Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen elmúlt minden érzelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elmúlt minden érzelmem a párom iránt, viszont ha elhagyom lőttek a megélhetésemnek?

Figyelt kérdés
Valószínűleg most sokak szemében nagyon gáz leszek. Előre leszögezem, nem vagyok pénzéhes nem is olyan szinten vagyunk. Diplomám van, dolgozom heti 40 órában. Nem a férfi tart el, sőt. Azonban belekezdtünk 3 éve egy közös projektbe, több millió forintunk áll benne. Nagyon belejöttem az egész tevékenységbe, és tényleg nagyon jó kereseti forrás de az első 3 évben toltuk bele a pénzt, még ez lesz az első év,hogy vennénk is ki. Van hitelem, mert ő nem vehetett fel nekem pedig van bejelentett munkám szóval ez is bajos. Tegyük fel, elhagyom. Marad a havi 200.000 forint fizum, itt vagyok 26 évesen. Nincs végülis semmim, saját házam nincs még mert házvásárlás előtt állunk, csak autóm van. Újrakezdhetem, de tény az én szakmámban ha vezető leszek sem fogok milliomos lenni. Teljesen elmúlt iránta minden, egyik napról a másikra. Rendes férfi, minden oké vele, dolgos stb de eltávolodtam tőle mert minden ideje ebbe a vállalkozásba megy én pedig szeretnék élni és kikapcsolódni is. Mindene idegesít jelenleg, és nem érzem magam most jól. Úgy érzem ha most elhagyom, soha nem teremtem meg a megfelelő anyagi egzisztenciát egyedül,egymagam. Sok nőnek biztosan sikerült,de nekem újra nincs pénzem előlröl kezdeni mindent.Valakinek van valami tanácsa? Nem gondolom magam már túlságosan fiatalnak, de még nincs gyerekem és igazán jó lenne újra szerelmesnek is lenni, nem pedig úszni a langyos vízbe életem végéig..

2021. máj. 19. 14:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 évesen kezdtem 0-ról az életem. Még munkahelyem sem volt, mert tartósan beteg voltam, kórházban feküdtem vagy fél évig.


Aztán a rá következő 4 évben többet értem el, mint a betegségem előtti 8 évbe.


Vállalkozó vagy, neked kell a legjobban tudnod, hogy kockázat nélkül nincs nyereség sem.

2021. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
55%
Háát basszus nem irigyellek, ez valóban nagyon nehéz. És nagyon fiatal vagy. Nem érzed jól magad vele, ez nyilván baj. Nem leszel ettől semmilyen álmodozó királylány, ez butaság. Egyszerűen tényleg rettentő fiatal vagy, és simán lehet, hogy gyerekszerelemből indult ki a dolog szinte (bár nem említetted, hogy mióta vagytok együtt). Én egyébként hasonlóból léptem ki 5 év után, báár nálunk egy mérgező kapcsolat állt fenn, mert gyakorlatilag jó ideje azért voltam csak vele, mert érzelmileg mindenkitől elszeparált és gyakorlatilag belőle állt az életem. De ugyanígy volt (és sajnos a mai napig van) hitel a nevemen, ami egyébként az ő hitele volt (nálunk nem egészen közös volt a vállalkozás, hanem inkább az övé volt). Mondjuk sajnos itt nagyon elmérgesedett a viszony, de ha van rá esély, hogy Ti esetleg ezt normálisan meg tudjátok beszélni, akkor mindenképp bátorítanálak arra, hogy próbáld meg. De egyébként ez eléggé fura ez az "egyik napról a másikra" kiábrándultál gyakorlatilag... Valaminek csak kellett történnie.. Nem akarok vájkálni a magánéletedben és nem tudhatom, hogy mi lehet a háttérben, de vagy ért ez benned egy ideje vagy pedig valaki esetleg bejött a képbe (?). Mindenesetre a legjobbakat kívánom, és hajrá!
2021. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
26 évesen baromi fiatal vagy, bőven lehetsz még sikeres, kereshetsz sokkal többet, sőt még akár szakmát is válthatsz és lehetsz sikeres abban.
2021. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Érdekes,hogy ti baromi fiatalnak láttok én pedig úgy érzem szorít az idő. Minden velem korú barátnőm már anyuka, én pedig vergődöm.

