Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kihasznál engem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihasznál engem? Létezik hogy valaki Pesten él és évek óta nem talál munkát?

Figyelt kérdés

Mindent én fizetek, az anyjával él. Évek óta ez megy. Azzal jön hogy az fizessen akinek pénze van. Munkája nincs már évek óta. Azzal jön hogy nem talál munkát nem kell sehova. Bpn él, azért nehogy már.

Szerintetek is kihasznál és talált volna már munkát ha akart volna? Létezik hogy tényleg ne hívnák vissza sehonnan?

Hogy bírhatnám változásra mert már nem sokáig bírom. Nem lennének nekem nagy igényeim meg nem vagyok pénzéhes de ez amit ő művel velem már sok.


N



2021. aug. 19. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
100%

Te barlandban laksz?


Tesco, Spar, FKF, BKV, hogy csak hirtelen azokat említsem, amik hirdetéseivel nap mint nap találkozom, amíg beérek a munkahelyemre, és ahol

- korlátlanul van felvétel

- nem kell semmi extra végzettség (gyakran még érettségi sem)

- nem válogathatnak a jó munkavállalókból, így aztán kb bárkit felvesznek



Persze ezek nem fancy névjegykártyás, céges autó + bónuszok, légkondis irodás munkák, de aki munkanélküli, és nem tartják el, az gond nélkül elmegy ezeket csinálni.



Viszont amíg van egy hülye, aki ahelyett, hogy megmondnaá neki, hogy menjen ezekhez dolgozni eltartja, addig miért csinálna mást.



Annyit mondj már meg, hogy ennyire vacak csaj vagy, hogy nem találsz mást, vagy neki van aranyból a farka, hogy ezt elviseled?

2021. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 A kérdező kommentje:
igen, főleg amikor majd meghal az anyja és mehet a híd alá :) bérlakásban én azért nem lennék ilyen bator
2021. aug. 19. 12:14
 53/71 A kérdező kommentje:

ma 12:13


azt mondta hogy küldött önéletrajzot és nem jeleznek vissza

2021. aug. 19. 12:15
 54/71 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan önéletrajzra mit jelezzenek, amiben nem szerepelnek a korábi munkahelyek?
2021. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:
nem tudom.... de neki nincsen férfi büszkesége vagy lelkiismerete?? egyáltalán milyen ember az ilyen? én nem értem hogy ez neki hogy nem kínos a büszkeségének
2021. aug. 19. 12:23
 56/71 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta... Mutassa meg az e-mailek, nézd meg ezek-e azok a címek, ahol jelentkezni kell. Pár perces dolog.

Jaaaa, hogy véletlenül kitörölte őket, vagy pont most nem tud belépni a fiókjába? Minő véletlen lesz...

Az meg nem önéletrajz, hogy:


Név: Semmirekellő Jóska

Végzettség: éreccségi

Eddigi tapasztalat: 0

MOtiváció: 0

Bérigény: 300000 Ft + juttatások


Még ha írt is valamit, kb ilyennek kell lennie, hogy SEHOVA se vegyék fel.

2021. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta hogy küldött önéletrajzot és nem jeleznek vissza"



Éveken át dolgoztam az egyik fent említett cég HR irodája mellett. Reggelente álltak sorba a jövőbeni munkavállalók (nyilván nem az irodistákat vették így fel, szóval árufeltöltők, raktárban pakolók, takarítók, és társai), volt aki kb írni nem tudott, mégis kapott munkát.


Szerinted milyen életrajz az, amire ezek a cégek sem válaszolnak?


Ez vagy hazugság, vagy téged minősít, hogy ilyen pasassl vagy együtt (még mindig kérdés, hogy te vagy ennyire elkeseredett, vagy ő ennyire csőcs pasi)

2021. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 A kérdező kommentje:
motiváció 0 :D :D :D ezen jót röhögtem
2021. aug. 19. 12:29
 59/71 anonim ***** válasza:
100%

57


Mondjuk most "a nagy vírusnak" és leginkább az azt övező elmebeteg bezárásoknak köszönhetően sokkal több ember van munka nélkül, a jelentkezők száma magasabb úgy, hogy a legtöbb helyen inkább leépítenének, mert "spórolni kell".

2021. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
93%

de neki nincsen férfi büszkesége



És a tied hol van?

2021. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!