Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rendetlen férfi?

Figyelt kérdés
Azokhoz a nőkhöz szólna leginkább a kérdésem, akiknek sikerült megoldást talániuk a párjuk rendetlenségére, igénytelenségére. A barátom dolgozik, én tanulok. Heti egyszer takarítok, szüleimnél is mindig így volt, sőt, volt, hogy ritkább volt, mivel figyeltem a rendre. Ha valamit összepiszkoltam, kiszórtam, kiborítottam, azonnal feltakarítottam, hogy ne hétvégére halmozódjon fel az egész heti piszok. A barátom viszont egyáltalán nem figyel rá, a koszos munkaruhájától kezdve a szemetéig mindent ledob a padlóra, ha kiszór valamit, otthagyja, esetleg lesöpri a padlóra. Ha kiönt valamit, nem törli fel. Lecsesz, ha az ágyban eszek, de pont ő az, aki sokszor tányért se fog, összemorzsázza, aztán a földre söpri. A szennyesét szétdobálja, ahol éppen leveszi, pedig kb 3 lépés lenne elvinni a szennyestartóig. Otthoni ruhából elővesz 3 nadrágot, mert lerakja valahova és elfelejti, minden tele van az egyszer hordott ruháival. Mikor megpróbálom (szépen, kedvesen) megkérni, hogy jobban figyeljen ezekre, mert semmi kedvem se 2 naponta takarítani, se folyamatosan mocsokban járni, kiakad, mert ő dolgozik napi 9 órában és neki erre nincs ideje, ereje a nap végén. Azt mondja, hogy a takarítás az én dolgom, úgyhogy ő nem fogja szennyesbe dobni a ruháit, kipakolni a zsebeit, felszedni, amit kiborított, stb. Gyakorlatilag kimondta, hogy lesz@rja, amiket kérek tőle, a takarítás az én dolgom. Mit tudnék vele tenni, hogy tudnék rá hatni? Nagyon rosszul esik, hogy egyáltalán nem becsüli meg a munkámat, ráadásként elég sokszor megkapom, hogy takarítani nem munka, nem lehet fárasztó és én nem dolgozok, szóval csak az é dolgom. Én nem ilyen példát láttam otthon, apukám akkor is besegített a házimunkában, mikor anyukám otthon volt, de a minimum az volt, hogy a saját koszát feltakarítja. Én gondolom rosszul, vagy a munka tényleg nem mentség arra, hogy igénytelenül élsz és nem veszed figyelembe a partnered kéréseit?

2021. júl. 14. 10:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
20 neked nagyon nem megy a fizika, úgy látom. ha főz is magára, kevesebb mennyiséget kell főzni, sütni, melegíteni, kevesebb energia. a hűtőn gyakorlatilag hőfokszabályozót állítasz, tehát hőmérsékletet igyekszik tartani, és ez annál több energiát fog igényelni, minél jobban tele a hűtő. a laptop, ha sokat megy, egyáltalán nem elhanyagolható. a mosógép kétszer annyit megy, nincs mese. ahol van mosogatógép, szintén. melegvízből kétszer annyi fogy, ezt sokaknál villanybojler vagy gázbojler biztosítja. soroljam még?
2021. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21 Hiába sorolod,mert csomó példád teljesen elenyésző többletköltség,a másik fele meg kicsit sem gyakorlatias. Szerinted nem ugyanannyiból tart megsütni 2 szelet húst mint egyet? Teljesen mindegy. 3+ főnél már nagy különbségek vannak a rezsiben,két emberre lóf.asz. Kivéve ha valami olcsó jancsi vagy.
2021. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
jó, akkor hidd azt, hogy neked van igazad, és csak vízfogyasztásban van különbség.
2021. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
62%
amúgy volt már dolgod egy becsületes villanybojlerrel? fogyaszt, mint állat.
2021. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
23 Nem azt írtam,hogy csak abban van különbség. Azt írtam,hogy jelentős különbség. A kettő nem ugyanaz.
2021. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem a Te dolgot a takarítás és az utána való pakolás. Nem 3 éves. Tudod ki csinálná. Jobb nem lesz, csak rosszabb. Jaj 9 óra, én is minimum annyit vagyok bent és még másfél-2 óra utazás oda -vissza összesen, még sincs retek lakásban. Igaz a párom nem tekint cselédnek, Ő is mos, tereget, porszívóz mosogat stb. nem én pakolom el a ruháit, pakolja mindenki a saját szekrényét, pedig ő is 60 km-re jár dolgozni.
2021. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az még érthető lenne, hogy munka után nem áll neki takarítani, mert fáradt, de azt nem mondhatja, hogy a takartás csak a te dolgod, és a saját cuccait és szemetét nem lenne szabad szétszórnia. Ezzel gyakorlatilag a cselédjének tekint. Mondd meg neki, hogy változtasson ezen 1 héten belül, vagy ott hagyod. És valóban hagyd ott, ha nem változtat vagy ha később visszaváltozik. Tudom, könnyű azt mondani, de képzeld el, hogy egy életen át ugyanígy fogtok élni, megspékelve néhány gyerekkel... Ne add egy olyan férfinál lejjebb, mint pl. az apukád, legyen legalább annyira tisztelettudó és segítőkész a párod is.
2021. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én se ájultan be a napi 9 óra munkától.

Csúnyán visszaél azzal hogy úgy érti, ki vagy neki szolgáltatva.


Pedig nem: hagyd a francba.

Ez egy nagyon sötét bunkó.

2021. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!