Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom elkezdett ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elkezdett ismerkedni talán féltékenységből, és megígérte hogy ignorálja a kapcsolatait, de nem mutatja meg nem beszelhetek x-el, akkor lehet hogy betartja?

Figyelt kérdés

Amúgy minden rendben lenne köztünk. Jo a szex nagyon csak az az egy baj, hogy soha nem bízik bennem, mindig féltékeny.


És kiderult hogy ismerkedik.

Konkret jelöltje is van, akivel ugy kezdodott vmi.


Balhé lett. Igy letiltotta őket stb. De nem mutatja kik nem beszelhetek veluk nem bizonyitja nekem h megirja nekik h van bnője, face re nem teszi ki hogy kapcs ban van.


Annyira szeretem pedig megigerte hogy lezár mindent. Pár nap. De a telefont rejtegeti.


Voltaképp nem is tudom így miért van velem? Ez a kérdés.



2021. aug. 1. 17:13
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
* ha beszélnék
2021. szept. 1. 14:29
 22/43 A kérdező kommentje:

Facen ahogy latom nem lehet annyit kiirni h kapcs ban vagy, azt is ki KELL akkor, hogy kivel..

Ez nekem így gáz..


Plusz jelezte hogy kezdi zavarni hogy nem bízom es kérdezgetek állandoan.

2021. szept. 1. 14:32
 23/43 anonim ***** válasza:

Facén ki tudod írni, hogy kapcsolatban, anélkül, hogy megjelölnéd, kivel.


Nyilván zavar, hogy nem bízol. Nem sok okot adott a bizalomra.

2021. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Tőlem kéri azt hogy kivel. Anelkul ki sem teszi a kapcsolati statuszt. Érdekes.
2021. szept. 1. 14:36
 25/43 A kérdező kommentje:

Bocsi már meg kiengedi tenni anelkul h beirnám kivel.

Ez akkor rendben lesz majd.

2021. szept. 1. 14:38
 26/43 anonim ***** válasza:
De neki nincs kitéve... nem rajtad múlott eddig sem. Ez sem.
2021. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

Kifogja tenni azt mondta.

Most inaktiv.


Kivár.

2021. szept. 1. 15:29
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Mire...?
2021. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Miféle kategória ez? De hogy érdemben hozzaszoljak: most, hogy nyomásra kiteszi a kapcsolati státuszt, attól jobb?

Ez olyan, mint amikor a szülők feltik éjjelente a bulikban a lányaikat. A f.sz nappal is feláll, érted mit mondok. Ettől a palid még bőven szétcsalhat.

2021. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

Csak epp olyan nehezére esik kitenni a kapcsolati státuszt mintha eret vágnának rajta. Hiaba caalhtna ismerkedhetne attol fuggetlenul is.


Magyarán gyenge pontot találtam rajta.

2021. szept. 1. 18:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!