Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért problémázik azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért problémázik azon a párom, hogy csak fehér bugyit vagyok hajlandó hordani?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a színes bugyikat, a feketéket meg különösen kerülöm. Nekem az túl komor. Csak fehér színű, csipkés pamut bugyit vagyok hajlandó felvenni és hordani, ez lehet francia, egyszerű és tanga is. De a párom szerint ez unalmas. Nem értem, hogy miért nem ért meg, hogy ezen nem akarok változtatni.

2021. aug. 1. 22:07
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
13%
Borzasztó ez a folytonos fehérség. Megértem a pasit
2021. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom miért lenne ez mérvadó. Esetleg szexibb helyzetekhez nem passzol? Vagy miért gond ez neki?

Vagy tényleg "csak" ennyi a baj, és esetleg van nagyobb gond, amit ezen keresztül akar kifejezni?

2021. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
90%
Én is jóformán csak fehéret meg testszínűeket hordok,nagyon ritkán valami színeset. A testszínű fehérneműt azért szeretem,mert az soha semmi alól nem látszik át. Nem kaptam még miatta megjegyzést. Egyébként is világos ruhákat szeretek hordani.
2021. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
14%
Maradjunk annyiban hogy egy nőről sokat elárul hogy milyen a fehérnemű felhozatala
2021. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
92%

Úristen, micsoda problémái vannak ennek a csávónak. Szerintem frankón válóok, ha egy nő nem hajlandó színes bugyit felvenni


*facepalm*

2021. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
18%
Ingabb az a kerdes hogy az otthon toltott estekre napokra miert esik nehezedre piros bugyit venni a parod kedveert ?!
2021. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
19%
Hát ilyen nőt még én sem pipáltam. Se egy fekete, se egy piros? Ennyire próbálj már alkalmazkodni hozzá.
2021. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
81%
Nekem semmi bajom nem lenne ezzel. Szerintem a fehér bugyi a legszexibb.
2021. aug. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Szerintem neki kéne ehhez alkalmazkodni. Eddig nem szólt érte, másodsorban úgyis leveszi, vagy leveteti velem, akkor miért most panaszkodik?
2021. aug. 2. 05:18
 20/49 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem itt nem az a gond önmagában, hogy fehér a színe, hanem az, hogy ez a csak és kizárólag fehér ad egy egyhangúságot, egy dacot a személyiségedhez. Biztosan tetszel neki, de ez szerintem neki úgy jön le, mint aki nem képes a változatosságra. Úgy gondolom ő ilyen és ezért zavarja most már.
2021. aug. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!