Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom elkezdett ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elkezdett ismerkedni talán féltékenységből, és megígérte hogy ignorálja a kapcsolatait, de nem mutatja meg nem beszelhetek x-el, akkor lehet hogy betartja?

Figyelt kérdés

Amúgy minden rendben lenne köztünk. Jo a szex nagyon csak az az egy baj, hogy soha nem bízik bennem, mindig féltékeny.


És kiderult hogy ismerkedik.

Konkret jelöltje is van, akivel ugy kezdodott vmi.


Balhé lett. Igy letiltotta őket stb. De nem mutatja kik nem beszelhetek veluk nem bizonyitja nekem h megirja nekik h van bnője, face re nem teszi ki hogy kapcs ban van.


Annyira szeretem pedig megigerte hogy lezár mindent. Pár nap. De a telefont rejtegeti.


Voltaképp nem is tudom így miért van velem? Ez a kérdés.



2021. aug. 1. 17:13
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

38 most kezdtem rájönni arra hogy eddig erzelem meg kemia meg stb kovacsolt csak minket össze es nem tudatos választás.

Az ismerkedes utáni balhé kapcsán jutott el oda hogy tudatosan kell valasztania akar e engem. Es jelenleg tudatosan van most velem. Csak azt nem tudom mennyire stabil vagy instabil jellem.


Összeköltözéssel haladunk, ha megvan a lakhely meg pénz stb stb körülmények is ha lehetővé teszik, akkor azonnali lesz. Ezek független témák attol ami van. Ezek amolyan ésszerű/logikai dolgok, amiket kivitelezni kell csak.


Ő sem egy gyors kötődékeny típus ahogy én sem az vagyok. Mindketten óvatosan csináljuk fenntartásokkal.

Ez lehet az egesz gyökere.

2021. szept. 3. 10:29
 42/43 A kérdező kommentje:

* jelenlegvtudatosan is van most velem.


Kérdés az hogy mennyire stabilak a tudatosan hozott döntései. Milyen dönteshozó.

2021. szept. 3. 10:44
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Édes kicsi csillag, te olyan nagy rózsaszín ködben vagy, hogy csak na. Ez a pasi nem szerelmes beléd,magasról lesz*rja a fejedet, csak most ha hirtelen szakít, akkor nincs a láthatáron még másik punci. Ez az egyetlen gondja. De ha ez neked így jó, meg bemagyarázol magadnak csomó mindent, legyen. Amíg jó, használd ki a pasit, mert dobni fog téged, csak a megfelelő punci felbukkanására vár.
2021. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!