Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kihasznál engem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihasznál engem? Létezik hogy valaki Pesten él és évek óta nem talál munkát?

Figyelt kérdés

Mindent én fizetek, az anyjával él. Évek óta ez megy. Azzal jön hogy az fizessen akinek pénze van. Munkája nincs már évek óta. Azzal jön hogy nem talál munkát nem kell sehova. Bpn él, azért nehogy már.

Szerintetek is kihasznál és talált volna már munkát ha akart volna? Létezik hogy tényleg ne hívnák vissza sehonnan?

Hogy bírhatnám változásra mert már nem sokáig bírom. Nem lennének nekem nagy igényeim meg nem vagyok pénzéhes de ez amit ő művel velem már sok.


N



2021. aug. 19. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam minden kommentet. A tieid is.

1. Te ezt az embert nem tiszteled.

2. Ebből következik, hogy már nem is szeretheted.

3. Azért vagy vele, mert meggyőződésed, hogy neked mindenből csak a legszarabb juthat. Pasiból is.


Nem vagyok a közelben, lécci pofozd fel magad helyettem! Köszi!


Azt írod, hogy okos vagy. Akkor gondolkodj ezen: ez a "pasi" meg ez a "kapcsolat" az egyetlen akadálya, hogy megtaláld a kölcsönös szerelmet.

2021. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!