stb. Semmi sértőt, csúnyát nem írt, több mint valószínű 1 el több pálinkát ivott mint kellett volna. Én csak nevettem rajta, természetesen egyből megmutattam a páromnak, az őszinteség híve vagyok és nem akartam félreértést. Nem írtam neki vissza semmit. A párom annyira mérges lett hogy már ott tart a dolog hogy verekedés lesz.Tegnap ez a férfi felhivta a párom és nem győzött elnézést kérni,de a párom iszonyú csúnyán mondta a magáét.Készültünk lefeküdni, még telefonoztunk egy kicsit és a párom meglátta hogy 1 héttel ezelőtt én felköszöntöttem ezt a pasit. Ennyit irtam:Boldogat. 🎂 Olyan de olyan mérges lett rám e miatt, láttam rajta majd felrobban. Erre rákontrázott hogy ne csodálkozzak ha ő ezek után más nőknek fog írogatni. Utána hozzám sem szólt, reggel is oda bújtam volna hozzá, de ellököt magától,még köszönni se köszönt ahogy elment.Most akkora hibát követtem el? Mindenkit felköszöntök ha szülinapja van.Sose volt még ilyen velünk,iszonyúan rosszul esik hogy ezt csinálja,mert soha a büdös életben nem adtam neki okot a féltékenykedésre.Latom előre hogy ha haza ér még ő lesz megsértődve. Azt is mondta hogy nem érti hogy nekem miért írogatnak idegen férfiak. 11 év alatt ha 3 pasi rám írt, de mindegyiket ignoráltam egyből.Most én kérjek bocsánatot vagy mi?Lehet hülyeségnek hangzik, de tiszta ideg vagyok.Köszi ha elolvastad.

2021. ápr. 9. 12:49
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
22%
Először azt hittem még a vallomás előtt írtad ezt neki. De aztán atolvastam újra hogy fordítva volt. Komolyan nem értem az ilyen embereket mint te kérdező. Kapcsolatban vagy, tudod hogy tetszel annak a pasinak. Nyíltan radmozdult. Tudod hogy a párodat ez mennyire zavarja. Erre te írsz neki. Most az lényegtelen hogy mit. Szóval most mit csodálkozol? Akitől nem akarunk semmit de ő tőlünk igen azt kerüljük nagy ívben, különben csak bonyodalmak lesznek.
2021. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

De honnan tudod, hogy két hét lesz?


Nem hiszek abban, hogy ő a semmiből csinálja ezt. Mindig mindennek vannak előjelei, amiket vagy simán nem veszünk észre, vagy mondogatjuk magunknak, hogy ennyit tűrni kell. És abból lesz az ilyen reakció.

2021. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolatod, ha szabad kérdeznem?"


Tart, idén 9 év.

2021. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
32%

43!

És egyszer sem volt veszekedés?

2021. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
57%

Ilyen nem. Alapból a megbeszélés hívei vagyunk, nem vagyunk szenvedélyesek, inkább unalmasak.


De pontosan ez az, hogy tudtam, hogy nem veszekedős ilyenek miatt. Inkább vitatkozós, de vitatkozni szeretek. Sértődés, düh, ezeket elképzelni sem tudom, de azt sem, hogy ne köszönjünk egymásnak, mielőtt elmegyünk itthonról.

2021. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
32 A volt udvarlóidnak? Van ahol ez belefér, de akinek nem, azt is el kell fogadni! Azért az csak egy megosztó téma!
2021. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

46!

Igen, a volt udvarlóimnak nyilván. Nyilván azért csak "volt" udvarlók, mert nem akartam tőlük semmit. Ha akarnék, akkor nem a párommal lennék. Kicsit túl van gondolva ez az egész, a kérdező is csak kedves akart lenni, erre a férje meg behisztizik. Akibe egy cseppnyi ész is szorult, az úgysem marad együtt valakivel, miközben egy másikkal akar lenni. Csak ezt sokan nem tudják felfogni..

2021. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

41

De akkor erre nem az lett volna a normalis reakcio a kerdezo parja reszerol, hogy leul vele megbeszelni, neki ez milyen rosszul esett? Hat felnott emberrol van szo basszus, de meg egy kisgyereknek is elmagyarazod, hogy igy nem lehet viselkedni, nem? Vagy nalatok ez a norma?

2021. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
54%
Akitől nem akarunk semmit azzal nem kedveskedünk. Nem úgy értem hogy ha elmész mellette az utcán köpd le és fejeld meg. Hanem csak egyszerűen nem köszöntgetjük.
2021. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

#49 Van logika abban amit mondasz, de én mégis kicsit elhamarkodott tanácsnak érzem.


Mi pl. olaszok vagyunk félig, nálunk lazán belefér, egy kártyapartin a csalókról nagyobb veszekedések robbannak ki.


Nyilván egy nagyon erős túlreakció, és úgy látom, hogy valamiért ez a férfi elevenébe talált, úgy éli meg, hogy a párja megcsalta (hogy azért, mert csalja vagy gyerekkori trauma, azt nem tudjuk).

De az is lehet, hogy gyorsan megnyugszik.


Most újraolvastam, ha jól látom akkor tegnap este volt a nagy veszekedés.

2021. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!