Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen elmúlt minden érzelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elmúlt minden érzelmem a párom iránt, viszont ha elhagyom lőttek a megélhetésemnek?

Figyelt kérdés
Valószínűleg most sokak szemében nagyon gáz leszek. Előre leszögezem, nem vagyok pénzéhes nem is olyan szinten vagyunk. Diplomám van, dolgozom heti 40 órában. Nem a férfi tart el, sőt. Azonban belekezdtünk 3 éve egy közös projektbe, több millió forintunk áll benne. Nagyon belejöttem az egész tevékenységbe, és tényleg nagyon jó kereseti forrás de az első 3 évben toltuk bele a pénzt, még ez lesz az első év,hogy vennénk is ki. Van hitelem, mert ő nem vehetett fel nekem pedig van bejelentett munkám szóval ez is bajos. Tegyük fel, elhagyom. Marad a havi 200.000 forint fizum, itt vagyok 26 évesen. Nincs végülis semmim, saját házam nincs még mert házvásárlás előtt állunk, csak autóm van. Újrakezdhetem, de tény az én szakmámban ha vezető leszek sem fogok milliomos lenni. Teljesen elmúlt iránta minden, egyik napról a másikra. Rendes férfi, minden oké vele, dolgos stb de eltávolodtam tőle mert minden ideje ebbe a vállalkozásba megy én pedig szeretnék élni és kikapcsolódni is. Mindene idegesít jelenleg, és nem érzem magam most jól. Úgy érzem ha most elhagyom, soha nem teremtem meg a megfelelő anyagi egzisztenciát egyedül,egymagam. Sok nőnek biztosan sikerült,de nekem újra nincs pénzem előlröl kezdeni mindent.Valakinek van valami tanácsa? Nem gondolom magam már túlságosan fiatalnak, de még nincs gyerekem és igazán jó lenne újra szerelmesnek is lenni, nem pedig úszni a langyos vízbe életem végéig..

2021. máj. 19. 14:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
figyelj, 26 éves vagy. Igenis rendezd le a közös vállalkozásod, fizesd ki belőle a részét vagy add el és felezzetek vagy nyelj le némi veszteséget és kezdj előlről mindentés tanuld meg egy életre, hogy közös vállalkozásba nem fogunk senkivel. még a házasság is necces. 30 éves korodra egyenesbe jössz, amit te keresel a tied lesz, fiatal vagy még ahhoz hogy megalkudj
2021. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

Én is azt mondom mint az #1-es. Ebben mindenképpen bukni fogsz , de jobb most mint később.

A közös vállalkozás meg mindig necces.

Most lépj ebből ki, később még nehezebb lesz.

2021. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, merre laksz, de havi nettó 200.000 sok embernek csak álom. Én azt hittem, hogy mennél az utcára, ha nem lenne veled a férfi.


Sajnos újra kell kezdened, ha nem akarsz egy halott kapcsolatban tengődni, és hazudni magadnak, és a párodnak is egy életen át. Nem a nulláról kezded. Fel a fejjel!

2021. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Viccelsz? 26 évesen még előtted az élet. Sokan 40 felett is borítanak mindent és nulláról kezdenek. Maradsz, pár év és az élettől is undorod lesz, vagy egymás mellett éltek szeretőkkel.
2021. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
A pszichologus draga jatek, sokat ker, sokszor kell menni, es sokara lesz hatasa. Tedd szepen a serpenyobe ezt az osszeget, es egybol rajossz, hogy nem penz kerdes a szakitas. Attol, hogy szakitotok meg nincs minden veszve. Folytathatjatok, mint tulajdonostarsak, ha ebben meg birtok egyezni. Ha nem, akkor az uzletreszedet vasarolja ki, a hiteled fele pedig szinten ra marad. Masreszt kerdezz meg egy ugyvedet, hogy pontosan mit kell csinalnod, mihez van jogod, milyen koveteleseid lehetnek. Azt a 20000 forintot megeri egy 1 ora tanacsadas.
2021. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Én rohadtul félek, mert sok ismerősöm lépett aztán 40 évesen is ott áll ahol a part szakad, gyermektelenül,férjtelenül. Valami olyan életre vágyom ahol világot láthatok, de ehhez azért pénz is kellene
2021. máj. 19. 15:06
 7/32 anonim ***** válasza:
98%

Mennyi ideig kellene benne maradnod a kapcsolatban hogy a vállalkozás pluszosan jöjjön ki?


Nem tudtok esetleg megegyezni,hogy továbbra is barátok maradtok és viszitek a vállalkozást? Ez neki is és neked is jó lenne,miért kellene feladni egy jól menő vállalkozást emiatt? neki is érdeke,hogy legyen pénze

2021. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Garancia semmire nincs. Arra sem, hogy a masik nem dob ki. Barmennyire is kozhely, addig lepj, amig te diktalod az utemet. Ha szol a masik, hogy szedd a cuccod babam, mert Julcsi holnap itt alszik, akkor mar legfeljebb kapalozni tudsz, szegyenkezve, megalazva. Ebben a kapcsolatban ennyi volt, tanulj belole es lepj tovabb.
2021. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
27%

"Rendes férfi, minden oké vele, dolgos stb de eltávolodtam tőle mert minden ideje ebbe a vállalkozásba megy én pedig szeretnék élni és kikapcsolódni is"


Annyira nő vagy h letagadni se tudnád :D

Nyugodtan hagyd csak el, megérdemled a bukást minden téren, aztán majd sír a szád h miért nem fogad vissza miután kiélted magad. Meg miért nem kellesz senkinek. Ilyen multtal normális férfi szóba nem áll majd veled.


Egyébként egy vállalkozást idő felépiteni, addig kb minden háttérbe szorul és nem igazán fun és pillangós izgi ugye.

2021. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%

Nettó 200 nem olyan rossz, én is ennyiből élek. (Sőt, kevesebből élek, nem költöm el mindet.)


Amúgy ha normális mint ember, akkor nem opció hogy üzleti partnerek maradjatok?

2021. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!