Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiről pàrkapcsolatban kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiről pàrkapcsolatban kiderül, hogy nem volt korrekt, azaz lebukott, de belátása sincs, tagadja, amivel ugye megbánást sem mutat, az azt jelenti, hogy továbbra is szándékában áll inkorrektnek lenni?

Figyelt kérdés

Az inkorrrektségre nincs konkrét bizonyíték, csak épp simán ki lehet sakkozni. És biztosra.


De mivel csak egy kisakkozott dolog, így belekapaszkodik abba hogy nincs bizonyiték, ezért él azzal a lehetőseggel hogy le is tagadhatja. Azaz nem vallja be, és azt várja, még a másik kérjen bocsánatot, alaptalan vádak miatt. Holott abszolut nem alaptalan.


Arra lennék kíváncsi, hogy az, aki letagad vmit, de megtette, de így megbànást sem mutat, az jelenti egy az egyben azt is, hogy nem bánta meg, és ugy dönt továbbra is inkorrekt marad?

Vagy létezik olyan, hogy valakiben az megy végig, hogy "hú majdnem lebuktam, majdnem szakítottunk, többet nem teszek ilyet és korrekt leszek?"


Megbocsájthato valami úgy a másiknak, hogy tagad, kamuzik, nincs belátása, nem kér bocsánatot, azaz a masik felé nem jelzi azt hogy megbànta? De esetleg magában megbànta es ezentul máshogyan áll a kapcsolathoz?



#megbànása létezik ugy hogy kamuzol a masiknak?
2021. jún. 24. 06:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
Kedves 07:26-os! Nem, a kérdező nem tudja, csak tudni véli. Asszisztálsz egy kapcsolat szétveréséhez. Miért jó ez neked?
2021. jún. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak bizonyitani nem.
2021. jún. 24. 07:29
 13/65 A kérdező kommentje:

Es pont ebbe kapaszkodik bele.


De ugy el is engedném a dolgot, ha tudnam.hogy megbánta es ezentul mashogyan áll a kapcsolathoz.


Ne ez az amit nem tudok.

2021. jún. 24. 07:30
 14/65 anonim ***** válasza:
7%

Ja, ja, a technikai fejlettség mai szintjén tényleg nehéz lett volna egy fotót készíteni a mobiloddal a regisztrációrájól. Hagyjuk már.


Más személyközi kapcsolataiban is szereted eljátszani a vádló és a bíró kombinációját?

2021. jún. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:

Nem akarom reszletezni mert hosszu. Es NEM kérdés az, hogy elkovette e. Ez tény.


Vagy kezeld ugy. A kerdes arrol szol HA VALOBAN inkorrekt volt a párod, tagadás hazudozas eseten mit lehet várni a jövőben?

2021. jún. 24. 07:48
 16/65 A kérdező kommentje:

Szal még itt is bizonygatást várnak.


Extrém hosszu lenne mindent leirni reszletezni csuoan ahhoz hogy itt bizinygassam azt hogy valoban inkorrekt volt.


A kerdes arrol szol es csak aze érdekel hogy ez esetben mit várhatok. Nem masrol.

2021. jún. 24. 07:49
 17/65 anonim ***** válasza:
55%

Nem rombolok én szét semmilyen kapcsolatot.

Volt szerencsém hazug emberhez és nem, nem változott meg, hiába adtam új esélyt. Minél többször nézett hülyének, annál kevésbé tisztelt, mert úgyis "hiszek" neki.

Azt meg a kérdezőnek kell tudnia, hogy csak gyanú, vagy 100x.

Ha nem 100x akkor nem kell gyanusítgatni, persze. De az én értelmezésem szerint 100x, csak nincs bizonyíték.

Egyébként nem bocsátanék meg, hiszen kifelé kacsintgat. Ez nem botlás, kérdező. Hanem tudatos döntés, hogy letöltöm azt a szart és nézelődni kezdek a párom mellett. Ha talált volna jobbat, lelépett volna. A helyedben nem várnám ezt meg.

2021. jún. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
42%

Minnél hoszabb a bizonygatás, annál valószínűtlenebb az igazságtartalom.

---

Oké, látom, a személyiségedhez és világlátásodhoz jobban illő (értsd: differenciálatlanabb) választ vagy képes felfogni avval kapcsolatban, mit várhatsz: majd az idő megmutatja.


Minden jót!

---

Magánvélemény: engedd el! Jobbat érdemel nálad.

2021. jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:

Minnél hoszabb a bizonygatás, annál valószínűtlenebb az igazságtartalom."

Ez nem igy van eleve.


Nem vitatkozni jottem.

Amit tett azt megtette.


Engem a tovabbiak erdekelnek.

2021. jún. 24. 08:05
 20/65 anonim ***** válasza:
100%
A saját szemeddel láttad a társkereső profilját? Fényképpel együtt?
2021. jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!