Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom elkezdett ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elkezdett ismerkedni talán féltékenységből, és megígérte hogy ignorálja a kapcsolatait, de nem mutatja meg nem beszelhetek x-el, akkor lehet hogy betartja?

Figyelt kérdés

Amúgy minden rendben lenne köztünk. Jo a szex nagyon csak az az egy baj, hogy soha nem bízik bennem, mindig féltékeny.


És kiderult hogy ismerkedik.

Konkret jelöltje is van, akivel ugy kezdodott vmi.


Balhé lett. Igy letiltotta őket stb. De nem mutatja kik nem beszelhetek veluk nem bizonyitja nekem h megirja nekik h van bnője, face re nem teszi ki hogy kapcs ban van.


Annyira szeretem pedig megigerte hogy lezár mindent. Pár nap. De a telefont rejtegeti.


Voltaképp nem is tudom így miért van velem? Ez a kérdés.



2021. aug. 1. 17:13
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
*hiába csalhatna attol fuggetlenul
2021. szept. 1. 18:47
 32/43 anonim ***** válasza:
92%
édes istenem, ne haragudj, de ti felnőttek vagytok? ilyen kapcsolatban benne lenni, és még most kb. vered is a melled, hogy fogást találtál a palidon... minek vagy te ilyen kapcsolatban?
2021. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Nem verem a mellem.

Azert irtam mert ebbol latni a szándékait. Kulonben ha nem erdekelné a státusz akkor abbol nem lehetne látni.


Ezt jelentette az mikor azt irtam hogy gyenge pontot találtam es nem magamat fenyeztem ezzel.


Nekem ő kell. Ő a párom. Őt szeretem. Remélem a legjobbakat ettol a kapcsolattol.

2021. szept. 2. 22:30
 34/43 anonim ***** válasza:
Akkor miért a gyenge pontjait keresed...? Le akarod győzni? Így milyen legjobbat remélsz?
2021. szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Édes kis csillag, ő nem a párod. A pár az életem társa, aki szeret és megbecsül engem. A te pasidból ezek hiányoznak: nem becsül és nem szeret téged. Ő csak egy f*sz, aki most épp téged dug. Max 2 évig tart egy ilyen kapcsolat, ami messze van a párkapcsolattól. Egy párkapcsolatban a pár közös jövőt tervez, ez a pasi nem tervez veled közös jövőt. Csak még lusta volt lelépni. De majd fog.
2021. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
tulajdonképpen te mit szeretsz ebben a kapcsolatban? nem bíznak benned, te sem bízhatsz a másikban, titkolózik, hazudozik. minden hiányzik, ami egy egészséges kapcsolat alapját jelenti
2021. szept. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Ritka fèrfi.

100 bol 1 tipus. Nem szeretném sorolni azokat a dolgait, amiben 100 másik olyan szinten teljesít alul hozzá képest, hogy nála szinte csak rosszabb van.


Pl eleve velem van, szerelmes belém.

Akárkivel ismerkednék, az úgy indit kapásból, hogy engem magasan lesz.r eleve. Talán ez vet engem vissza a legjobban. Azt a közömbösséget látni a masikon, pl első randin, aztan később, hogy nem tudja még mit akar es lassan kialakulnak a dolgok köztünk, vagy nem, nekem ez már a hátam közepére sem hiányzik.


Vagy pl. mások csak gyenge kufircot keresnek es ebben ki is merult a szintjük.stb.


Es akkor még azt nem is említettem ha minden klappolna is, de hogy én mit éreznék, megfogna e egyáltalán a másik. Vagy ahogy magamat ismerem, senki nem fogna meg nagyon nagyon sokáig.


A mostanival is lassan alakult bennem ki kötődés csak. Nem is akartam eleve. Legelőször én helyből simán ignoráltam is őt.

Es nem rajtam es nem rajta múlt az hogy ebből mégis ismerkedés és kapcsolat lett hanem az élet b.zi nagy hatalmas véletlenein!azok kovácsoltak minket össze es egyikünk részéről sem tudatosan alakult ki később a szerelem és járás sem. Ha csak a tudat lenne más nem, soha az eletben nem jövünk össze. Akarat sem volt ehhez.nem is ezért találkoztunk miután ignoráltam. Hanem VÉlETLENÜL. Es aztan még véletlenek sorozata is jött.

2021. szept. 3. 10:05
 38/43 anonim ***** válasza:

Én mindent értek. 1 éve együtt, szerelem, összeköltözésre készültök. Nagy boldogság van.

Mégis tele vagy kétségekkel - amire ő adott is okot bőven, hisz lebukott, hogy ismerkedik, a telefont rejtegetni.

Valóban úgy gondolod, ezek a nagy szerelem és elkötelezettség jelei (a család és a hazudozás), illetve mit jelent konkrétan, hogy nemsokára összeköltöztök? Ezt ő is tudja?

2021. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
*csalás és a hazudozás
2021. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Habár most így ezen el is gondolkodtam.


Lehet most tartunk annál a pontnál, főleg ő, miatta meg én is, hogy a továbbiakban tudatosan is együtt akarunk e lenni. Mellettem dönt e es kizárja e a többit, azaz ezáltal nekem mellette kell e hogy döntsek, vagy bőven jobb, ha nem.



MOST egyelore mellettem döntött. A kérdés hogy ő milyen döntéseket hoz. Azaz stabilakat amiket tűzön vízen át végigvisz, vagy amolyan hol igy hol úgy van vele-tipusú döntéshozó.

2021. szept. 3. 10:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!