Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kihasznál engem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihasznál engem? Létezik hogy valaki Pesten él és évek óta nem talál munkát?

Figyelt kérdés

Mindent én fizetek, az anyjával él. Évek óta ez megy. Azzal jön hogy az fizessen akinek pénze van. Munkája nincs már évek óta. Azzal jön hogy nem talál munkát nem kell sehova. Bpn él, azért nehogy már.

Szerintetek is kihasznál és talált volna már munkát ha akart volna? Létezik hogy tényleg ne hívnák vissza sehonnan?

Hogy bírhatnám változásra mert már nem sokáig bírom. Nem lennének nekem nagy igényeim meg nem vagyok pénzéhes de ez amit ő művel velem már sok.


N



2021. aug. 19. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:
sehol
2021. aug. 19. 12:33
 62/71 anonim ***** válasza:
100%

59: ha jól értem, akkor "évek óta ez megy", szóval nem a pandémia, ami miatt nincs állása.


És ettől még a BKV vagy az FKF a pandémia alatt is futott

2021. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy sehonnan nem jeleznek vissza. Az önéletrajzot esetleg nem egy wc papír darabra kéne odahányni, hanem ízlésesen és informatív megszerkeszteni. Rengeteg oldal van a neten, hogy hogyan. A barátod semmi erőfeszítést nem tesz, hogy találjon munkát és az sem igaz, hogy semmit nem találna, ha akarna.
2021. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:
ja sejtem
2021. aug. 19. 12:38
 65/71 A kérdező kommentje:
meg ilyen duma hogy ő vállalkozóként tudná elképzelni magát és ha lenne egy igazán eredeti és jó ötlete már rég azt csinálná stb :D hát persze... hagyjuk már.
2021. aug. 19. 12:39
 66/71 anonim ***** válasza:
93%

"Nem igaz, hogy sehonnan nem jeleznek vissza. Az önéletrajzot esetleg nem egy wc papír darabra kéne odahányni"


Gondolod, hogy egy tecső árufeltöltőnél, egy FKF és takarítónál, vagy egy BKKs fizikai dolgozónál ez számít?



A4-es, kockás füzet lapra felfirkált életrajzokat küldenek az emberek, olyan írásképpel, hogy egy harmadik elemis gyereknek szebb a fogalmazása.

2021. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
92%
Mit szeretsz benne?Merthogy lusta és életképtelen, ez tuti.
2021. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni, hogy a kérdező, vagy a "párja" kínosabb e. Én azt gondolom, összeillenek, maradjatok együtt!
2021. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
90%

Ez nagyon durva...

Bocs, de erre nincsenek szavak.

2021. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora barmot.. Legalabb jó az ágyban? Mégéri ez a f4sz hogy eltartsd? Annyira jól dug?

Fogadok nem.

Akármennyire ronda vagy, ettől bárki talál jobbat.

2021. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!