Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kihasznál engem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihasznál engem? Létezik hogy valaki Pesten él és évek óta nem talál munkát?

Figyelt kérdés

Mindent én fizetek, az anyjával él. Évek óta ez megy. Azzal jön hogy az fizessen akinek pénze van. Munkája nincs már évek óta. Azzal jön hogy nem talál munkát nem kell sehova. Bpn él, azért nehogy már.

Szerintetek is kihasznál és talált volna már munkát ha akart volna? Létezik hogy tényleg ne hívnák vissza sehonnan?

Hogy bírhatnám változásra mert már nem sokáig bírom. Nem lennének nekem nagy igényeim meg nem vagyok pénzéhes de ez amit ő művel velem már sok.


N



2021. aug. 19. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
Ja... ha valakinek van ötlete hogy hogy tudnám kényszeríteni a munkára azt meghallgatom.. Ha hisztizek vagy beadom hogy kirúgtak és nincs már nekem se akkor talán elmegy majd?
2021. aug. 19. 11:09
 12/71 anonim ***** válasza:
100%
"Valahogy változásra akarom bírni mégis" csak ezt ne. Soha, senki nem fogsz tudni megváltoztatni. Elfecsérelt idő, energia.
2021. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, kérdező, de te tényleg ennyire sötét vagy?

Nem fog elmenni dolgozni. Terrorizálni fog lelkileg, cseszegetni, majd ha nem jön be, keres egy másik hozzád hasonló palimadarat, aki fizet helyette mindent. Az anyja kiszolgálja, eteti, stb., te csak a szórakozás vagy.

2021. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy vagy talál 3 hónapon belül munkát, vagy szakítasz vele. De talán az is elég lehet, ha azt mondod, hogy most egy évig fizessen ő minden közös költséget, mert eddig te fizetted (vacsi stb)
2021. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
100%
És mégis miért vagy együtt egy ilyen pasival még mindig? 🤷‍♂️
2021. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
még egy ilyet nem hiszem hogy találna mert normális önbecsülésű nőnek nem kell, de sztem rajtam kívül senkinek + nem is tartja a kapcsolatot senkivel. ráadásul igaz nekem sok pénzem is van de ez már megalázó hogy ennyire pofatlanul ki használ
2021. aug. 19. 11:13
 17/71 anonim ***** válasza:
80%

Gyereket véletlenül se.


És persze kihasznál, igen. De láthatóan működik neki a rendszer.



Viszont azért nem tudom elítélni, hogy nem megy be az első rabszolgatelepre és nyel le ott mindent, mint ahogy sok más ember teszi, aztán csodálkoznak, hogy ilyen-olyan betegségeik lesznek meg beleőrülnek, mert a pszichopata ázsiai vezetés elmebeteg hajcsárok módjára bánik velük "16 tonnát raksz és mennyi a bér, egy nappal vénebb vagy a hiteledért"


De alibi lógóst találhatott volna ennyi idő alatt, az a legjobb taktika, ha az ember nem tehetséges, alapból gazdag vagy imádja a "kemény munka kínjait".

2021. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 A kérdező kommentje:

14: köszi, végre!! ilyeneket is mondott már hogy ha ő neki lesz pénze akkor majd ő vesz mindent.. csak kérdés mikor fog ez megtörténni.


azért vagyok együtt mert félek a magánytol. és kicsit szeretem is.

2021. aug. 19. 11:14
 19/71 anonim ***** válasza:
100%
#16 De akkor miért vagy vele? Nagyon komolyan gondold át, mit ad neked ez a kapcsolat.
2021. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 A kérdező kommentje:
Kicsit szeretem őt. És magányos lennék meg nem tartom magam sokra
2021. aug. 19. 11:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!