Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anno megmondtam a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anno megmondtam a páromnak, ha elhízna nem maradnék vele. Most pár év múlva ennek van a határán. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Nyíltan megmondtam neki régen, hogy nekem semennyire nem vonzó egy elhízott test, abban is nyílt lapokkal játszottam, hogy így hozzá sem tudnék többé vonzódni.


Most az elmúlt 1-2 évben nagyon elhízott. De amikor előhozom a témát, hogy ezzel kellene valamit kezdeni, mert tudta jól, hogy hogyan állok ehhez, még ő a sértődött fél.


A szexuális vonzalmat nem lehet csak úgy átkapcsolni magamban, hogy ez működjön.


Igazam van?



2021. júl. 16. 10:09
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
77%

"Ha 2 éve el van hízva és még együtt vagytok, akkor nyilván neked ez nem probléma, kár erre fogni."

A hízás egy folyamat. Egy bizonyos szint alatt elfogadod, felette már inkább már csak elviseled, bízol benne, hogy javulni fog a helyzet, igyekszel a többi értékére fokuszálni, stb. aztán egyszer csak eljutsz oda, hogy most már elég.

2021. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

8: azt hiszem el vagy tévedve. A férjemről van szó, de tökre nem releváns.


Amúgy szültem és utána figyeltem arra, hogy ne szaladjanak fel a kilók. Amikor kicsit több időm lett, akkor pedig edzettem. Nem releváns, ki melyik fél.

2021. júl. 16. 10:37
 13/47 anonim válasza:
71%
Ha ennyire zavar, de szereted, akkor írass neki személyre szabott étrendet, és vegyél neki pl infrashape, vagy bármilyen mozgásos bérletet :) ennyi ;D
2021. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
21%

"A férjemről van szó, de tökre nem releváns."

ó, a felnőtt párkapcsolatok kategóriában mindig sokkal elnézőbbek a nőkkel. nézd meg, ismeretlenül mindenki azt gondolta rólad, hogy egy önző férfi vagy.

2021. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
80%

Én speciel lesz.rom hogy kivel engedékenyebbek itt GyK-n az emberek, mert férfi és nőben is van egyaránt idióta itt elég, néha nem is hiszem el valaki komolyan gondol egy-egy irást, mintha két külön bolygón élnénk vagy nem is tudom, meg van amikor olyan emberek néznek egy kérdést akik direkt ki vannak hegyesedve a te véleményedre, ergo ami nem hajlik az övékre az csak sz.r lehet.


Visszakanyarodva ha nem tudod meggyőzni akkor ez szivacs, nekem az a benyomásom igy hogy szültél egyet, most már be van a pasid "biztositva", hogy nem hagyod el csak ez nem igy működik. Ha nem változtat magán, és csak veszekszik veled akkor nincs miről beszélni, de ez mind a 2 félre vonatkozik. Ha úgy szerettél volna bele hogy kövér akkor okés, de igy nem, valamint gondolom nem 60 évesek vagytok hogy már "mind1" kategória lenne, szóval tudod már mi a megoldás erre a problémára. Sok sikert.

2021. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
54%

Hogy ízekre szedték a kérdezőt, hogy "felszínes" meg "nem szereti a párját" meg "biztos a kérdező párja szült".


Aztán kiderül a turpisság, miszerint a kérdező maga is nő, aki szült, mégsem hízott el. Oppácska. :)


Kérdező, teljes mértékben igazad van. Te szóltál évekkel előre, mik az igényeid, mire van szükséged a boldogsághoz. Mi is ugyanígy tettünk a barátnőmmel: Megígértük egymásnak, hogy szólunk, ha a másik kezdi elhagyni magát.


Sajnos több rokonom a kövérség szövődményeibe halt bele és most is van 2-3 rokon, aki vegetál, alig bír menni, tönkrementek az izületeik stb. (pedig 50 év körül rohadtul nem kéne).


Nincs mentség a kövérségre. Ugyanolyan testi betegség, mint bármi más. Egyértelmű kiváltó okkal és kezelési lehetőséggel. Minden más az illető lustaságának racionalizálása.

2021. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
65%

"Mi is ugyanígy tettünk a barátnőmmel: Megígértük egymásnak, hogy szólunk, ha a másik kezdi elhagyni magát."

nálunk is ugyanez

de a sok nulla önértékelésű felhasználót a hideg is kirázza attól, hogy nem mindig minden tökéletes úgy ahogy van, hanem tenni is kell azért, hogy hosszú távon jó legyen egy párkapcsolat

2021. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
56%
Neked.
2021. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
73%

Ezer dolog miatt el lehet hízni. Nagyon sokan depressziós periódusban híznak el, mert nem tudják a stresszt feldolgozni. Az ha nem támogatják, hanem lehúzzák és hibáztatják, csak ront a helyzeten. Magyarországon eleve a béka segge alatt van a mentális egészséggel való foglalkozás, stresszkezelési technikák elsajátítása kis kortól. Menjen el terápiára, hozza rendbe magát fejben aztán majd menni fog a többi is.

Ha neked megér annyit, hogyha minden egyéb rendben van, hogy felrúgd a házasságot, mert te ezt már megmondtad korábban, akkor tedd ezt. Ez nem a kinek van igaza kérdés. Mind a kettőtöknek. Neki a saját démonjai ottvannak, azokkal küzd. Ha az a válaszod, de hát nem csinál semmit, lusta. Ez a fajta viselkedés, főleg, ha előtte nem volt jelen, szintén a depresszió jele lehet. A te döntésed, hogy hogyan támogatod, vagy akarod-e egyáltalán támogatni vagy inkább nem szeretnél mellette lenni, és saját magadra koncentrálnál. Nincs ebben semmi rossz, mindenki más, mindenki párkapcsolata más, nem látjuk a teljes képet. Azt csak ti látjátok.

2021. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem gondolkozz el azon, hogy miért hízott meg. Stresszel sokat, nem mozog, vagy az ételen akar spórolni és kacatot eszik? Nem mindegy. Pláne, ha lelki oka van. Mondjuk hozzátenném, hogy egy ilyen kapcsolatban, ahol már az elején azzal stresszelnek a halálba, hogy elhagynak, ha jön rám felesleg, én nem érezném jól magam és már lehet, emiatt is híznék meg, mert ebbe fojtanám a bánatomat. Ha normálisabban viselkednél vele, lehet, magától motivált lenne a fogyásra.

Nem mellesleg ezt sosem fogom megérteni. Én is akkor találkoztam a párommal, mikor egy depisebb időszakában volt és nem érezte jól magát a bőrében. Ezen együtt próbálunk változtatni. Nem mellesleg párom olyan is, aki 15 plusz kilóval is rendkívül vonzó, többel is az lenne, illetve karcsúbban is.

2021. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!