Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anno megmondtam a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anno megmondtam a páromnak, ha elhízna nem maradnék vele. Most pár év múlva ennek van a határán. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Nyíltan megmondtam neki régen, hogy nekem semennyire nem vonzó egy elhízott test, abban is nyílt lapokkal játszottam, hogy így hozzá sem tudnék többé vonzódni.


Most az elmúlt 1-2 évben nagyon elhízott. De amikor előhozom a témát, hogy ezzel kellene valamit kezdeni, mert tudta jól, hogy hogyan állok ehhez, még ő a sértődött fél.


A szexuális vonzalmat nem lehet csak úgy átkapcsolni magamban, hogy ez működjön.


Igazam van?



2021. júl. 16. 10:09
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
34%

#39, logikailag mindent lehet, persze

Egyetemen tanítok 30 éve, 25+ ezer srácot már

Sajna az van, hogy 30 fölött a nagy része piszokul kezdi elengedni magát.


És inkább a férfiak.


Mindenkinek stresszes az élete, amúgy.

2021. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és kb 26 éves koromtól kezdtem piszokul elhagyni magam. Mst 38 éves vagyok és 12 év alatt 40 kilót híztam. Lehet pszichés dolog ez, hogy állandóan kajálok. Bár régebben is, de akkor még nem rakódott le ennyire. A poén, hogy így is viszonylag sokat mozgok. Kb. minden nap megvan a 10000 lépés.
2021. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
59%
Köztudott hogy a férfiak elengedik magukat egy idő után NAGYON is, és ezt úgy irom mint pasi/fiu? (25) Nem edzenek nem is akarnak tenni érte hogy jobbak legyenek, az megint más ha nem ér rá, tanul munka mellett, maszekol, de akinek semmi ilyen nincs az életében csak lusta attól nem csodálom ha megválnak a nők. Rengetek 40-50 éves MILF van itthon, csorgatom is a nyálam rá, de igy szép az élet, még 5-10 év aztán vadászhatok ezekre most még kicsi vagyok én nekik, ha már a pasi hanyag :)
2021. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
#35 a kérdező úgy fogalmazott, "nagyon elhízott". az sehol nem azt szokta jelenti, hogy felugrott 5-10 kiló.
2021. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
55%

Az ő helyében én hagytalak volna el.


Egyébként egyikőtök sem igyekszik a másik kedvében járni, szerintem már egyik részről sincs igazi szeretet, csak megszokásból vagytok együtt.

2021. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
44%

Azt nem jellemezném, hogy mit gondolok rólad, mert ha rájönnél mik hiányoznak belőled, átéreznéd mennyire rossz az életed.


De legalább nyitottan elmondtad neki hogyan vélekedsz erről. Persze lehet azt gondolta nem vagy ennyire felszínes, üres emberi hulladék, de rosszul gondolta, és te előre szóltál hogy ilyen emb... élőlény vagy.


Igazad van. De spirituálisan hatalmas, leírhatatlan nagy tévedésekben élsz.

2021. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
0%
Mocskos 1 no vagy te kerdezo!!!
2021. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!