Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, hogyan toleráljátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan toleráljátok, ha a párotok egy buli alkalmával berúg?

Figyelt kérdés

A férjem pár havonta összeül a barátaival egy görbe estére. Sosem tiltottam sem a barátoktól, sem az italtól (mellesleg nem is tudnám tiltani), de amilyen állapotban hazajön, meg amiket mesél, szinte kiábrándulok belőle. Nincs bajom sem a bulikkal, sem a kocsmázással, de az agyam nem tudja felfogni, hogy egy felnőtt férfi miért nem tud mértéktartón inni.

Őszintén mondom, hogy jó a kapcsolatunk, konfliktusunk sem nagyon szokott lenni, de ez a pár havi egy alkalom úgy lehúzza a szememben.

Ti ezt hogy toleráljátok? Időközönként belefér ez? Nem gondolom, hogy a szakítás lenne a megoldás, valamint az sem, ha kijelenteném, hogy többet nem mehet. Itt valami kompromisszum kell, vagy csak nyeljek egy nagyot ilyenkor?


2021. máj. 17. 11:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
22%

Én semennyire..Ez a viselkedés,maximum tizen,huszon évesként tolerálható...

Gyerekeke vannak? Én már azt se nagyon szeretném,ha esküvő után eljárkálna külön a haverjaihoz..Együtt,vagy sehova...Ha szeret,akkor a haverjai előtt is felvállal,és velem is jól érzi magát köztük..Az ilyen külön utaknak nincs jó vége,és zöngéje se szerintem,főleg házasságban.Kapcsolódjon ki veled,vagy hívja el hozzátok a barátait.

2021. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem itt fontos, hogy ilyenkor pontosan miket csinál, miket mond, mennyit iszik? Meddig marad? Mennyi pénzt költ el? Pl. éjfélig vagy kicsit tovább simán oké szerintem, de ha minden alkalommal hajnalban jön haza, az már túlzás. Ezt kifejtenéd?


Én ebben a kérdésben viszonylag toleráns vagyok, pl. ha kicsit hallatszik a hangján vagy azt látom rajta, hogy álmosabb, lassabb lesz az italtól, arra azt mondom, belefér. De ha agresszív lesz, kiabál, kötözködik, csapkod stb. az elfogadhatatlan szerintem. Vagy ha nagyon depresszív lesz tőle, az se jó.

2021. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Ezért választottam olyan párt, aki egyáltalán nem iszik.
2021. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Első: azért az túlzás, hogy együtt vagy sehova. Ez kimeríti a kisajátító kapcsolat fogalmát... Felnőtt emberek vagytok, külön élettel, külön társasággal.
2021. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
Hálistennek mire mi összeismerkedtünk már kinőtt ebből a bulizós korszakból. Évente egyszer-kétszer jár el nélkülem céges buliba, de sosem jön haza részegen.
2021. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
22%
4-es,sajátítja a tököm.. de amikor összeházasodtunk,akkor nálunk ez egyértelmű volt,hogy senki nem járkál külön kocsmázni,bulizni,haverkodni..Az hogy megiszik egy kávét egy régi ismerőssel,max. egy óra,belefér,de ilyen esti tivornya semmiképp se...És ne mazért mert ezzel akarom pórázon tartani,akkor már régen rossz.Nálunk ez természetes mindkét oldalról.nyilván a kor is számít,meg hogy vannak-e gyerkőcök.Nálunk már igen.
2021. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
6-os: szerintem attól még, hogy házasok vagytok, 1-2 sör/fröccs estefelé beleférhet barátokkal, barátnőkkel. Édesapám 65 éves, simán elmegy pár órára sörözgetni, anyukámnak semmi baja nincs ezzel. Ő is eljárogat a barátnőihez pár órára vörösborozni, eszegetni, dumálni. Mi az, hogy max. egy óra belefér? És csak kávé? Ne haragudj, szerintem ez extrém szigorú hozzáállás, de mások vagyok, tiszteletben tartom, csak az okát nem értem. Persze ha egyikőtöknek sincs rá igénye, az érthető.
2021. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

A párommal évek óta együtt vagyunk.

Szinte soha nem volt egy hangos szó sem köztünk.

Tökéletesnek érzem a kapcsolatunkat.

Az én párom kB 3 havonta ül össze a barátaival. Grilleznek, beszélgetnek isznak. És van hogy berugnak.

Ha valamelyik haverjánál van ez a program olyankor természetesen ott alszik és másnap jön haza.

Ha nálunk vannak akkor én is van, hogy kimegyek hozzájuk beszélgetni, hülyéskedni. De alapvetően nem zavarom őket.

Az hogy berug 3 havonta 1xer engem abszolút nem zavar. Van gyermekünk is. Felnőtt,dolgozó emberek vagyunk. Nem szenvedünk hiányt, nincs probléma. Nem érzem azt, hogy le kell mondanunk a szórakozásról bármiért is, és abban sem látok kivetnivalót, hogy 1xer 1xer berug az ember. Nem havonta vagy hetente van ez. Na bumm.

Ez ugyanígy van fordítva is.

Én is elmegyek a barátnőimmel néha iszogatni, beszélgetni. De nálam ez ritkább,mivel nagyon messze laknak tőlem a barátnőim.

Viszont én szeretek táncolni, így inkább clubbokba járok szívesen.

Es ez kB 1 évben max 2xer forudul elő.

Olyankor hajnalig táncolok, iszogatok én is a barátnőimmel.

Felelősségteljes emberek vagyunk, de nem érzem azt, hogy minden apró örömről le kell mondanunk csak azért mert öregszünk.

Nő vagyok, de őszintén nekem is rohadtul jól esik fél évente 1xer berúgni és kikapcsolódni.

Van akinek ez belefér van akinek nem.

Nem vagyunk egyformák.

33/N

2021. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
36%

Én ezt semmiképpen sem tűrném el, de nem is jönnék össze ilyen emberrel. Semmi bajom azzal, ha a párom elmegy haverokkal, menjen csak, kell a kikapcsolódás, meg hogy más emberekkel legyen nélkülem, de az, hogy részegeskedjen, vállalhatatlanul viselkedjen, nem fér bele. Soha.

Olyan párt választottam, aki hasonlóan gondolkodik ebben.

2021. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem fejtettem ki. Gyerekünk még nincs. És hogy mennyi időre megy el? Napokra. Legalább 1 éjszaka, de van, hogy több. A barátai szétszóródtak az országban, emiatt mindig máshol találkoznak. Őszintén, ha elmenne este és éjfélre vagy utána hazaér ittasan, oké. De kicsit unom ezeket a kanbulikat. 2-3-4 napos tömény kocsmatúrákról szólnak. A férjem hálistennek nem a lehányom magam és belefekszek fajta, de zavar, hogy neki ez a kikapcsolódás.

Az én baráti köröm nem ilyen, szívesen viszem magammal a férjem, alkoholt ott is fogyasztunk, de nem töménytelen mennyiségben.

A férjem 28 éves, így ha úgy vesszük, még huszonéves.

2021. máj. 17. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!