Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a felesègemnek? Vagy túlzás amit csinal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiváncsi lennek vèlemenyekre. Hamarosan lesz sógoromnak (egyben gyerekkori barátom is) a szülinapja. Balatonon szeretné tartani. Mi is meg lettünk hívva de a felesegem nem akar menni mert hogy ő nem kiváncsi a rèszegedèsre stb. De èn nagyon is le akarok menni mert vègre kicsit ki ereszthetnèm a gőzt stb.. persze mikor ezt felhoztam kitört a hiszti h mi az h nelkule le mennek meg hogy persze hogy majd ott csajozzunk meg ilyenek kozbe haver nyaralojaba mennenk csak 2 napra.. nekem ez szarul esik hogy tudja mennyire elveznem ezt a dolgot es nem akar jonni az meg ugye "egy hazassagba nem fer bele" hogy nelkule lemenjek... emiatt most eleggge feszult a hangulat mert ugy èrzem bekorlátoz.. igaza van?

2021. szept. 8. 07:43
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Eszembe se volt nelkule menni... de ő kijelentette hogy nem jön utana vetettem ezt fel...
2021. szept. 8. 08:13
 12/48 A kérdező kommentje:
A saját tesója szulinapja lesz hivatalos ő is de nem akar jonni
2021. szept. 8. 08:14
 13/48 anonim ***** válasza:
67%
Féltékeny.
2021. szept. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
95%

A sárga földig való lerészegedés tényleg nem szép, de abban szerintem semmi rossz nincs ha adott esetben iszogattok, buliztok, és kicsit spiccesek és jókedvűek lesztek.


Másik: miert ne férthetne bele egy házasságba? Több ismerősöm is van (50es párok) akik már több mint 30 éve házasok és járnak el együtt is, meg külön-külön is. Mégis működik. Vagy talán pont ezért? Szerintem ez a normális. Nem kell összenőni. És érdekes módon 30 éve működik.


A szüleimnek (elváltak amikor 17 voltam), pontosabban apukámnak az egyik legjobb egyetemi barátja és az ő felesége akikkel közel 20 évig jartunk nyaralni. Ez a házaspár meg mi (szüleim, tesóm, én, nekik nincs gyerekük).

Marha jól elvoltunk mindig. De számtalanszor volt olyan hogy a hölgy, anyukám és én mentünk lanyos programra, volt hogy elutaztunk, 3an lányok napokra, volt hogy külföldre is.

Fiúk is mentek ahova akartak, ki őkrt érdekelte.


Volt hogy a közös nyaraláson ment az osztódas, volt hogy eleve külön utazás. Sose volt ebből baj.


A bulihoz kapcsolódóan:

Szintén apukám barátai, a feleségeik, a gyerekeik, mi, tehát sok csalad együtt, kivettk ilyen nyaralókat és oda mentünk le pár napra.

Volt hogy szilveszterre, volt hogy hosszúhétvége, volt hogy csak úgy. Összejövetel. A gyerekek (mi) elvoltunk egymással és a felnőttek is tudtak kicsit szórakozni. Hatalmas bulik voltak.


Volt hogy kicsit spiccesek lettek a szülők (főleg apukák:D)? Persze! Volt aki kicsit jobban is:D

De sose volt ebből probléma, nem arról volt szó hogy minden hétvégén a sárga földig itták magukat.


Összejövetel volt, amik nekem gyerekként nagyon tetszettek és kedves és jó emlékek.


Egy szó mint száz, szerintem (!!) értelmes felnőtt emberek, tudják hol a határ, ha néha kicsit túlmennek, nagy ügy ha valaki egyébként nem alkoholista es nem ez a rendszer vagy rutin. Meg nem azert iszik hogy "jólbebasszon".

Ertelmes felnőtt ember tudja ésszel helyen kezelni ezt a dolgot és ha lesz egy vidam estéje, nem hal bele senki.


Ugyanez ez a házasságban külön: nem ettől lesz rosszabb egy kapcsolat. Egy jó kapcsolatban kell mindkét félnek külön tér IS. Nem kell a másikra mindent ráerőltetni.

2021. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
97%
1-es vagyok, így már értem. Ez valóban önző hiszti a részéről, menj el, érezd jól magad. Az, hogy nem akar menni az ő dolga, de most emiatt nehogy már neked is szar legyen. Neki nincsenek barátnői, vagy valami, akikkel elmehet szórakozni, míg te a haverokkal vagy? Valahogy így lenne normális.
2021. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Az a baj h ez a berögzött idióta mentalitas hogy szerinte ilyen dolgok nem fernek bele a házassagba meg hogy biztos csajoznank fuuu baszki megőrulok ettol... tegnap mar odaig vitaztunk ezen h aztmondta de h utána milyen lesz a kapcsolatunk azt nemtudja (erzelmi zsarolas) meg hogy akkor elfog jarninő is bulizagtni mint a szinglik... mivan??????? Annyi mindenrol le mondtam már miatta erről nem akarok de van annyira idióta h ha lemennek megrontaná a házassagunk...
2021. szept. 8. 08:59
 17/48 A kérdező kommentje:
Azt mondta mennyek le azt kihagytam bocsánat
2021. szept. 8. 09:00
 18/48 anonim ***** válasza:
85%
Légy férfi, szard le és menj el. Ne foglalkozz a hisztikével.
2021. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
97%
Az is a baja, ha mennie kéne, az is ha te mész, kutya így-úgy, nők, pia.... kifogás-kifogás hátán. Önértékelési problémái vannak, amit rajtad vezet le.
2021. szept. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
91%

Hát mondd, hogy menjen el ő is barátnőkkel bulizni nyugodtan, ha ez hiányzik neki. Te meg menj el ide, és érezd jól magad. Adott esetben nélküle.

Férjnél vagyok én is, de simán szoktak lenni külön programjaink. Nem gyakran, mert azért mi is mindent együtt csinálunk, de nem tartom gáznak, ha néha a férjem, néha én, külön elmegyünk a barátainkkal kicsit kimozdulni. Nálunk gyerek is van ráadásul, mégis simán megoldjuk. Nem normális, amit a párod csinál.


Próbáld meg vele megbeszélni, hogy mégis miért ellenkezik ennyire ez a szülinap ellen. Te is jobban éreznéd magad, ha ő is ott lenne és jól érezné magát (nyilván), mintha összeveszve durcásan "csakazértis" alapon mennél nélküle. Ő is ihat. Mehet külön bulizni is. Semmi baj nincs azzal, ha nem mindent IS együtt csinál egy házaspár.

Ha meg nem bízik benned, az már régen rossz viszont. Esetleg magából indul ki? Ő hasonló esetben megcsalna? Mert akkor ott ette meg a fene az egészet.

2021. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!