Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a másik ingatlaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a másik ingatlanát a saját otthonodnak érezni ha így költöztök össze?

Figyelt kérdés

Nekem nincs ingatlanom, beláthatatlan mikor lesz, annyira alig haladok a gyűjtéssel, es ha lesz is, vmi lepukkant.

Ellenben a pàrom épp épitkezik, de ráadásul vmi villaszerűt, több ingatlanja is lehetne két perc alatt ha akarná, és lassan pedzegeti is az összeköltözést.


Ahogy elképzelem nekem teljesen az az érzésem lenne hogy én egy vendég vagyok nála, otthon érzés abszolut sehol nem lenne bennem meg es mindig meglenne az a tudat is ha válunk mehetek a lepukkant házamba ami valahol "alázó"érzést is kelt bennem.


Csak most ugy bevillantak az eltartott nők meg a goldiggerek stb, hogyan lehet ezt ilyen lazán venni amikor a másiknak van meg csak mindene es ebben élni felhőtlenül boldogan hierarchia nélkül?



2021. máj. 12. 06:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
Én csak azt remélem soha nem lesz gyereked. Embernek is kevés vagy, nemhogy anyának.
2021. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
Jó, akkor vergődjél. Egészségedre.
2021. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:

Nem vagyok eltartott, de a férjem informatikus. Láttam a környezetünkben sok jól és kevésbé jól működő majdnem eltartotti viszonyt (óvónő/tanár/műkörmös/érettségivel rendelkező+informatikus).


Szerintem ezek a kapcsolatok akkor tudnak mûködni, ha azt érzitek, hogy te is hozzáteszel valamit a kapcsolathoz. Valamiben te is jobb vagy, mint a másik.


Amúgy a pszichológust a kapcsolatodtól függetlenül én is javaslom. Ahogy az előző kapcsolatodról írsz, az nem egészséges.

2021. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
De neked kérdező miért nem jó az a felosztás, hogy ő adja a pénzt, te meg cserébe az asztalra raksz valami moslékot, és szét teszed a lábad? FÉRFI vagyok. Hidd el, a legtöbb férfinek ez elég, ez kell.
2021. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy mi a különbség. Volt egy barátom, akivel összeköltöztünk, együtt éltünk 2 évig, de az utolsó pillanatig nem éreztem otthon magam. Amikor a férjemmel összeköltöztem, már az első nap otthon éreztem magamat. Mindkettő az ő lakásuk volt. Nem tudom, hogy nálatok is ez van-e, de nekem most ez jutott eszembe. Szerintem ha a kapcsolatban otthon érzed magad, akkor mindenhol.
2021. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig az összes hozzászólást.

Én valahol megértem a kérdezőt.

Szóval, te azért félsz az elköteleződéstől, attól, hogy tudd magad elengedni, és otthon érezni a párod házában, mert már jártál egyszer rosszul, és kiraktak abból, amit otthonodnak éreztél.

Ezt meg kell beszélned a pároddal, és ha ez nem elég, vagy nem megy, akkor lehet felkeresnék egy pszichológust.

Az én példám a következő. Közös házban voltunk az exférjemmel, de megcsalt és elváltunk. Mostani páromnak a lakásába költöztem a gyerekemmel. Nálunk teljes mértékben érezteti, hogy az enyém is ház, hogy az én otthonom is, meg a gyerekemé is, már összeköltözés előtt kikérte a véleményem több mindenben, terászburkolat, konyhába reggeliző pult stb. Együtt rendeztük át a házat, rendeztük be a gyereknek a szobáját. Még én is sokszor mondok olyant, hogy milyen jó a te hűtőd stb. de szeretek oda hazamenni, és igen én hazamegyek.

Szakítás helyett bátran beszélj erről pároddal, ő ezt nem érzi át. Nem gondolja, hogy téged ez ennyire frusztrál.

2021. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
Túlgondolod, ó, de mennyire, és így inkább ne költözz.
2021. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
Azert az egyik valaszodbol kiderult kerdezo hogy neked az hianyzik hogy nyugdijbiztositast stb..ő fizrsse neked. Szerintem az a bajod kerek perec hogy elfogadnad ezt a joletet, csak szerrtned ha neked is rakna felre( ha barmi tortenne) vagy legyen a neveden is lakas. Total ez jon, le is lehet pontozni , nem izgat de szerintem tuti ez van. Az neked nem veletlen nem jó hogy motival. Te nem akarsz tenni.
2021. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
Ha valahol sokat laksz,előbb-utóbb otthon kezded érezni magad.
2021. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!