Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kihasznál engem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihasznál engem? Létezik hogy valaki Pesten él és évek óta nem talál munkát?

Figyelt kérdés

Mindent én fizetek, az anyjával él. Évek óta ez megy. Azzal jön hogy az fizessen akinek pénze van. Munkája nincs már évek óta. Azzal jön hogy nem talál munkát nem kell sehova. Bpn él, azért nehogy már.

Szerintetek is kihasznál és talált volna már munkát ha akart volna? Létezik hogy tényleg ne hívnák vissza sehonnan?

Hogy bírhatnám változásra mert már nem sokáig bírom. Nem lennének nekem nagy igényeim meg nem vagyok pénzéhes de ez amit ő művel velem már sok.


N



2021. aug. 19. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
84%
Troll!
2021. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
100%
"Mindent én fizetek, az anyjával él. Évek óta ez megy." Kihasznál. Csak azért megy ez évek óta, mert te fizetsz. Kicsit szereted - elég ez neked? És ő mennyire szeret? Mit tesz érted, Félsz a magánytól - most nem érzed magányosnak magad? A pénzedért nem fog szeretni, de elfogadja. Többet érdemelsz!
2021. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
85%

Kamu!

Kizart, h normákis Nő osszeáll ilyen csődtömeg luzerrel

2021. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
100%
34 És honnan tudod, hogy a kérdező normális? Nekem nem úgy tűnik....
2021. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
100%

Kihasznál, igen. És mennyi ilyen pasi van! Csak itt szokás tagadni és kizárólag női tulajdonsának tekinteni a másik lehúzását.

Már rég ki kellett volna dobnod.

2021. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 A kérdező kommentje:

A sértésekkel nem fogok foglalkozni.. lehet hogy lelkileg nem vagyok rendben de senki se tudja hogy gyerekkoromtól számítva milyen pocsék életem volt és hogy miért ennyire alacsony az önbizalmam. Az észről meg annyit hogy mégis nekem van magas végzettségem és jó fizetésem. Lehet nem vagyok normális de más téren okos vagyok.


Válaszút elé fogom állítani és adok neki x időt hogy találjon munkát ha nem akkor annyi.

2021. aug. 19. 11:38
 37/71 anonim ***** válasza:
86%

#36

Ez egy érett döntés.

2021. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezt már rég meg kellett volna tenned. És most sem azt mondod, hogy kidobod, hanem adsz neki x időt, hogy találjon munkát. Jól van, akkor adj. De még ha talál is munkát, nem fog változni. Mit csinálsz, ha egy hónap múlva otthagyja, de azt állítja: Látod, megpróbáltam, de kirúgtak/nem volt jó stb. Te pedig megint nem fogod kidobni, hiszen ő ugye próbálkozott. Az lesz a szép, ha majd gyerek is lesz te pedig nem számíthatsz rá. Nem fog megváltozni attól, hogy esetleg talál valami munkát.

Lehet, hogy van végzettséged, meg értesz a munkádhoz, de gondolkodj már egy kicsit. Az ilyen embernek nem még egy esélyt kell adni, hanem kidobni. Az én önbizalmam is alacsony, de ilyen féreggel nem jönnék össze. Inkább vagyok egyedül, mint egy ilyen kapcsolatban. A magány nem ijesztő, meg lehet tanulni szeretni és jól használni. Ha te nem értékeled magad, más sem fog. Dolgozz magadon, légy egyedül, dobd ki ezt a herét. Persze nem fogod, úgyhogy további jó szenvedést.

2021. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mostantól használd ki te. Ne fizess semmit. Keféltesd meg magad vele, aztán ennyi. Ne járjatok sehova, legyen üres a hütőd.

Nem tudnék olyan férfit becsülni, aki a nővel fizettet. Arra az egy dologra meg jó lesz, amíg találsz másikat. Még hűségesnek sem kell lenned hozzá.

2021. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:
gyerek biztos soha nem lesz, én se akarok ő se akar. ha esetleg becsúszna sem tartanám meg az fix
2021. aug. 19. 11:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!