Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiről pàrkapcsolatban kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiről pàrkapcsolatban kiderül, hogy nem volt korrekt, azaz lebukott, de belátása sincs, tagadja, amivel ugye megbánást sem mutat, az azt jelenti, hogy továbbra is szándékában áll inkorrektnek lenni?

Figyelt kérdés

Az inkorrrektségre nincs konkrét bizonyíték, csak épp simán ki lehet sakkozni. És biztosra.


De mivel csak egy kisakkozott dolog, így belekapaszkodik abba hogy nincs bizonyiték, ezért él azzal a lehetőseggel hogy le is tagadhatja. Azaz nem vallja be, és azt várja, még a másik kérjen bocsánatot, alaptalan vádak miatt. Holott abszolut nem alaptalan.


Arra lennék kíváncsi, hogy az, aki letagad vmit, de megtette, de így megbànást sem mutat, az jelenti egy az egyben azt is, hogy nem bánta meg, és ugy dönt továbbra is inkorrekt marad?

Vagy létezik olyan, hogy valakiben az megy végig, hogy "hú majdnem lebuktam, majdnem szakítottunk, többet nem teszek ilyet és korrekt leszek?"


Megbocsájthato valami úgy a másiknak, hogy tagad, kamuzik, nincs belátása, nem kér bocsánatot, azaz a masik felé nem jelzi azt hogy megbànta? De esetleg magában megbànta es ezentul máshogyan áll a kapcsolathoz?



#megbànása létezik ugy hogy kamuzol a masiknak?
2021. jún. 24. 06:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon tisztára akarod mosni. Én a helyedben hagynám a francba, de te tudod. Nagyon csúnya bukó lesz. Egyet tanulj meg... nem kell megmenteni a másikat. Nem kell elnézni a másik ember “botlásait”. Létezik olyan személy ezen a világon aki melletted nem fog botladozni. Ez tuti biztos. Én hosszú évekig, áltattam magamat, hogy most ezért meg azért csinálja. Mindig ő volt az áldozat a szememben. Aztán rájöttem, hogy csak ő felel a döntéseiért. Ha semmibe vesz, akkor mehet is arra amerre csak szeretne.:)
2021. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:

Annyit beszeltunk meg eddig hogy kertem arra valaszoljon sajat maganak hogy innenstol korrektul áll e a kapcsolatunkhoz vagy nem. Mert ugye ez ugyis megfogja adni az iranyt hogy valodi komoly lesz e a kapcsolatunk vagy igy belhezunk tovabb ilyeneken hogy tarskereso meg egyeb gyerekes dolgokon


Nekem meg ugye hiaba valaszol, en ugyis akkor tudom meg mikor latom hogy egy Valodi komoly kapcs ban vagyok egy komoly sraccal vagy epp pont nem. Ez igy is ugy is meg fog latszani.


Mindenki magaban eldontotte most hogy mit akar ebbol a kapcsolatbol kihozni es ahhoz hogyan áll.


A kapcsolaton magán ugyis megfog latszani merre tendálunk Csak ido kerdese.



Alao bizalmat en reszemrol megadtam. Nyitott vagyok arra hogy oda tehesse magát értunk. Vagy él vele es tanult a fentiekbol, vagy ugyanolyan maradt. Az ő dontese es felelőssege melyiket valasztja.

2021. jún. 24. 09:36
 43/65 A kérdező kommentje:

41 a gyk mindig ezt javasolja a legkisebb problemanal is hogy szakits válts.


Csak en ugy vetten eszre mindenhol vannak problemak nincs tokeletes.

Ha en mindog szakitok en soha nem tanulok meg problemakat kezelni. Es egy komoly kapcsolat alapfeltetele az hogy a parok a problemaikat kezelni tudják.


Nem tingli tangli repkedo akarok lenni aki repulget sracrol sracra.

Hanem olyan komolyat szeretnék amiben a partnerek eretten kezelik a kapcsolati gondjaikat.

2021. jún. 24. 09:39
 44/65 anonim ***** válasza:
78%
Minek tetted fel a kérdést akkor? Úgyis együtt maradsz vele, a bizalom részedről nem fog működni, szóval a kapcsolat már így is úgy is halott. Majd ha később mégis pofára esel, annál jobban fog fájni, de te tudod.
2021. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 A kérdező kommentje:
Es ehhez kell az hogy megérjenek egyutt arra hogy megy/akarjuk tuzon vizen is. Ez egy folyamat.
2021. jún. 24. 09:42
 46/65 anonim ***** válasza:
65%

Milyen problémát akarsz te megoldani, kérdező? Hogy a palid meg akart csalni, ráadásul tagadja? Így még csak megbeszélni sem tudjátok a problémát, mivel tagadja az egészet. Ez az egész úgy nézne ki korrekten, hogy ő jelzi feléd, hogy ez és az a problémája és megoldjátok együtt, nem az, hogy a hátad mögött nézelődni kezd, mert nem felelsz meg neki.

De oké, megbocsátasz, de az lenne a minimum, hogy ezekután kiböfögi, hogy mégis mi a franc baja van a kapcsolattal. De ő nem hajlandó beszélni, tagad mindent. Akkor mi a büdös francot akarsz te ezen megoldani?

Egyébként meg azért féltékenykedik, mert magából indul ki.

2021. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:

44# a kerdes arrol szolt amit most sem tudok hogy megbanta e botlas volt e vagy aljas ketszinu atveres.

Varhatom e azt hogy ezentul korrekt lesz e avagy nem.



Ez teljesen abszolut fuggetlen attol hogy en elmegyek e felette vagy nem amit tett.


"Varhato előrejelzest" kértem volna. Hogy van e olyan aki megbant vmit ugy hogy hazudik rola es nem vallja be?


Amugymeg a hazugsag(csalások, inkorrektsegek)eleve hazugsagot (ujabb csalast ujabb inkorrekt leoeseket)szül. Ez teny amugy is az eletben

2021. jún. 24. 09:45
 48/65 anonim ***** válasza:
69%

Haha, megnézem én, mennyire lesz ő melletted tűzön - vízen át. :D

Most van valami gáz a kapcsolattal? Vagy SZERINTED miért nézelődött?

Szerinted egy ilyen ember egy komolyabb problémánál melletted lesz? Haha. Hány éves vagy, 12?

2021. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:

Ezert is van az hogy inkorrekt lepesrol hazudik.

Egyik jon a masikbol.


Nekem meg ettol a ponttol szamit hogy odateszi e magat vagy nem. Megbanta e vagy nem.

2021. jún. 24. 09:46
 50/65 anonim ***** válasza:
94%

Te nem akarsz srácról srácra repkedni. Ő viszont szeretett volna repkedni, csak bebukott.

Ha neked ez belefér és úgy gondolod, neked is van melód a kapcsolatod mert ez az út a jó kapcsolathoz, hogy közben ilyenek történnek, OK, te életed.

2021. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!