Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a másik ingatlaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a másik ingatlanát a saját otthonodnak érezni ha így költöztök össze?

Figyelt kérdés

Nekem nincs ingatlanom, beláthatatlan mikor lesz, annyira alig haladok a gyűjtéssel, es ha lesz is, vmi lepukkant.

Ellenben a pàrom épp épitkezik, de ráadásul vmi villaszerűt, több ingatlanja is lehetne két perc alatt ha akarná, és lassan pedzegeti is az összeköltözést.


Ahogy elképzelem nekem teljesen az az érzésem lenne hogy én egy vendég vagyok nála, otthon érzés abszolut sehol nem lenne bennem meg es mindig meglenne az a tudat is ha válunk mehetek a lepukkant házamba ami valahol "alázó"érzést is kelt bennem.


Csak most ugy bevillantak az eltartott nők meg a goldiggerek stb, hogyan lehet ezt ilyen lazán venni amikor a másiknak van meg csak mindene es ebben élni felhőtlenül boldogan hierarchia nélkül?



2021. máj. 12. 06:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 A kérdező kommentje:

29 na ez MERŐBEN más mint ami nálunk megy.

Párom viszint mindent megteremt, a luxuskörülményeket is. "Bolhafing" neki amit én nyújtok. Semmiféle közös dolgunk amiert mondjuk egyutt izzadtunk volna, vagy barmi hasonlo, nincs.

Teljes "egyeduralom" van.

2021. máj. 12. 08:50
 32/79 A kérdező kommentje:

A párom is olyanokat szokott mondani hogy velem van a baj meg hogy higgyem már el azt hogy en ezt megérdemlem.


Mit? Hogy vendégként éljek nála??

2021. máj. 12. 08:52
 33/79 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki megteheti, hogy eltartsa a masikat, és amásiknak ez jó, akkor nincs gond. Ha a másiknak ez baj, és szeretne beleadni, akkor dolgozzon, keressen pénzt, és adjon bele a közösbe. Ha ez a pénzes félnek baj, és nem tud kompromisszum kötődni, na ott kezdődik a baj.

Továbbra is azt mondom, hogy nyugodt körülmények között próbaljatok beszélni róla, nem személyeskedni, de őszintének lenni. És sokat. Ez nem két mondatban letudható probléma. Ha felmerül egy megoldási lehetőség, próbaljátok ki, hogy működik-e. Ha nem, lehet más utat keresni (igen, előbb-utóbb a szakítás is egy megoldás, ha nem lehet kompromisszum, hogy mindketten boldogok! legyetek.)

Ha nem érzed jól magad egy helyzetben, nem szabad erőltetni, hogy majd megszokod. Az erőltetés csak elmélyíti és konzerválja a szorongást és a boldogtalanságot.

Ha együtt vagy valakivel, alap, hogy meg tudjátok beszélni a közös dolgaitokat. Ha már ez sem megy, akkor be kell látni, hogy a kapcsolat nem működik. De először mindenképp meg kell próbalni megbeszélni ezeket.

#13, #29 voltam

2021. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
100%

Hát..a fejedben van gond.

De ha te attol erzed otthonnak hogy berendezed, akkor rendezd be. Vegyel butort, stb..

Szoval jó lenne letisztazni mitol erzed otthonnak az otthont.

Mi is a párom lakasaban lakunk, mindketten dolgozunk, egyutt rendezgetjuk, javitgatjuk..sosem errztem magam vendegnek.

Ha a parodnak jol megy siman felrerakhatsz magadnak vesztartalekot. Nyilvan nem engedhetsz meg magadnak egy villat szoval el kell fogdnod hogy szakitas eseten szerenyebb korulmenyek kozt legyel.

2021. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 A kérdező kommentje:

Lesz ingatlanom is. Nem az a bajom hogy anyagilag függnék vagy ne tudnék beleadni a rezsibe.(habár amit adok marhára eltorpul ahhoz képest amit ő belead, azaz joformán reszemrol ez csak egy gesztus értékü es nem több..)


Megbeszélni nem tudom vele, mert visszadobja a labdát hogy biztos önbizalomproblémáim vannak es haggyam már őt ezzel békén stb.


Azaz magamra vagyok/lennék ebben hagyva.


Valoban azt kellene kitalálnom hogyan érezném én magam egyenrangunak vele és nem vendégként.

De van is tippem. Ha látnám az olyan tetteket ami nála nem Önös célu csak!

2021. máj. 12. 09:12
 36/79 A kérdező kommentje:

Az ő ingatlana medenceje konyhája, élete, amibe beavat.

Hol van ebben a "közös" életben az en akarmim is. Barmi??ez nekem nem is közös élet hanem az övé, amibe látszolag bevon csak, de valojában nem is. Valojában csak felszin az egész.

2021. máj. 12. 09:15
 37/79 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem ertem..mi az hogy nem onos celu?

Itt akkor nem a lakassal van gond, hanem egymassal van bajotok.

"Megbeszélni nem tudom vele, mert visszadobja a labdát hogy biztos önbizalomproblémáim vannak es haggyam már őt ezzel békén stb."

Es mit varnal tole? De tenyleg..itt is probalunk valaszolgatni, de erre mi a jo megoldas szerinted? Te sem tudod mit akarsz akkor o honnan tudna hogy mi a jo neked?

2021. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:

36, es mi lenne a kozos? Vazold fel hogy mia az? Kiberelni egy 1,5 szobas panelt vagy mit szeretnel?

Ha nem tudsz ekkora anyagi kulonbseget megemeszteni , nem erdemes kinlodnotok.

2021. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
Most akkor lesz ingatlanod vagy nem? Úgy kezdted, belátható időn belül nem lesz, és lesz, az is romhalmaz lesz. Akkor most melyik? Mikor lesz lakásod?
2021. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:

40 éves férfiként mondom, hogy én pont az ilyen "érdekes" gondolkodású nők miatt adtam fel, hogy megértsem a nőket, és pláne, hogy megfeleljek nekik.

Én már úgy állok a dologhoz, mint a menza étkezéshez.

Megmondom a nőnek, hogy van A és B menü, oszt' jó napot!

A MENÜ: Kellek így, ahogy vagyok.

B MENÜ: Ott az ajtó!

2021. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!