Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt az autóval kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt az autóval kapcsolatos vitát a párotokkal hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Gyerekkori álma volt egy bizonyos márkájú és típusú autó. Mikor főiskolásként 9 éve először találkoztunk, már akkor említette, hogy pár éven belül ilyen autója lesz, amin akkor csak nevettem, annyira valószínűtlennek tűnt. Neki akkor egy részletre vett használtautója volt, én meg néha-néha elkértem apukámét. Az eltelt évek során sikerült annyit megtakarítanunk, hogy meg tudja venni álmai autóját, amin megy köztünk a vita. Azt beismerem, hogy gyönyörű, tele extrákkal, biztos hatalmas élmény vezetni egy ilyen csodát. Ugyanakkor a legtöbb ember negatív érzéseket társít az olyan emberek iránt, akik e típussal közlekednek. Pokoli rosszul esne, ha meglátnának egy ilyen autóból kiszállni és elkönyvelnének kitartott q-nak, azt hinnék, hogy földtől elrugaszkodott, nagyképű, sznob emberek vagyunk.

2021. jún. 24. 10:43
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
40 Az mennyibe került? Maximum 2M Ft-ba. Egyébként 15 év után is szoktak szakítani. Te tudod.
2021. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
75%

39.-re.


10 év...majd az új kocsira jön az új nő! Magasabb, fiatalabb, szűkebb, és egy szívószálon keresztülszív egy golflabdát. :)

2021. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%
A ti életetek, ha ez tesz boldoggá, hajrá. A párodnak gyerekkori álma, te meg valamit kompenzálni akarsz, süt az írásodból. 55 milliós kéglihez már jó beugró a 35 millió. Én biztos előbb az alapokat teremteném meg, főleg, hogy az ingatlanok ára csak nőni fog, szóval utolérni magatokat nem nagyon fogjátok tudni. Ráadásul, érdekel, hogy mit fognak rólad gondolni? Ha megtudják, hogy a fiatalságotokat beleáldoztátok, átlagosan éltek albérletbe, szerintem gúnyosan röhögnek rajtatok.
2021. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Ennél már az is jobb lenne, ha körbeutaznátok a világot.
2021. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
1,25 millió Ft volt. Nekem nincs ilyen volumenű álmom, mint neki. Utazgatni 1-2 hétre el szoktunk menni egy évben, mostani helyzetben kérdéses, hogy elfogadják-e a keleti vakcinánkat. Nem csajozás miatt akarja az autót, ebben teljesen biztos vagyok.
2021. jún. 24. 18:02
 46/52 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem luxus ilyen autót venni úgy, hogy albérletben vagytok. Az autó nem egy befektetés, amint megveszitek, már veszített is az értékéből. Szerintem ha megvan a közös lakás, el lehet gondolkozni rajta.
2021. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 lizzi77 ***** válasza:
100%
Hát azért az éves fenntartása se lesz 2 fillér. Casco,márkaszerviz,stb.Csak akkor értékàlló, ha veterán, gyűjtői darab, vagy nagyon ritka. Én ha lottó nyernék, se vennék 6-7 milliósnál drágábbat,minek? Egyébként én is azt gondolnám,hogy nocsak, saját kéglire nem telik, de a luxuskocsira meg igen... Miért nem vesztek lakást, kiadjátok,abból is van plusz bevétel, és hamarabb meglenne az álomotthon?
2021. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Szép dolog az, hogy így teljesül a párod álma és megdolgoztatok érte.

Ha én lennék a szomszédod, nem sajnálnám tőletek, mert nem úgy loptátok össze rá a pénzt az államkasszából.

Azt is mondom, hogy sz-rd le ki mit gondol, ne a társadalomtól függj, mert ha sz-rban lennétek a társadalom úgy kerülne titeket mint a huzat, senkire sem számíthatnátok.


Viszont.

Ha én a lottó főnyereményt nyerném meg sem vennék ennyiért kocsit.

Ahogy egy Iphone-t sem. Pénzkidobásnak tartom, telefonálni, netezni, játszani tudok egy olcsóbb telón is, arra a célra megfelel az is.

Szerintem inkább olyan dologba fektessetek be, amiből hasznot tudtok húzni, amivel kamatoztatjátok a pénzeteket. Erre tudnék írni ötleteket, hogy mihez kezdenék én, de nem írom le :)

De igazából ti tudjátok, a ti döntésetek, de azért arra figyelj, hogy közös tulajdonként jegyeztessétek be. Biztos ami biztos.

2021. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Én nem feltétlenül tartanám pénzkidobásnak, bár sokkal spórolósabb vagyok ennél. De ha ez valaki álma, akkor legyen ez.

Viszont 10 év alatt spóroltatok össze ennyit. Gondolom harmincasok vagytok, vagy majdnem annyi. Az 55 millás lakáshoz kéne vagy 15 év nektek. Az nem kellemetlen, hogy amiatt szólnak meg az emberek, hogy 45 éves korotokra még albérletben éltek?

2021. jún. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Remélem kamu kérdés. :D
2021. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!