Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedte magát mellettem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedte magát mellettem és én lennék a hibás?

Figyelt kérdés

7eves kapcsolatról beszélünk, nekem ő az első barátnőm. Kb 3éve akármit mondtam hogy figyeljen magára semmi sem hatott rá. Vékonyan ismertem meg, én nem változtam súlyra semmit. Azt tudtam hogy nem szeretem a kövér nőket, de míg nem volt párom nem tudtam mi a határ ebben nálam.úgy érzem barátnőm elérte ezt.. Nem mondom hogy kövér és van rajta +30kg, de kb +14kg biztos van rajta ami látszódik mert alacsony. Így viszont már nem vonz.. Nagy has, vastag, striás comb, dagadt láb pufi arc..

most èn lennék rossz ha a súly miatt szakítanék?


2021. jún. 22. 01:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
72%

Te meg azt ne akard megmagyarázni, hogy te az ok miatt kívánod vagy nem kívánod a nőt.

Ez nem így működik. Azt hiszed, nem venné észre szülés után, hogy fog összeszorítva szexelsz vele, mert ott számodra elfogadható az ok?

2021. jún. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindenki hízik el szülés alatt és után. Ha a kérdező már nem vonzódik a barátnojéhez és nem tudják megoldani a problemát, akkor a szakítás marad. Nem 50-60 éves emberekről van szó családdal, közösen felepitett élettel, ahol már senki nem olyan, mint 20-30 évesen.


N

2021. jún. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
87%
En megertem a kerdezot. Sokkal vonzobb egy ember ha ad magara es ez is a parkapcsolat resze, de a noknel a haj sokszor banathaj es egy nem kielegito kapcsolat vagy egyeb dolgok is okozhatjak. Viszont ha csinis is maradna, vedd figyelembe hogy a kor minden not kikezd es hat mit fogsz akkor mondani?niert petyhudt a bore, miert log a melle, miert rancos , miert bem nez ki ugy mint a sztarok 40-50 eveyen, pl. Shakira vagy j lo, szoval neked is valtoztatnid kell.
2021. jún. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
71%

Engem jobban zavarna, hogy a kommunikáció se működik, bármit mondok, nem érdekli, már nem akar tetszeni nekem.


Érdekes, hogy egyeseknél abszolút nem számít, hogy a párjuk hány kg. Pár plusz kg valóban nem számít, sok esetben előnyös lehet, de vajon +100 kg is így gondoljátok?


Én azért aggódnék párom miatt, hisz nagyon nem egészséges és valaminek történnie kellett, hogy ez a változás bekövetkezett.

2021. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon nem mindegy hogy 20on évesen gyerek nélkül van az emberen 15-20 kg vagy 40 évesen két közös gyerek után.

Ugyanis az emberek tetszeni akarnak egymásnak egy párkapcsolatban ha erre nincs ingere a csajnak akkor neki egyszerűen nem kell a pasi csak egy lakó társ.

Nehogy már egy rossz párkapcsolatban keljen leélnie az életét az embernek.

Vicc ami itt megy.

2021. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
70%

Most csak számokat mondok.

Mikor megismertem a párom, 90 kg volt. Tetszett, nem is lehetett volna számomra tökéletesebb teste. Aztán felment 100 kg felé. Láttam rajta hogy hízott és egy kicsit kevésbé volt szexi, de kizárt volt a szakítás emiatt.

Most 80 kg alatt van, szerintem már vékony és az a súly állt neki a legjobban, amikor megismerkedtünk. Viszont csak amiatt, hogy mit mutat a mérleg, ha szeretek valakit biztosan nem szakítok.

2021. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
60%
Az a szemétség, amit te művelsz. Tudod, hogy szakítani kell, nem szereted már, nem működik köztetek semmi, de tovább rabolod az idejét, mert egy gyáva, önző féreg vagy, aki fél, hogy nem talál másik puncit.
2021. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
66%
Ennek semmi köze a súlyához, ha szeretnéd, akkor fel sem tűnne. Fel kellene nőni, és felvállalni, hogy elmúlt, felesleges ezért őt hibáztatni.
2021. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
42%

Már hogyne lenne köze a súlyához. Ha valaki külsőre nem vonz, de a személyisége tetszik ,azzal barátok vagyunk.

Az ismerkedésnél is olyannal ismerkedek, aki tetszik. Nyilván, ha vak lennék más lenne a helyzet, de nem vagyok vak. Ennyi erővel a nők se vegyenek fel szép ruhát, ne sminkeljenek, zabáljanak mint a disznó, és akkor mondják ezt,hogy a "személyiségemért szeressen". Aki elhanyagolja magát annak a személyisége se a legjobb. Ép testben ép lélek.

2021. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
42%

"Ugyanis ha te nem tudsz hozzá így vonzódni, terhesen sem fogsz tudni, és szülés után sem fogsz tudni ha nem fogy sürgősen vissza."


A terhesség, a betegség teljesen más. A szoptatás után lehet diétázni, sportolni, a betegséggel meg orvoshoz kell menni, majd szintén diéta, sport.


A kérdező csaja egyszerűen lusta, és ez valóban kiábrándító.

2021. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!