Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anno megmondtam a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anno megmondtam a páromnak, ha elhízna nem maradnék vele. Most pár év múlva ennek van a határán. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Nyíltan megmondtam neki régen, hogy nekem semennyire nem vonzó egy elhízott test, abban is nyílt lapokkal játszottam, hogy így hozzá sem tudnék többé vonzódni.


Most az elmúlt 1-2 évben nagyon elhízott. De amikor előhozom a témát, hogy ezzel kellene valamit kezdeni, mert tudta jól, hogy hogyan állok ehhez, még ő a sértődött fél.


A szexuális vonzalmat nem lehet csak úgy átkapcsolni magamban, hogy ez működjön.


Igazam van?



2021. júl. 16. 10:09
1 2 3 4 5
 21/47 harebell ***** válasza:
70%
Szabadon dönthetsz, ha neked ez már nem jó így, szakíts, nem az a kérdés, hogy "kinek van igaza". Nekem például ha valaha ilyet mondott volna a párom, hogy ha meghízok, elhagy, én abban a pillanatban szakítottam volna vele, pedig biztos sokak szerint ebben se lett volna igazam.
2021. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
66%
Ha nembetegség miatt van, hanem lustaság miatt, akkor Neked.
2021. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem neked. Nem árultál zsákbamacskát, nem egy hónap után rapliztál, nem azonnal hagytad el, tehát adtál neki esélyt a változtatásra... gyanítom, hogy nem szervi baja van a jóembernek, de legalábbis tojik abba, hogy dolgozzon rajta / utánanézzen.... nem érdekli, hogy neked mi vonzó.
2021. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
31%
Mennyi az annyi? Nem mindegy, hogy +10 kg vagy +40.. Ha nagyon elhízott akkor igazat adok.
2021. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk ahelyett, hogy neked mennyire vonzó, én jobban aggódnék, hogy lelkileg minden rendben van-e vele. Érdekes, hogy számodra előbbi prioritás…
2021. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
45%
És majd ha a gyereked megkérdezi tőled, hogy anya, miért váltál el apától, megcsalt téged? Te majd ezt mondod: dehogyis kincsem, apád szeret engem, csak meghízott én meg előre szóltam, hogy kidobom ha meghízik.
2021. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
50%
#26 Nem. Azt mondja: kincsem, apád régen egy daliás herceg volt, de az évek során sajnos egy igénytelen zsírtömeg lett belőle, ezen pedig sehogy sem sikerült változtatnunk, megcsalni a másikat pedig nem szép dolog, ezért inkább külön utakon folytattuk.
2021. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
38%

De visszapasszolom a labdát: ha majd időszerű lesz a gyereknek arról beszélni, hogy a párok mit szoktak csinálni az ágyban, és megkérdezi, hogy "akkor ti is szoktatok apával?", mit mondasz a kérdező helyében?

(elvörösödés) "háááát... egy ideje már nem szoktunk, de ne aggódj, azért szeretjük egymást..."

2021. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
80%

Igazad van.

Megmondtad előre.

Nincs "minden rendben" egy házasságban, ahol megszűnik a szexuális vágy.

Magyarázat meg van mindenre, a megoldás meg nem jön magától.

2021. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
74%
#27 Hiába kozmetikáztad át, a gyerek számára ugyanaz az üzenete. Ha meghíztál nem szeretnek többet, illetve az anyja szeretete a külsőségektől függ. Főleg ha apa amúgy jó fej, az anyja meg ilyen díszpitcha mint amit gyanítok ebből a kérdésből, ha fiú gyerek, utálni fogja a nőket és felszínes ribinek tartja majd őket, mint az anyja is, ha meg lány azon fog mindig görcsölni, hogy elég jó-e egy férfinek, nehogy dobják. Az igazi szerelmet nem fogják ismerni és érteni.
2021. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!