Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom elkezdett ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elkezdett ismerkedni talán féltékenységből, és megígérte hogy ignorálja a kapcsolatait, de nem mutatja meg nem beszelhetek x-el, akkor lehet hogy betartja?

Figyelt kérdés

Amúgy minden rendben lenne köztünk. Jo a szex nagyon csak az az egy baj, hogy soha nem bízik bennem, mindig féltékeny.


És kiderult hogy ismerkedik.

Konkret jelöltje is van, akivel ugy kezdodott vmi.


Balhé lett. Igy letiltotta őket stb. De nem mutatja kik nem beszelhetek veluk nem bizonyitja nekem h megirja nekik h van bnője, face re nem teszi ki hogy kapcs ban van.


Annyira szeretem pedig megigerte hogy lezár mindent. Pár nap. De a telefont rejtegeti.


Voltaképp nem is tudom így miért van velem? Ez a kérdés.



2021. aug. 1. 17:13
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2021. szept. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Még mindig pihenteti a jelentkezőket, facen még mindig inaktív, azaz nem irja ki azt sem igy, h kapcsolatban lenne, még mindig olyan mintha kivárná az eseményeket csak.
2021. szept. 1. 10:40
 13/43 anonim ***** válasza:
És te hogy vagy egyébként, hogy viseled a bizonytalanságot?
2021. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Akármikor rákérdezek, vagy aggodom mindig kifejezem és mindig megnyugtat mindig bizonyit apróságokkal pl vásárol, meg ilyenek.

Tehát az aggódós pillanataim mindig megoldódnak azokban a pillanataimban.

Legutobb a karácsonyon aggódtam arról is beszéltünk az is megoldva.


Szoval igy.

2021. szept. 1. 10:55
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

"soha nem bízik bennem, mindig féltékeny"


Nyilván nem. Akik úgy élnek, hogy számukra csak alkalom kérdése a félrelépés, és folyton keresik rá a lehetőséget, azok másokról is ezt feltételezik, ezért viselkednek így a párjukkal.


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de szerintem fájdalmasan naiv vagy, ha azt hiszed, hogy most még hűséges hozzád.


Ha a párom titkolná, hogy kapcsolatban él, rejtegetné a telefonját, ismerkedne, akkor nem tudná mindezt kompenzálni azzal, hogy néha bevásárol.


Őszintén nem értem, hogy neked időnként egy bevásárlás hogy lehet arra bizonyíték, hogy szeret, és minden rendben.


De te tudod, a te életed.

2021. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

A balhé óta élretette a kapcsolatrendszereit. Nem ismerkedik. Kivár. Nem tudom még ugyan mit, de nekem várakozó pozicíonak tűnik amit csinál.


Ehhez opciok:

- vagy azt várja mikor pasizom es bukok le hogy rámolvashassa, hogy ezáltal fel lenne mentve ha ő csajozna

- vagy azt várja, mennyire lesz ez velem komoly, mit nyújtok, hova tud kiforrni, ad ennek esélyt

- vagy csak elvan addigis egy p.ncival nem feltétlenul kell másik csak ha a meglevő kiszáll


Meg ilyesmik


Nem csak bevásárlással kompenzál. De kompenzál.

2021. szept. 1. 11:37
 17/43 A kérdező kommentje:
*félretette
2021. szept. 1. 11:38
 18/43 anonim ***** válasza:
Jó ez neked...?
2021. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

"De nem mutatja kik nem beszelhetek veluk nem bizonyitja nekem h megirja nekik h van bnője, face re nem teszi ki hogy kapcs ban van."


Szerinted vajon miért nem?

2021. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Mert szerinte ha beszélnek velük úgyis összevissza kamuznának nekem, meg a tiltást figadjam el az nála végleges ignorálást jelent, és mivel inaktív meg sem tudják ugysem keresni, facre h nem tesz ki arra játszik sztem h en sem tudom eleve hogy en kitegyem e h kapcs ban vok, azaz nem biztos abban hogy ezt en magam is fel akarnám vállalni facen es ha nem akk ergo ő sem.
2021. szept. 1. 14:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!