Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, hogyan toleráljátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan toleráljátok, ha a párotok egy buli alkalmával berúg?

Figyelt kérdés

A férjem pár havonta összeül a barátaival egy görbe estére. Sosem tiltottam sem a barátoktól, sem az italtól (mellesleg nem is tudnám tiltani), de amilyen állapotban hazajön, meg amiket mesél, szinte kiábrándulok belőle. Nincs bajom sem a bulikkal, sem a kocsmázással, de az agyam nem tudja felfogni, hogy egy felnőtt férfi miért nem tud mértéktartón inni.

Őszintén mondom, hogy jó a kapcsolatunk, konfliktusunk sem nagyon szokott lenni, de ez a pár havi egy alkalom úgy lehúzza a szememben.

Ti ezt hogy toleráljátok? Időközönként belefér ez? Nem gondolom, hogy a szakítás lenne a megoldás, valamint az sem, ha kijelenteném, hogy többet nem mehet. Itt valami kompromisszum kell, vagy csak nyeljek egy nagyot ilyenkor?


2021. máj. 17. 11:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
26%

Bulizós voltam, majd házasság, ahol nem nézte jó szemmel, hogy 3 év után el akartam menni egy buliba! A barátaimhoz.. ezen úgy összevesztünk, hogy megutáltam... Majd elváltunk..

Nem hiszem, hogy más eldöntheti, hogy mit csináljak..

Ha nem tetszik hát keress másikat aki a te igényeidet nézi csak...

2021. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ellentétes dolgokat írtam volna. Ha hív telefonon és elmondja, hogy délre már a hatodik kocsmában vannak a túrájuk során, az nem tetszik. Ahogyan az sem, ha a haverjai mesélik, hogy mennyire készre itták magukat.

21, leírtam korábban is, hogy nem akarom és nem is tudnám azt mondani neki, hogy ne menjen. Ahogyan azt sem, hogy ne igyon. Te tényleg úgy gondolod, hogy a válás a megoldás, nem pedig az, hogy 3 feles jagerrel kevesebb legyen esténként?

2021. máj. 17. 14:00
 23/29 anonim ***** válasza:
73%

Én nem tolerálom, és nem is engedem meg a férjemnek hogy sokat igyon. Persze valamiért minden férfi elidegeníthetetlen jogának tartja hogy minden hétvégén félájultra igya magát a haverokkal, és hogyha ebbe belemersz szólni akkor rögtön már utálnak téged hogy ki merted nyitni a szád..

Csak hát így 32 évesen néhány párkapcsolat után már én se vagyok olyan naiv, hogy bevegyem ezeket a dumákat, nagyon jól tudom, h a piára semmi szükség ahhoz hogy jól érezze magát elég 2-3 sör bőven, és igen, beleszólhatok ha egyedül képtelen rájönni hogy hülyeség berúgni minden héten.. A férjemnél is mikor kezdődött ez, még viszonylag az elején léptem gyorsan, mikor már sokadik alkalommal vállalhatatlan állapotban jött haza, megmondtam hogy ha mégegyszer ilyen előfordul akkor kint alszik a folyosón .. vagy ha ennyire képtelen uralni magát akkor többet nem találkozik a haverokkal... érdekes módon azóta egyszer se rúgott be.. sztem minden férfi kibírná anélkül csak ahol nincs meg az akarat meg a másik fél tisztelete ott nem sikerül..

2021. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
28 évesen többnapra kimaradni,mi akkor már a gyereket terveztük.Szerintem ebből azért lesz majd gond,mert ha lesz gyerkőcötök,akkor is ragaszkodni fog ezen jó szokásához,te meg majd nevelheted egyedül a gyereket.
2021. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

16. hozzászóló vagyok. Nálunk annyiban hasonló a helyzet hogy nincs gyerek, és ő is elmegy 1-2 napra. Volt hogy én is mentem pár havonta mikor még a barátnőm messze lakott. Ez másoknak furcsa, tudom. De miért ne ha nincs gyerek? Van közös program, mindketten igényelljük, szeretünk kirándulni is. Az egész bizalom kérdése.

Másfelől mivel nincs gyerek ezért én nem akarom hogy csak belőlem álljon az élete. Egyszerűen nem érzem fernek higy önző módon annyira magamhoz láncoljam hogy a barátaitol is megfosszam. Egy életünk van, nem értem miért kellene otthon lenni állandóan vagy a szokásos programokhoz ragaszkodni amik egy idő után unalmassá fognak válni. És még én vagyok a komolyabb kettőnk közül.

Szerintem nektek magatoknak kell megtalálni az egyensúlyt. És van egy olyan érzésem hogy nem sokára a haveroknak is jön a család és akkor megfognak fogyatkozni ezek a pár havi bulik is. Legtöbbször így történik. Amikor jönnek a gyerekek akkor abbamaradnak a bulik is.

2021. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
68%
Nálam egyáltalán nem férne bele. Igaz, a férjem absztinens, szóval fel sem merül. (Én azért iszom néha egy pohárka martinit.)
2021. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belefér gyakrabban is,hogy elmenjen a haverokkal sörözni,de ilyen többnapos kocsmatúrákat már nem tolerálnèk.
2021. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
68%
Oké, azért, hogy napokra lelép nekem már nem férne bele.
2021. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van barát vagy rokon aki messzi lakik, ezért az ottalvás.
2021. máj. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!