Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi volt? Én voltam a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? Én voltam a hibás tényleg?

Figyelt kérdés
11 éve vagyok a párommal, gyerekek, kutya, szerelem, minden van.2 héttel ezelőtt kaptam egy üzenetet egy közös barátunktol hogy én mennyire tetszek neki, tudja hogy nem lenne szabad írnia.. Stb. Semmi sértőt, csúnyát nem írt, több mint valószínű 1 el több pálinkát ivott mint kellett volna. Én csak nevettem rajta, természetesen egyből megmutattam a páromnak, az őszinteség híve vagyok és nem akartam félreértést. Nem írtam neki vissza semmit. A párom annyira mérges lett hogy már ott tart a dolog hogy verekedés lesz.Tegnap ez a férfi felhivta a párom és nem győzött elnézést kérni,de a párom iszonyú csúnyán mondta a magáét.Készültünk lefeküdni, még telefonoztunk egy kicsit és a párom meglátta hogy 1 héttel ezelőtt én felköszöntöttem ezt a pasit. Ennyit irtam:Boldogat. 🎂 Olyan de olyan mérges lett rám e miatt, láttam rajta majd felrobban. Erre rákontrázott hogy ne csodálkozzak ha ő ezek után más nőknek fog írogatni. Utána hozzám sem szólt, reggel is oda bújtam volna hozzá, de ellököt magától,még köszönni se köszönt ahogy elment.Most akkora hibát követtem el? Mindenkit felköszöntök ha szülinapja van.Sose volt még ilyen velünk,iszonyúan rosszul esik hogy ezt csinálja,mert soha a büdös életben nem adtam neki okot a féltékenykedésre.Latom előre hogy ha haza ér még ő lesz megsértődve. Azt is mondta hogy nem érti hogy nekem miért írogatnak idegen férfiak. 11 év alatt ha 3 pasi rám írt, de mindegyiket ignoráltam egyből.Most én kérjek bocsánatot vagy mi?Lehet hülyeségnek hangzik, de tiszta ideg vagyok.Köszi ha elolvastad.

2021. ápr. 9. 12:49
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
34%
Mikor váltok? :)
2021. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
19%
Azért ha rám rám ír egy pasi akitől nem akarok semmit de elmondja hogy én tetszem neki,annak nem írok aztán semmit. Köszöntést se mert batoritasnak veszi, beszélgetés kezdemenyezesnek. Szóval azért kicsit gazul viselkedtel.
2021. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Őszintén már én is azt hiszem hogy félre ment, vagy ha nem is, de lehet írogat valakivel.
2021. ápr. 9. 13:42
 14/55 anonim ***** válasza:
30%

#12 +1

Mindketten hibásak vagytok. A srác túlreagálta az fix. De te meg kb. Hátba döfted. Ő teljesen kiakad, elküldi a srácot melegebb éghajlatra, te meg utána mint ha mi se történt volna írsz neki magadtól.


Azért megnézném hogy ha a srácra nyomulnának majd megtörténne ugyan eh és mondjuk nőnapi csokot vinne neki mert modjuk a kolleganője, akkor meg az ő hibája, mi?


Több mint 10 évig lehet hogy hűséges volt erre kb. hátbadöfik és még ő a hibás :D. Aztán már jöttök, hogy biztos meg is csalt. Szépek vagytok. Nem tudom abból a mondatából hogy jött le ez :D


Túlreagálta igen, de majd lenyugszik. Ilyenek a férfiak, ha szerernek valakit és csalódtak benne.

2021. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
23%
Csokit*
2021. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
93%

Mekkora nagy hátbadöfés egy személytelen ,,boldogat"... :D

Én speciel gyűlölöm, ha valaki ennyit nem képes kiírni, hogy boldog szülinapot. Aki annyit ír, hogy boldogat, az egy full személytelen, sablonos, odahányok valamit azért, mert "illik".

Akinek ez hátbaszúrás, meg okot ad a féltékenységre, az egy beteg f@sz.

2021. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon egyszeruen ki lehet talalni, hogy mennyire kedves dolog a "boldogat". Ha valakit ismersz, eluti a kutyadat direkt mert zavar az ugatasa, akkor írnád-e ezt neki a szulinapjan vagy sem? Ilyen egyszerű eldönteni, hogy mennyire kedvesség egy ilyen üzenet.
2021. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
89%
A kérdező ellen semmi rosszat nem tett a pasas, miért is ne köszönthetné fel? Kicsit durva a hasonlatod.
2021. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
23%

Látod épp ez a feldogás ami miatt kiakadt a párja. Tudta, hogy őt mennyire zavarja az üzenet, kb. rohamos gyűlöletet érzett, ennek ellenére ezt semmibe véve írt neki. Egy párkapcsolatban nincs olyan, hogy én. Ott mi vagyunk. Ha egyik elle valaki rosszat csinál, akkor a másik ellen is.


Ha tudom, hogy valakinek bejövök eleve nem írok neki, nem veszem fel magamtól a kapcsolatot semmilyen formában. Mert az a párom ellen is menne egyből, megaláznám.


De ha még gyűlölné is az emberr, akkor még annyira se.

2021. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
81%
De igen, nagyon fontos az "en" egy parkapcsolatban. Mindketto fontos, de hosszu tavon az "en" meg fontosabb is.
2021. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!