Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt az autóval kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt az autóval kapcsolatos vitát a párotokkal hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Gyerekkori álma volt egy bizonyos márkájú és típusú autó. Mikor főiskolásként 9 éve először találkoztunk, már akkor említette, hogy pár éven belül ilyen autója lesz, amin akkor csak nevettem, annyira valószínűtlennek tűnt. Neki akkor egy részletre vett használtautója volt, én meg néha-néha elkértem apukámét. Az eltelt évek során sikerült annyit megtakarítanunk, hogy meg tudja venni álmai autóját, amin megy köztünk a vita. Azt beismerem, hogy gyönyörű, tele extrákkal, biztos hatalmas élmény vezetni egy ilyen csodát. Ugyanakkor a legtöbb ember negatív érzéseket társít az olyan emberek iránt, akik e típussal közlekednek. Pokoli rosszul esne, ha meglátnának egy ilyen autóból kiszállni és elkönyvelnének kitartott q-nak, azt hinnék, hogy földtől elrugaszkodott, nagyképű, sznob emberek vagyunk.

2021. jún. 24. 10:43
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:
29 vagyok, párom 33. Nem szólnak meg az albérlet miatt, az senkire nincs ráírva, hogy ahonnan épp kilépsz az a saját vagy bérelt lakásod. Ellenben ha kiszállsz egy nagyon értékes csúcskategóriás autóból, azt nehezen hinnék el, hogy csak pár órára kibéreltük.
2021. jún. 25. 13:42
 52/52 anonim ***** válasza:

2.

Nem biztos, hogy kamu, vannak ilyen emberek. A párjáñak az álma, ő pedig legyen mit mutogatni. Semmi probléma vele, úhy cseszik el az életüket, ahogy akarják.

2021. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!