Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen elmúlt minden érzelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elmúlt minden érzelmem a párom iránt, viszont ha elhagyom lőttek a megélhetésemnek?

Figyelt kérdés
Valószínűleg most sokak szemében nagyon gáz leszek. Előre leszögezem, nem vagyok pénzéhes nem is olyan szinten vagyunk. Diplomám van, dolgozom heti 40 órában. Nem a férfi tart el, sőt. Azonban belekezdtünk 3 éve egy közös projektbe, több millió forintunk áll benne. Nagyon belejöttem az egész tevékenységbe, és tényleg nagyon jó kereseti forrás de az első 3 évben toltuk bele a pénzt, még ez lesz az első év,hogy vennénk is ki. Van hitelem, mert ő nem vehetett fel nekem pedig van bejelentett munkám szóval ez is bajos. Tegyük fel, elhagyom. Marad a havi 200.000 forint fizum, itt vagyok 26 évesen. Nincs végülis semmim, saját házam nincs még mert házvásárlás előtt állunk, csak autóm van. Újrakezdhetem, de tény az én szakmámban ha vezető leszek sem fogok milliomos lenni. Teljesen elmúlt iránta minden, egyik napról a másikra. Rendes férfi, minden oké vele, dolgos stb de eltávolodtam tőle mert minden ideje ebbe a vállalkozásba megy én pedig szeretnék élni és kikapcsolódni is. Mindene idegesít jelenleg, és nem érzem magam most jól. Úgy érzem ha most elhagyom, soha nem teremtem meg a megfelelő anyagi egzisztenciát egyedül,egymagam. Sok nőnek biztosan sikerült,de nekem újra nincs pénzem előlröl kezdeni mindent.Valakinek van valami tanácsa? Nem gondolom magam már túlságosan fiatalnak, de még nincs gyerekem és igazán jó lenne újra szerelmesnek is lenni, nem pedig úszni a langyos vízbe életem végéig..

2021. máj. 19. 14:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
34%
9-esnek 1000 pacsi. Meg még 1000. Sajnos ez ilyen. Türelmetlen vagy.
2021. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
38%

Igaza van #9 válaszolónak, hiába pontoztátok le.

Szerelem is kell, pénz is kell, kell a vállalkozás, ami az ő idejét veszi el teljesen, de közben legyen izgalmas, mert te unatkozol. Neked minden kell. Csak ez 200 nettóból lehetetlen.

Te nem pénzéhes vagy, hanem egy álmodozó királylány.

2021. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy álmodozó vagyok de én láttam ilyen példát is ahol minden szuper, a pasi is kedves, jó a kapcsolat és még mellé szereti a kikapcsolódást,világlátást,nyaralást. Az enyém meg nem szedhető rá semmi programra lassan 1,5 éve..
2021. máj. 19. 15:39
 14/32 anonim ***** válasza:
71%

Igen, csak lehet, hogy azt az utat nem láttad, amit végigjártak, hogy eljussanak oda, ahol vannak.

Vagy a szülői hátteret nem láttad.

2021. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Lazy Lover ***** válasza:
83%
hát ez nehéz döntés ebből nem tudsz jól ki jönni talán beszélj vele hogy szakítani akarsz de a közös vállalkozás mehetne tovább mert a te pénzed és energiád benne van hát ha így bele megy
2021. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
42%
Jajj de gyerek vagy még
2021. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ahogy írták többen is, bukni fogsz pénzt, de inkább most zonnal mint még többet holnap. Itt már csak arról szól, hogy minél kevesebbet bukj. Egyenesen mondd meg és találjátok ki, hogy tudtok ebből pénzügyileg a lehető legkíméletesebben kiszállni. 26 vagy, még bőven van időd felépíteni valamit. 26 voltam, sehol se voltam hozzád képest, most 32 évesen jócskán javult a helyzet. 30-as évek elején a legtöbbnek megindul a keresete felfele, mert szerez annyi munkatapasztalatot.
2021. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
65%

6. Te tényleg mindent akarsz. Legyen család is, meg még legyenek utazgatás, világlátás? Aha.


13. És ami ilyen kapcsolatot láttál, ott van gyerek? Mert az előbb még a gyereket is említetted.

2021. máj. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
78%
Előbb azt ajánlottam lépjél, de........ Szerintem, megoldható. Az én párom, szeret ezerrel pörögni, utazni, szórakozni. Nekem viszont egy hét nyaralás után kell két hónap, hogy helyrerázódjak. Mi, elfogadtuk egymást. A párom megy barátokkal, barátnőkkel, engem ezzel békén hagyott. Mind kettőnknek mindig meg volt a szabad tere. így a kapcsolat, házasság jól működik mai napig.
2021. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
94%
Úgyis szétmentek...mert nem szeretitek egymást.
2021. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!