Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedte magát mellettem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedte magát mellettem és én lennék a hibás?

Figyelt kérdés

7eves kapcsolatról beszélünk, nekem ő az első barátnőm. Kb 3éve akármit mondtam hogy figyeljen magára semmi sem hatott rá. Vékonyan ismertem meg, én nem változtam súlyra semmit. Azt tudtam hogy nem szeretem a kövér nőket, de míg nem volt párom nem tudtam mi a határ ebben nálam.úgy érzem barátnőm elérte ezt.. Nem mondom hogy kövér és van rajta +30kg, de kb +14kg biztos van rajta ami látszódik mert alacsony. Így viszont már nem vonz.. Nagy has, vastag, striás comb, dagadt láb pufi arc..

most èn lennék rossz ha a súly miatt szakítanék?


2021. jún. 22. 01:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
94%
19-es Lehet UFO vagyok. Én 17 éve vagyok kapcsolatban, mindketten voltunk +-10-15 kg-os súlyban ezen évek alatt, soha nem volt probléma a vonzalommal, szexel. Tehát összességében 20-30kg sem tűnt fel soha, és nem is volt téma.
2021. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
57%

Persze. Az empátia meg az eget verdesi.

Egy pici gyerekkel majd az lesz az első, hogy ahogy leállt a szoptatással, nekiáll diétázni. Atyaég..

Mikor nem alszik, arra nincs ideje, hogy kifújja magát.

És még ha így is történik, amíg szoptat, addig mi lesz? Megtűrt feleség?

Csak mert nem fél évig szoptat senki...

2021. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
33%

22. Aha legyen empatikus azzal hogy most van rajta +15kg élete legkönnyebb időszakában értem.

Ennél az élete csak nehezebb lessz.

+5év múlva mikor neki álnak a gyerekprojectnek addigra még +15.

Utána a terhesség miatt még +15

Aztán a gyerek miatt nincs ideje lefogyni.

Lesz vagy 120 kilo 10 év múlva mert nem ad magára de legyen empatikus a pasi értem

2021. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
92%

23 Ha visszanézek az elmúlt évekre, nem egyszer volt rajtam 10 -15 kiló felesleg. Aztán mindig leadtam. A túlsúly bármikor le lehet adni. Ha az illető hölgy ezt nem akarja, annak oka van. Valamelyik a következőkből:

- jól érzi így magát

- nem érzi így jól magát, de olyan rosszul érzi magát más miatt, hogy így kompenzál

- depressziós

- tudat alatt így akarja a társát eltávolítani magától, lást kettes pont

- pajzsmirigy, más hormon probléma

2021. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
24. Rendben akkor csak azt mond meg hogy szerinted mit kellene tennie a kérdezőnek?
2021. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélni vele, hogy ez így őt zavarja. Ha nem lesz változás, akkor hagyja ott. Mondjuk már most is otthagyhatja, mert már nem szereti egyértelműen. Most erre mit mondjak, engem nem zavart, amikor a volt férjemre fölment 15 kiló, meg az sem amikor beteg volt és lement róla 20. Akit szeretsz, azt szereted és kész.
2021. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
25%

"Egy pici gyerekkel majd az lesz az első, hogy ahogy leállt a szoptatással, nekiáll diétázni. Atyaég.."


Én így csináltam, amikor másfél éves volt a fiam. A diéta (ami akkor a nemzabálást jelentette) nem került időbe, fáradtságba. A mozgás igen, de később elkezdtem azt is. Mivel apja is van a gyereknek, ez nem jelentett gondot.


Eszem megáll, amikor csak dolgozó, fiatal nők elhíznak. Mi lesz később velük?

2021. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
88%

Az a gond, hogy itt nem csak a csaj súlyával van gond.

Ha amúgy jó lenne a kapcsolat, szeretnék egymást, jókat beszélgetnek, élvezik egymás társaságát, összeillenek az ágyban, mindenben szamíthatnak egymásra, értik egymás humorát, együtt tervezik a jövőt, és úgy összességében a kérdező benne találta meg mindazt, amire vágyott, akkor nem is jutna eszébe 14 kg miatt szakítani. Illetve ha igen, akkor valóban szemét.

De úgy őszintén: kérdező, nálatok ezekből mennyi van meg?

2021. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Úgy bírom, amikor azzal jösztök, hogy "de a szülés, betegség más".

Nem, nem más. Nem azért nem kívánod, mert amiatt hízott el, hogy nem sportol/édességet eszik, hanem azért, mert külsőre nem tetszik. Ha a szülés vagy egy durva betegség miatt nézne ki így, akkor sem tudnád tolerálni.


Ezt "a szülés az más" dolgot én is megkaptam, csak más kontextusban. Külsőre sosem volt baja velem, és igazából tartottam is azt a súlyt, amivel megismert, de exem mindig nagyon csúnyán bánt velem, ha egyszer, véletlenül nem akartam szexelni, pl. lázas betegség miatt. Egyébként elég sokat szexeltünk. Megkérdeztem, hogy mi lesz akkor vele, ha majd gyereket akarunk, és a szülést követő 6 hét biztosan kiesik? Hogy fogja kibírni? Azt mondta, hogy az más, mert úgy legalább van értelme. Nem, nem lett volna más. Őt ismerve elvárta volna, hogy a pici baba mellett, hulla fáradtan, összevarrt sebbel is az ő kielégítésén fáradozzak... Szerencsére mondjuk a terhességig nem jutottunk el, hamarabb szakítottam.


Bár szerintem az érzelmi kötelék sem lehet túl szoros, ha 7 év után pár kiló a szakítóok...

2021. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
14%
Most úgy írjátok a szülést, mintha egy férfinak akkor nem lenne kiábrándító, hogy felszed a felesége 20-30 kilót. Nem, nem normális akkor sem ennyit hízni, a gyerekre is veszélyes. 2 fiam van, egyikkel sem híztam el, pedig simán fel tudok kapni 10 kilót. 20-on éves srác, ilyenkor még sokat számít a külső, ha nem jönnek be neki a duci nők, akkor ez van.
2021. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!