Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedte magát mellettem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedte magát mellettem és én lennék a hibás?

Figyelt kérdés

7eves kapcsolatról beszélünk, nekem ő az első barátnőm. Kb 3éve akármit mondtam hogy figyeljen magára semmi sem hatott rá. Vékonyan ismertem meg, én nem változtam súlyra semmit. Azt tudtam hogy nem szeretem a kövér nőket, de míg nem volt párom nem tudtam mi a határ ebben nálam.úgy érzem barátnőm elérte ezt.. Nem mondom hogy kövér és van rajta +30kg, de kb +14kg biztos van rajta ami látszódik mert alacsony. Így viszont már nem vonz.. Nagy has, vastag, striás comb, dagadt láb pufi arc..

most èn lennék rossz ha a súly miatt szakítanék?


2021. jún. 22. 01:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
15%
Mondtam h te leszel a 💩 🤣
2021. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
53%
Én nem azt mondom, hogy ő a kaki, csak hogy már nem szereti és engedje el, ne itt szidja és háborogjon. Amúgy igen, felszínesnek tartom, de az emberek döntő többsége az, úgyhogy semmi meglepetés.
2021. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

És ha ő a 💩, akkor mi van?!

3 napig csamcsog rajta a rokonság, aztán mindenki megy a dolgára, és éli világát.

Így most nem 💩, ha már nem szereti, de még éveket rabol el az életéből?

Ha akkor szakít, mikor az első ilyen kérdést kiírta, már rég mindenki elfelejtette volna, és most talán boldog lenne mással mindkettő.

Ehelyett évekig vergődnek mindketten a 💩ban, az élet meg telik. A barátnőjétől az utolsó lehetőséget is elveszi, hogy anya lehessen. Ettől viszont tényleg ő lesz a 💩 ember.

De gondolom élvezi, erre veri, vagy nem tudom mi értelme ezerszer kiírni.

2021. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!