Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért problémázik azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért problémázik azon a párom, hogy csak fehér bugyit vagyok hajlandó hordani?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a színes bugyikat, a feketéket meg különösen kerülöm. Nekem az túl komor. Csak fehér színű, csipkés pamut bugyit vagyok hajlandó felvenni és hordani, ez lehet francia, egyszerű és tanga is. De a párom szerint ez unalmas. Nem értem, hogy miért nem ért meg, hogy ezen nem akarok változtatni.

2021. aug. 1. 22:07
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
99%

Nekem mindketten kicsit furák vagytok😂sorry.


Igazából szerintem mindenki hordja azt amiben jól érzi magát, amiben komfortosan van.


De ebben az esetben, lehet hogy a kedvéért párszor (szex előtt, nem mintha szamítana, de neki lehet mégis) felvennék a helyedben valami mást. Hadd örüljön.


De azt nem szabad engedni hogy ennél komolyabb dolgokban is korlátozzon.

2021. aug. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is az a véleményem mint a 21.válaszolónak.

Kompromisszumot lehet kötni, ez nem olyan nagy dolog. Nem kell állandóan színeset hordanod hanem mondjuk megleped csak különleges alkalmakkor vagy szex előtt párszor, emiatt ő is örülni fog neki hogy a kedvében akarsz járni, neked pedig nem kell az egész fehérneműid megváltoztatni

2021. aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Én meg csak feketét hordok,nem vagyok hajlandó fehéret.Cseréljünk pasit.
2021. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem, mégis mi köze lenne a pasinak ahhoz hogy milyen bugyit hord a nő. Gondolom, a kérdező se köti ki, hogy a pasija milyen alsót hordjon. Szintén nem értek egyet azzal a felvetéssel, hogy a nő "alkalmazkodjon" Milyen már ez? A pasi is ugyanúgy alkalmazkodhat.
2021. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
90%
Én sem értem a problémáját, napközben úgysem látja, ha akció van, akkor meg úgyis hamar lekerül 🤷‍♂️
2021. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Szerinte a fehér egyhangú és nincs benne semmi szexi. Ő rózsaszín, vagy piros bugyit szeretne rólam lehúzni.
2021. aug. 2. 09:10
 27/49 anonim ***** válasza:
42%
Pasiknak kell a látvány, ami izgatja.Mindegyiket.Az ágyban nekik sokat jelent az a pár perc is amíg lekerül a ruhadarab.Az nyilván nem érdekli ki van rajtad ha munkába mész.Sokkal jobban kíván, és értékelni fogja ha intim helyzetekben szexis alsóneműk vannak rajtad.Járj a kedvében.
2021. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
79%

Annyira tele van a nemlétező tököm, hogy csak a pasikáknak kell élni, csak arra kell gondolni, mire áll a farkuk. Ismerkedni velük akkora stressz, most már ezen is aggódni kell, hogy mi van, ha bele akar pofázni abba is, hogy milyen bugyit hordok.


Anyák, neveljetek jobb férfiakat. Ne olyat, akinek eszébe jut, hogy köze van ahhoz, a másikon mi van.

2021. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
94%
És a pasinak nem kell a nő kedvében járni? Mint pl, nem kezd hisztizni azon, hogy milyen bugyi van rajta? Vagy az oké, hogy a kan ennyire önző, hogy nem érdekli, hogy a partnere miben érzi jól magát, mindenképpen bele kell pofázni? Vagy ha neki ennyire tetszik a színes bugyi, akkor hordjon ő olyat.
2021. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
94%
29 A férfiak azzal járnak a nők kedvében szex terén,hogy esetleg letusolnak előtte. A nőktől elvárás csak rengeteg időt és pénzt pazarolni ilyen baromságokra.
2021. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!