Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt az autóval kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt az autóval kapcsolatos vitát a párotokkal hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Gyerekkori álma volt egy bizonyos márkájú és típusú autó. Mikor főiskolásként 9 éve először találkoztunk, már akkor említette, hogy pár éven belül ilyen autója lesz, amin akkor csak nevettem, annyira valószínűtlennek tűnt. Neki akkor egy részletre vett használtautója volt, én meg néha-néha elkértem apukámét. Az eltelt évek során sikerült annyit megtakarítanunk, hogy meg tudja venni álmai autóját, amin megy köztünk a vita. Azt beismerem, hogy gyönyörű, tele extrákkal, biztos hatalmas élmény vezetni egy ilyen csodát. Ugyanakkor a legtöbb ember negatív érzéseket társít az olyan emberek iránt, akik e típussal közlekednek. Pokoli rosszul esne, ha meglátnának egy ilyen autóból kiszállni és elkönyvelnének kitartott q-nak, azt hinnék, hogy földtől elrugaszkodott, nagyképű, sznob emberek vagyunk.

2021. jún. 24. 10:43
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért megkérdezném, hogy a te pénzed is vele akarja tolni?
2021. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
16%
Nyugi! Sok pasinál a kocsi csere után nő csere is jön. Így nem sokáig kell feszengened. Meg ha nem tetszik, ott a busz. >:)
2021. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtehetitek vegyétek meg!! Azért dolgozik az ember hogy megvegye amit akar örömöt okoz...

én ha megvehetném ( majd talán 1-2 ev múlva ) amit szeretnék, magasról nem érdekelne mások mit gondolnak!!!!!’

2021. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ez a problémás vele, akkor vegyétek meg.


Arról nem írtál, hogy amúgy megengedhetitek-e magatoknak (nem kell-e lakàsra, továbbtanulásra, lesz fél éves tartalékotok legalább stb.), akkor nincs vele gond, ha ez a pàrod álma, akkor ennyit megér.

2021. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
77%

Bátran vegyétek meg. Senkinek semmi köze hozzá, hogy milyen autótok van. Az emberek pedig ígyis úgyis irigyek. :D Szóval felesleges ilyen apróságon aggódnod.


Amúgy BMW? :))

2021. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Közös kasszán vagyunk, így az én pénzem is benne lenne. Szoktam tömegközlekedni is, nem derogál adott esetben metróra, buszra stb. szállni, ahogy vezetni is szoktam. Albérletben lakunk, a saját lakásról egyelőre lemondtunk a mostani ingatlanpiaci helyzetben. Nyilván van annyi eszünk, hogy nem költjük erre az utolsó forintunkat, marad még a megélhetéshez, váratlan kiadásokra némi tartalékunk. Nem BMW, ennél magasabb kategóriáról van szó, de szándékosan kerültem a márkamegjelölést a leírásomban.
2021. jún. 24. 12:23
 17/52 anonim ***** válasza:
88%

16.-ra.


Albérletben laktok, és a BMW-nél komolyabb márkájú autót akar a pasid? Na így nekem sem kéne.

2021. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
ha te pénzed is benne van, akkor az nem a párod kocsija, hanem a tied is. Én azért jogilag rendezném, mivel milliókról van szó.
2021. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 acelsziv ***** válasza:
100%

ennél magasabb kategóriáról van szó

saját lakásról egyelőre lemondtunk

Na innentől mondom, hogy túltoltad a kamut. Egy a BMW -től magasabban lébő - tehát luxuskategóriás - autó még használtan is elég drága ahhoz, hogy egy lakás ára - vagy legaláb a hitel önrész - meglegyen belőle. És hol akarjátok tárolni a "csodát" a parkolóban, ahol mindenféle idióta lekoccolja, meghúzza, nekimegy?

Máskor ha kamut írsz legalább gondold át te hazug.

2021. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de itt a legnagyobb baj a felelőtlenség része a dolognak. Egy ilyen drága autót venni, miközben albérletben laktok ahelyett, hogy inkább saját otthonra gyűjtenétek... Nyilván a ti életetek, azt csináltok, amit akartok, de biztos fedél nélkül a fejem felett egészen biztos nem mennék bele egy ilyen vásárlásba. Attól még az álmáról nem kellene lemondania, de prioritások is vannak a világon. Vagy ha eladják a fejetek felől az albit, és jön még egy ilyen válság, akkor a kocsiban alszotok? Mindegy, tényleg a ti dolgotok.

És igen, ahogy a 18-as is mondja, ez nem a párod kocsija lesz, hanem a tiétek, mivel a te pénzed is benne van, szóval azért ezt a vásárlást jogilag tényleg rendezzétek majd el.

2021. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!