Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiről pàrkapcsolatban kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiről pàrkapcsolatban kiderül, hogy nem volt korrekt, azaz lebukott, de belátása sincs, tagadja, amivel ugye megbánást sem mutat, az azt jelenti, hogy továbbra is szándékában áll inkorrektnek lenni?

Figyelt kérdés

Az inkorrrektségre nincs konkrét bizonyíték, csak épp simán ki lehet sakkozni. És biztosra.


De mivel csak egy kisakkozott dolog, így belekapaszkodik abba hogy nincs bizonyiték, ezért él azzal a lehetőseggel hogy le is tagadhatja. Azaz nem vallja be, és azt várja, még a másik kérjen bocsánatot, alaptalan vádak miatt. Holott abszolut nem alaptalan.


Arra lennék kíváncsi, hogy az, aki letagad vmit, de megtette, de így megbànást sem mutat, az jelenti egy az egyben azt is, hogy nem bánta meg, és ugy dönt továbbra is inkorrekt marad?

Vagy létezik olyan, hogy valakiben az megy végig, hogy "hú majdnem lebuktam, majdnem szakítottunk, többet nem teszek ilyet és korrekt leszek?"


Megbocsájthato valami úgy a másiknak, hogy tagad, kamuzik, nincs belátása, nem kér bocsánatot, azaz a masik felé nem jelzi azt hogy megbànta? De esetleg magában megbànta es ezentul máshogyan áll a kapcsolathoz?



#megbànása létezik ugy hogy kamuzol a masiknak?
2021. jún. 24. 06:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
72%
Ha tudod, hogy társkeresőzött, csak törölte, semmit senkinek nem kell bizonygass. SE neki, se nekünk. Kuka.
2021. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
0%

Oké, tegyük fel, hogy társkeresőzött (bár adekvát bizonyíték nincs rá, de ez a gondolatkísérletünk szempontjából lényegtelen). Aztán leíratkozott az oldalról. Tehát nem talált számára jobbat/szerethetőbbet/vonzóbbat a sok-sok lehetséges jelölt közt a társkereső oldalon nálad, kérdező. Te meg ezért ki akarod dobni. Hm.


Tudja a párod, hogy egy hülyével él együtt?


Kuka! Jobbat/értelmesebbet érdemel nálad!

2021. jún. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
100%
Egy hülye, aki ki akarja dobni a hapsiját, mert az csak azért maradt vele, mert bár körülnézett, de nem tudott másik nőt felszedni...??? Ezt ugye te se gondolod komolyan?
2021. jún. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
0%

Látom, az értő olvasás nem megy neked, kedves 08:43-as.


A legjobbat választotta, a kérdezőt. Bevizsgálta a sokszáz egyéb potenciális partnert, belenyugodott hogy megtalálta a számára legjobbat/ideálisat, a kérdezőt.


A gyakin nincs EQ-minimum, sajnos. Te vagy az élő példa, hogy kéne.

2021. jún. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:

Az is opcio hogy azert regizett ki hogy ne legyen bizonyitek.

De az is opcio hogy talan megbanta. En ugye ebben remenykedem csak.


Nemhiszem hogy azert maradna velem mert epp nem talalt jobbat. Ennyi erovel a masik mellett is valszeg ugyanigy nyomná.

Sot lehet engem is vki mellett talalt meg eleve. Ez sem kizart.


Ezt nem lehet igy nézni csupan hogy azert van vekem mert nincs más mikor az is lehet ekeve hogy en vagyok az a mas eleve, akit vki mellett talált.



Engem az erdekelne hogy letezik e megbánás ugy, hogy az nincs kimondva.

2021. jún. 24. 08:46
 26/65 anonim ***** válasza:
94%

24-es: Ez tényleg nagy EQ-ra vallana, ha bevizsgálom az összes szóba jöhető hapsit, fel tudok-e szedni jobbat mint a férjem. Ja közben lebuktam, törlöm magam, ő meg örüljön, mert ő maradt nekem, ergo azért maradtam vele mert nem jött össze jobb, más. Nagy siker lenne nála.

Ha te ezt valóban komolyan gondolod, részvétem a párodnak.

2021. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
13%

Kedves 08:43-as és 08:52-es4


Tudsz róla, hogy egy hatalmas ősbizalom-sérülés alapján éled az életed és értelmezed a történteket? Remélem, nem ezt a sérülést közvetíted a gyerekeid felé, mert ez rendkívül mérgező. Érdemes lenne pszichológushoz fordulnod.

2021. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:

Jaj 26

Nem akarom reszletezni de belemegyek.

Eleve folyamat feltekeny a parom, valszeg kisebbsegi komplexusos. Nagyvaloszinu abban van mellettem hogy ugyis megcsalom lelépek majd. Azaz nem meri esetleg komolyan se venni a kapcsolatot.



Egy tarskeresore torteno regisztracio parkapcsolatban nem kizarolag abbol ered hogy mas kell hanem bosszu vagy felelem attol hogy lelép a masik, vagy szimplan gyenge sunyi jellem akinek tanulnia kell vmit ha komoly kaocsolatot akar, vagy kisebbsegi komplexusos hogy attol tart mast meg se kaphatna es kell a visszaigazolas etc



Ismetlen: az is megeshet hogy en vagyok az a más akit talált eleve!

Es aki mellett dontott hogy vele jár vele akar kaocsolatot. Az egeszet a feltekenysege kezdte megmérgezni eleve.

2021. jún. 24. 09:01
 29/65 anonim ***** válasza:
92%

Ősbizalom-sérülés? Mert nem azért akarok a férjemmel élni, mert én maradtam neki?

De, pontosan azt közvetítjük a gyerekeink felé, hogy azzal élünk, akit szeretünk, nem aki "megmaradt".

2021. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:

Ó, hát a felszín alatti problémákra is kezd fény derülni.


Más megosztandód van még?

2021. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!