Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a másik ingatlaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a másik ingatlanát a saját otthonodnak érezni ha így költöztök össze?

Figyelt kérdés

Nekem nincs ingatlanom, beláthatatlan mikor lesz, annyira alig haladok a gyűjtéssel, es ha lesz is, vmi lepukkant.

Ellenben a pàrom épp épitkezik, de ráadásul vmi villaszerűt, több ingatlanja is lehetne két perc alatt ha akarná, és lassan pedzegeti is az összeköltözést.


Ahogy elképzelem nekem teljesen az az érzésem lenne hogy én egy vendég vagyok nála, otthon érzés abszolut sehol nem lenne bennem meg es mindig meglenne az a tudat is ha válunk mehetek a lepukkant házamba ami valahol "alázó"érzést is kelt bennem.


Csak most ugy bevillantak az eltartott nők meg a goldiggerek stb, hogyan lehet ezt ilyen lazán venni amikor a másiknak van meg csak mindene es ebben élni felhőtlenül boldogan hierarchia nélkül?



2021. máj. 12. 06:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:

Ha nyugodt körülmények között, nem érzelmektől elvakultan próbálkozol vele beszélni türelmesen egy számodra nagyon fontos dologról, és nem hajlandó ezt komolyan venni, vagy ami még rosszabb, meg se hallgat, akkor érdemes komolyan elgondolkodnod a kapcsolat jövőjéről.

A probléma ott kezdődik, hogy minden ember más és más, nem értheted meg mindenki baját. De az életed szerelméét azt igenis meg kell tudnod érteni, különben igen keserves út áll előttetek.

Sokan elvakultan beleszeretnek a rózsaszín ködben felvázolt személybe, mert a másik nem böfög bele a képedbe az első hónapban, megkérdezi milyen napod volt, bókol szépeket, érdeklődik még anyukád felől is... egyszóval a legjobb énjét mutatja. De ahogy telik az idő, jönnek ki a valódi személyiségjegyek, belelustul a kapcsolatba, és a megszokás felülírja az igazi boldogságot.

Ezért fontos rengeteget beszélgetni egymásról, a kapcsolatról. Ezért kell megismerni a másikat úgy igazából, mielőtt házasság, gyerek lenne.

Töltsetek időt kettesben ha tudtok, lakjatok együtt ha tudtok. Szeresd a másikat, legyél felszabadult mellette, de ugyanakkor gondolkozz racionálisan is, hozz felelősségteljes döntéseket. Ha valakivel össszeilletek, akkor nem lesz ebből probléma. Hidd el, érezni fogod ha valakivel összeilletek (persze ennek feltétele, hogy rendbe legyél önmagaddal. Az önismeret az első lépés a párkapcsolat létrejötte előtt.)

Gondold végig a dolgokat nyugodt fejjel. Szánj időt rá. És aztán beszélj a pároddal.


Üdv! #13 #29 #33 (mostantól csak D. 😀)

2021. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Én valószínűleg nem is tudnék így - ekkora anyagi különbségekkel - egy kapcsolatot fenntartani. Hiába szeretem, mindig bennem lene ez, hogy nek iegy villája van, nekem meg egy lepukkant házam se. Folyton kisebbségi komplexusom lenne emiatt, ami megmérgezné a kapcsolatot végül.
2021. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 A kérdező kommentje:

Nem is a kisebbségi komplexus hanem pont az ellenkezoje van bennem.

Hogy en is vagyok valaki nem csak egy vendég es nem akarok vendégként élni. Csak mert ez a szitu ezt hozza magával mert ennyire kepes csak mint tars.


Nem az a társ aki beültet valamibe es ennyi. En nem leszek diszpinty.

2021. máj. 12. 10:15
 44/79 A kérdező kommentje:

Bnőmnek pl nem kell dolgoznia sem de neki a parja a nyugdijara is költ már elore plusz eletbiztositas stb.


Hogy a nő veletlen se érezze magát "védelennek" mellette, hanem minden oldalrol bebiztositja.


Pl ez

2021. máj. 12. 10:16
 45/79 anonim ***** válasza:
91%
Akkor gyere össze egy csóróval és éljetek albérletben aztán törlesszetek hitelt 20 évig.
2021. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szabad megkérdezni hány éves vagy? És hogy dolgozol-e?
2021. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:

Dolgozom persze. Gyerekvállalási korban vagyok.


Jártam már csóróval ott meg más bajok voltak. Nem egy okos válasz 45. Egy csóró se jobb ember.

2021. máj. 12. 10:29
 48/79 A kérdező kommentje:
*egy csóró ember sem lesz attol jobb férjjelölt nekem, annyitól csak, hogy egy csóró.
2021. máj. 12. 10:31
 49/79 anonim ***** válasza:
Én nem is mondtam, hogy jobb, de neked kb semmi nem jó tényleg. Akkor mond már meg, mit szeretnél pontosan?
2021. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 A kérdező kommentje:

1. Vagy azt hogy a páromon lássam hogy ő társ is a valoságban

2. Vagy jo lenne tudni, hogy mások hogyan tudnak ilyen tudattal igy élni. Mi az amitol egy nő azt érezheti hogy ő egyenrangu?

2021. máj. 12. 10:51
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!