Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt az autóval kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt az autóval kapcsolatos vitát a párotokkal hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Gyerekkori álma volt egy bizonyos márkájú és típusú autó. Mikor főiskolásként 9 éve először találkoztunk, már akkor említette, hogy pár éven belül ilyen autója lesz, amin akkor csak nevettem, annyira valószínűtlennek tűnt. Neki akkor egy részletre vett használtautója volt, én meg néha-néha elkértem apukámét. Az eltelt évek során sikerült annyit megtakarítanunk, hogy meg tudja venni álmai autóját, amin megy köztünk a vita. Azt beismerem, hogy gyönyörű, tele extrákkal, biztos hatalmas élmény vezetni egy ilyen csodát. Ugyanakkor a legtöbb ember negatív érzéseket társít az olyan emberek iránt, akik e típussal közlekednek. Pokoli rosszul esne, ha meglátnának egy ilyen autóból kiszállni és elkönyvelnének kitartott q-nak, azt hinnék, hogy földtől elrugaszkodott, nagyképű, sznob emberek vagyunk.

2021. jún. 24. 10:43
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
51%
Nincsen semmi baj a BMW-vel, jó autó az nagyon. Ha pedig ennél is jobbat néztetek ki, így csakis jobb lehet az élmény. :) Úgyhogy hajrá!
2021. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Van a lakás mellé beállót is bérlünk, ott tárolnánk, nem az utcán. Nem kitaláció, nem akarunk olyan lakásba költözni, ami nagyon lepusztult állapotban van és rengeteget kellene rá költeni, egy mindkettőnk ízlésének megfelelő lakás 50-55 millió Ft-nál kezdődik, ennél olcsóbb az általa kiszemelt autó. Magyarországon mánia a saját tulajdon, nekünk tökéletesen megfelel jelenleg a bérelt társasházi lakásunk.
2021. jún. 24. 12:43
 23/52 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk összeházasodva, így nem hinném, de nem is igazán érdekel ez a része, hogy őszinte legyek. Jelenleg is 1 autónk van, amit mindketten használunk, nyilván az újat sem tiltaná meg, hogy használjam. Nem adják el a fejünk felől, mivel nem magánszemélytől béreljük, hanem kifejezetten erre a célra létrehozott társasházban élünk.
2021. jún. 24. 12:46
 24/52 anonim ***** válasza:

Nekem 17 éves autóm van csak folyamatosan karbantartom, na meg alapból extrás (napfénytető, extém ritka szín, limitált kiadás) 🤷🏻‍♀️😀 . Nos , párszor már ribinek néztek “ fiatalon, hogy lehet ilyen drága autója a hölgynek?!” . :)

Ne foglalkozz ezzel.. ha a párod ettől boldogabb lenne ne vedd el tőle ! ☺️

2021. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Extrém* bocsi :) /24./
2021. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 BeefEater ***** válasza:
100%

Ilyen drága autó szerintem is fölösleges, de nem ez a kérdés.

Tehát van egy álma, amire 9 éve gyűjtöget. Kilenc éve. Ez nem ilyen jött-ment hóbort szerintem. Az ilyen embereket én becsülöm, akik ennyi munkát bele tudnak fektetni abba, hogy elérjék a céljukat.

Ahogy kiveszem az autó megvásárlása nem befolyásolja a napi megélhetést és a pénz már megvan rá.


Kérdező: a barátodnak van egy akkora álma, amiért kilenc évig dolgozott, hogy lehessen belőle valami. Te meg azért nem akarod, hogy megvalósuljon, mert mit fog gondolni egy idegen ember rólad? Főleg úgy, hogy te nem is fogsz tudni róla, mert nem mész oda az idegenhez megkérdezni.


Ha anyagilag megvan a fedezet akkor szerintem vegye meg.

2021. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen, bár szerintem irracionális döntés, de igen, vegyétek meg, nehogy már az döntsön, hogy mit gondolnak az emberek. Mégis ki a tököt érdekelnek, de tényleg?

De tényleg nagyon-nagyon jó tanács, hogy úgy vegyétek, hogy fele-fele tulajdon, mert ha bármi történik, szétmentek, valami történik veled, stb., kb. semmi közöd nem lesz az autóhoz vagy pereskedhetsz érte. Persze, legyen a legjobb forgatókönyv, kívánom, hogy éljetek együtt boldogan baromi sokáig, de biztosítsd be magad, mert nem párszázezer forintról beszélünk.

2021. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

"...mivel nem magánszemélytől béreljük, hanem kifejezetten erre a célra létrehozott társasházban élünk."


Ezt írtad kérdező.


Erről nekem 1 dolog jut eszembe. Fegyveres testület szolgálati lakása. Onnan is ki lehet pottyanni!

2021. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
75%
Elég nagy baromság. Anno sok ismerősünknek vplt drágább autója, mint az ingatlana, vagy nagy értékű autó és albérlet. Autón rengeteget buktak, ingatlan meg sehol. Anno a párom is mikor megismerkedtünk akart venni egy nagyobb értékű autót, én rábeszéltem inkább, hogy vegyen abból a pénzből egy telket Balatonon. Ráépítettünk egy házat és azóta is élvezzük a nyaralónkat. Ő is belátta, hogy jobban jártunk így. 9 év munka rengeteg, hogy olyan dologba rakjuk a pénzt, ami ennyire nem értékálló. Ráadásul ne haragudj, de vicc kategória, hogy saját otthontól ilyen messze vagytok, de egy ilyen autóra költitek a pénzt.
2021. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
Nem fegyveres testület, főleg nem szolgálati lakás. Olyan helyen élünk, ahol csak albérlők laknak, konkrétabbat nem mondanék, aki ismeri ezt a helyet, az be tudja ennyiből azonosítani. Ne keverjétek ide a saját otthont, közös döntés, hogy egyelőre az nem élvez prioritást. Tehát ha nem veszi meg a kocsit, akkor sem veszünk közös ingatlant egyhamar.
2021. jún. 24. 15:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!