Nem tudom,hogy jött a kiábrándulás. Egyszerűen azt vettem észre,hogy már nem találom helyes pasinak, idegesítenek a szokásai. Előzmények talán azok voltak,hogy hiába könyörögtem egy kis kikapcsolódásért nem lehetett rávenni, most nincs pénz erre. Nekem pedig elég lett volna egy séta Tokajba 😁 Szóval most a prioritás a körül van,hogy jöjjön vissza a befektetett pénz. Az nem számít,hogy közben én teljesen idegennek érzem már. Jól esne elmenni valahová étterembe,stb de nem lehet ebben rá számítani. Neki itthon van a kikapcsolódás, pihenéssel stb ami nekem már terhes. Nem akarom leélni egy langyos vízben tényleg az életem, de közben meg félek változtatni. Főleg felrúgni ezt az egészet,amiben mindkettőnk közös energiája és ideje benne van. A szüleim imádják, már annyira természetes mindenkinek,hogy ő és én stb . Szerintem készül az eljegyzésre mert találtam rá utaló jeleket is habár gyűrűt még biztosan nem vett,mert ugye minden forint most számít neki... Ah az egész annyira bonyolult. Azt hiszem borzasztó irigy vagyok a tökéletes kapcsolatokért ahol szerelem van még hosszú évek után is.. ☹️

2021. máj. 19. 21:52
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem opció, hogy maradtok üzleti partnerek? Erre még nem kaptunk választ.
2021. máj. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Mert ismerem és nem működne, egyszerűen. Főleg ha új partnerem lenne. Nem viselné el. Illetve a terület amin folyik az egész az az övé, és nekem nincs több hektárnyi gyümölcsösöm, hársfa és akácerdőm. Nem is lesz mert azért ezeket nem olyan egyszerű vásárolgatni.
2021. máj. 20. 09:29
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

#24 nem helyes már annyira a srác mert nem visz sétálni és étterembe, emiatt kiszeretsz belőle, ez eleve nagyon szánalmas, de tipikus, kb kétnaponta van ilyen témájú kérdés itt.

Menjünk tovább. Megkapnád a tökéletes mindent is. Mi történne? Unalmas lenne! Mert már megvan plusz bekattanna h te ezt nem érdemled meg, aztán elhagynád mert tökéletes.

Te még nem vagy társ alapanyag, max kinai fűnyiró szint. Használható kisebb dolgokra rövid ideig aztán annyira felidegel h mindig van vmi baja h inkább lecserélem.

2021. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
57%
Komolyan azért ekézitek csórót, mert kiszeretett a barátjából? Menjetek már... ez a vicc kategória. Veletek sosem fordult elő, hogy kiszerettetek valakiből? A szerelem és a vonzalom nem csak attól függ, hogy valaki rendes ember-e. :D És akkor a kérdező már rögtön egy idióta csak azért, mert nem érzi jól magát a pasas mellett? pff... Szerintem itt el kellene dönteni, hogy mennyire elviselhetetlen számodra a kapcsolat. Ha nagyon rosszul érzed magad, akkor én lépnék (sajnos pénz ide vagy oda), de ez én vagyok, viszont ha annyira nem, akkor lehet azért a vállalkozásba fektetett energia miatt, azért még kibírnám egy kicsit, és akkor esetleg, ha már nem érzed annyira forrónak a talajt, akkor lépnék.
2021. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Sejtettem,hogy nagyon szánalmasnak leszek elkönyvelve. Azért tegyük hozzá,hogy mellette vagyok 20 éves koromtól. Magam sem tudom mi a helyes, ezért akartam beszélni róla. Meglehet,hogy szakítok és a következő párom is hasonló lenne,kitudja. Talán egyedül kellene boldogulni, nekem tényleg fontos a közös idő és az én kikapcsolódásom egy jó kirándulás vagy városnézés amit egyáltalán nem kapok meg tőle sőt..
2021. máj. 20. 13:23
 30/32 anonim ***** válasza:
És mondtad neki h ezt szeretnéd? Vagy találja ki?
2021. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!