Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiről pàrkapcsolatban kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiről pàrkapcsolatban kiderül, hogy nem volt korrekt, azaz lebukott, de belátása sincs, tagadja, amivel ugye megbánást sem mutat, az azt jelenti, hogy továbbra is szándékában áll inkorrektnek lenni?

Figyelt kérdés

Az inkorrrektségre nincs konkrét bizonyíték, csak épp simán ki lehet sakkozni. És biztosra.


De mivel csak egy kisakkozott dolog, így belekapaszkodik abba hogy nincs bizonyiték, ezért él azzal a lehetőseggel hogy le is tagadhatja. Azaz nem vallja be, és azt várja, még a másik kérjen bocsánatot, alaptalan vádak miatt. Holott abszolut nem alaptalan.


Arra lennék kíváncsi, hogy az, aki letagad vmit, de megtette, de így megbànást sem mutat, az jelenti egy az egyben azt is, hogy nem bánta meg, és ugy dönt továbbra is inkorrekt marad?

Vagy létezik olyan, hogy valakiben az megy végig, hogy "hú majdnem lebuktam, majdnem szakítottunk, többet nem teszek ilyet és korrekt leszek?"


Megbocsájthato valami úgy a másiknak, hogy tagad, kamuzik, nincs belátása, nem kér bocsánatot, azaz a masik felé nem jelzi azt hogy megbànta? De esetleg magában megbànta es ezentul máshogyan áll a kapcsolathoz?



#megbànása létezik ugy hogy kamuzol a masiknak?
2021. jún. 24. 06:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
Hu lehet a ffiaknak pont az ilyen sotetek kellenek akik nem latnak nem ertenek semmit.
2021. jún. 24. 09:07
 32/65 A kérdező kommentje:

30#

Az csak 26 nak vilt valasz egy kiserlet arra hogy esetleg megertheti a tobbfele nezopontot hogy attol hogy vki tarskeresozik meg nem feltetlenul azt jelenti h mast keres.

Ez csak egy szandekot jelent onmagaban. Aminek sokfele hattere lehet.

Ha mar randizna kefélne is meg stb nekem az jelentene azt hogy Valoban mast keres


Amig engem akar arrol meggyozni hogy ő korrekt tiszta velem akar lenni elni, addig en valoszinusitem azt hogy ez is szandeka es probalkozik legalabb. Azaz megbanta kiregizett etc



De mint latjuk 26 igy se érti.

2021. jún. 24. 09:10
 33/65 anonim ***** válasza:
Kedves 09:07-es! Nagyobb bajban vagy, mint gondolnád, de erre nem nekem kell felhívnom a figyelmedet. Bocsáss meg!
2021. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
92%
26-os vagyok: szerintem mindent értek. Magadat győzködöd, hogy bár társkeresőzött, de lebukott, leszedte magát és maradt veled. Ha neked jobb úgy, hogy meggyőzöd magad, ha nem csalt meg, csak szeretett volna, de nem sikerült, az azt jelenti, korrekt tiszta veled és veled akar élni, lelked rajta. Te életed, te kapcsolatod. Csak akkor nem értem az alap kérdésed.
2021. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:

Nem akar megcsalni o nem ez.

Ha talalna mast, lazán dobna.



Engem oont ezert is erdekel az hogy MEGBANTA a kaocsolatert azt hogy fent volt vagy NEM BANTA MEG?



Azaz elkotelezedik mellettem vagy nem.

2021. jún. 24. 09:20
 36/65 A kérdező kommentje:

Úgy hogy fektekeny es nem bizik bennem.

Ettol fuggetlenul KÉPES a tovabbiakban korrekt lenni? Vagy nem?


Errol szol a kerdes.

2021. jún. 24. 09:20
 37/65 A kérdező kommentje:

Gyenge jellemek is alapbol botladoznak. Ez tanulasi folyamat.

En nem itelem el botlasert. Ha az valoban csak botlas volt vagy kulonben szandekoa aljasság atverés.


Nagyon nem mindegy az hogy megbánás van e benn.

2021. jún. 24. 09:22
 38/65 A kérdező kommentje:

*benne


- vagy botlas volt mert hulye egy komoly kapcsolathoz elkotelezodni a feltekenysege miatt

-vagy szandekosan atver. Azaz legkozelebb is mast keres a hátam mogott


Ez a nem mindegy.

2021. jún. 24. 09:24
 39/65 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem soha nem fog kiderülni, megbánta-e. Nyilván én azt mondanám, megbántam. Csak benned, ahogy írtad, eddig is volt féltékenységgel problémátok, ez benned fog maradni még sokáig.
2021. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
93%

Aki igazán szereti a párját, nem igényel nézelődést. Menjen már az ilyen mentalitással rendelkező összes idióta melegebb éghajlatra.

Nem azért vagyok a párommal, mert nincs jobb, nem találok jobbat. Hanem azért, mert nekem ő a legjobb és NEM AKAROK mást.

Aki a párja mellett nézelődik, az MÁST akar, csak NEM TALÁL. Ezért ha nincs ló, jó a szamár is alapon együtt marad a párjával, de ez addig fog tartani, míg 1x nem jön egy "jobb". Biztos, hogy nem pazarolnám az időmet egy ilyen emberre. Első kapcsolatom 7 évig tartott és érdekes módon nem boostoltam az egomat társkeresőn azért sem, hogy felmérjem a terepet, másnak bejövök-e, vagy van-e a páromnál "jobb". Annak örültem, hogy vagyunk egymásnak és szeretjük egymást. Mi a francért keresgéltem volna?!

2021. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!