Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a másik ingatlaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a másik ingatlanát a saját otthonodnak érezni ha így költöztök össze?

Figyelt kérdés

Nekem nincs ingatlanom, beláthatatlan mikor lesz, annyira alig haladok a gyűjtéssel, es ha lesz is, vmi lepukkant.

Ellenben a pàrom épp épitkezik, de ráadásul vmi villaszerűt, több ingatlanja is lehetne két perc alatt ha akarná, és lassan pedzegeti is az összeköltözést.


Ahogy elképzelem nekem teljesen az az érzésem lenne hogy én egy vendég vagyok nála, otthon érzés abszolut sehol nem lenne bennem meg es mindig meglenne az a tudat is ha válunk mehetek a lepukkant házamba ami valahol "alázó"érzést is kelt bennem.


Csak most ugy bevillantak az eltartott nők meg a goldiggerek stb, hogyan lehet ezt ilyen lazán venni amikor a másiknak van meg csak mindene es ebben élni felhőtlenül boldogan hierarchia nélkül?



2021. máj. 12. 06:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 A kérdező kommentje:
1. Ponthoz. Azaz azt hogy nem a diszpintye vagyok mellette
2021. máj. 12. 10:52
 52/79 anonim ***** válasza:
100%
Na és itt a baj. Ha hihetünk a leírtaknak a te párod nem hogy nem érezteti veled, de nem is gondolja úgy, hogy ti teljesen egyenrangúak lennétek. De ezt vele kell tisztáznod elsősorban.
2021. máj. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:

1.: Minek jöttél vele össze? Gondolom nem tegnap nyerte a pénzt a lottón. Azaz, eddig is tudtad, hogy lóvés.

2.: Eddig hogy csináltátok? Nem zavart, hogy az ő kocsijával jártok? Mindig kifőzdében ettetek, mert neked nem telt jó étteremre? Nyaralni hová jártatok, és miből?

3.: Ez egy kamu kérdés?

2021. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 A kérdező kommentje:

Ő olyanokat gondol rolam, idézem:

-sokkal többre vagy képes, sokkal többet látok benned, mint te saját magadban (érti ezt arra hogy nekem is lehetnének millióim rengeteg, mert van eszem hozzá, meg ugy csináltam meg ezt azt anno hogy még őt is felulmulja mennyire erős vagyok és nem is erti honnan van ennyi akaraterőm neha.stb)

-lehet a szüleid válása(stb szemelyes), okozhatta azt, hogy nem tudod elhinni esetleg, hogy valóban szeret vki

- nem értem ezt a hozzáállásod, hogy majd lesz valahogy. Es hogy lehet ilyen woodstock stilusban élni, ahogy te csinálod.

- könnyelműen élsz, több van benned, lehetne sokkal jobb is, de te lesz.rod.

-nem akarlak megváltoztatni, csak vélemény


Szerintem egymás mellett beszélunk el..vagy en nem tudom

2021. máj. 12. 11:09
 55/79 A kérdező kommentje:

Meg ő épiteni akar, motiválna önfejlesztésre stb és szerinte én nem akarom a tanácsokat elfogadni


Valójában nem néz le.

2021. máj. 12. 11:10
 56/79 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem neked betegesen alacsony az önértékelésed és emiatt masszívan projektálsz. Pszichológusnál jártál már? Nagyon rád férne.
2021. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
0%
Szimpláne csak uralkodni akar ezzel (is) fölötted.
2021. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
84%
Hát szerintem elmebajos vagy és kezeltetni kéne magad.
2021. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:
53 ennél sokkal melyebb dolgokrol van szo mint olyanokrol, hogy éppen hol etkezunk, meg van e kocsija vagy nincs
2021. máj. 12. 11:13
 60/79 A kérdező kommentje:

56 persze tudom minden csóró senkihazi nő örömmel dalolva csücsülne ilyenbe bele.


Hogy is gondoltam hogy itt majd a gyk-n megért barki is csak mert én más vagyok?


Köszi lehet menni

2021. máj. 12. 11:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!