Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért problémázik azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért problémázik azon a párom, hogy csak fehér bugyit vagyok hajlandó hordani?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a színes bugyikat, a feketéket meg különösen kerülöm. Nekem az túl komor. Csak fehér színű, csipkés pamut bugyit vagyok hajlandó felvenni és hordani, ez lehet francia, egyszerű és tanga is. De a párom szerint ez unalmas. Nem értem, hogy miért nem ért meg, hogy ezen nem akarok változtatni.

2021. aug. 1. 22:07
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező,te is követeld meg a szexi férfi alsóneműket. A nőknek nagyon fontos a vizuális inger,nem izgulnak ám fel akármire. Majd ha megteszi amit elvársz,cserébe te is kedvezz neki.:)
2021. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
28%

Legyen pár "fellépőbugyid" a szivárvány minden színében, amit a bevetés előtt 2 perccel veszel fel.


Szerinted mindenki színes csipkecsodában ül 0-24, várva, hogy őfelsége mikor óhajtja azt lehúzni?

2021. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mindenki fellépőbugyizik?
2021. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
76%
Ne hadd magad terrorizálni! Te se szólsz bele hogy ő milyen gatyát vegyen fel. Most még csak a bugyi, aztán jön a többi. Hadd ott!
2021. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek megvan a maga heppje, nincsen ezzel semmi gond. Amíg csak ennyi, vagy hasonló kaliberű flepni van, az tök természetes és simán belefér, minimális toleraniával, empátiával élő emebernek semmiféle problémát nem okoz.

Nálunk ez a páromnál van így, Ő a férfi, pontosabban inkább csak hasonló, ennél kicsitt hangsúlyosabb hepp. Kizárólag fekete alsó, ugyanaz a márka, ugyanaz a fazon, két méretben, mert néha jobb kényelmesebb a nagyobbat hordania, illetve vannak a szintén feleke klasszikus nagypapi, boxerek, suzintén egy márka, ugyanaz a méret, ez utóbbiakban csak alszik.

Pólónál kicsit lazább, de akár hoosszú, akár rövidujjú, kizárólag fekete vagy fehér, semmi más szín, a máskák itt már vegyesek.

Gatyáknál mindegy milyen, ha nyáriak, vagy rövidebb fazon, zsebes, de farmer csak 501-es, ing pedig fehér és pár kék árnyalat, aztán ennyi. Ez lényegesen több hepp mégsem zavar egy cseppet sem, pont az ilyen "hibái", fucsaságai miatt is imádom.

Talán kényszeresnek tűnhet másnak, de az élet semmilyen más területén nincs ilyen "rögeszméje", én meg már ezt észre sem veszem, nemhogy piszkáljam miatta. Imádom a feje búbjától a lábbujja hegyéig már 8.éve, fekete alsóstól, szőröstől bőröstől, kívánom ez legyen mindig is legnagyobb "bajom" Vele.

2021. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
29%
Ha ő is kíván szőröstül szó szerint, akkor nagyon irigykedem.
2021. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
14%

Én agyf.szt kapnék ha csak fehér gatyájaim lennének.Sablonos,egyhangú,unalmas.A zoknik ugyanúgy,ha csak sötétkék vagy fekete lenne.

Azt meg nem hiszem el,hogy nem tetszenek a színek.A világ se fekete fehér szerencsére.

2021. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
88%
37 Én például nőként azt utálom,ha egy férfin színes,mintás gatya van. Inkább akkor legyen csak fekete vagy csak fehér,csak szürke és semmi más.
2021. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
20%

38#

Hát igen.Még mindig tartja magat az a felfogás hogy egy ferfinek legyen választék kantáros munkásgatyából kék,fekete,meg egy farmer.oszt jóeccakát.

Meg mindenféleképp szürke ,fekete,sőtetkék zokni.Fehér trikó,gatya.

De talán egy egyenzsákruha mégjobb lenne.


Szerencsére a nők között is bőven előfordul olyan felfogasú,mint a párom.

Szereti,ha vannak ruháim,amik változatosak,jol állnak rajtam ,és igényesen vannak összeválogatva.Színben ,fazonban is.

Nem vagyok egy divatbohóc,de nincs ellenemre egy szines boxeralsó,vagy egy mintás zokni sem.

Sőt van egy pirellis sárga esernyőm is!!Temetésre a feketét használom,mert olyanom is van.+Fekete öltönyöm is van,a zöld,a világoskék mellett.

2021. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Szeretem a színeket, vannak színes ruháim, pólóim és nadrágjaim is. De bugyit és melltartót csak fehéret veszek fel, mert abban csak azok tetszenek.
2021. aug. 3. 20:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!