Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a felesègemnek? Vagy túlzás amit csinal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiváncsi lennek vèlemenyekre. Hamarosan lesz sógoromnak (egyben gyerekkori barátom is) a szülinapja. Balatonon szeretné tartani. Mi is meg lettünk hívva de a felesegem nem akar menni mert hogy ő nem kiváncsi a rèszegedèsre stb. De èn nagyon is le akarok menni mert vègre kicsit ki ereszthetnèm a gőzt stb.. persze mikor ezt felhoztam kitört a hiszti h mi az h nelkule le mennek meg hogy persze hogy majd ott csajozzunk meg ilyenek kozbe haver nyaralojaba mennenk csak 2 napra.. nekem ez szarul esik hogy tudja mennyire elveznem ezt a dolgot es nem akar jonni az meg ugye "egy hazassagba nem fer bele" hogy nelkule lemenjek... emiatt most eleggge feszult a hangulat mert ugy èrzem bekorlátoz.. igaza van?

2021. szept. 8. 07:43
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
94%

Túlzás a feleséged viselkedése. Attól H házas vagy miért ne férne bele nem értem?!

Tőle fuggsz? Mindig az van amit ő akar?

Illetve miért magából indul ki.

Menjel, vagy nélküle v vele..ennyi

2021. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
68%
Kb ilyen az én feleségem is. Lassan úgy érzem mintha póráz lenne a nyakamon. Meg fogsz fulladni de előtte felrobbansz az biztos. Szerintem jobban jársz ha leülsz vele és megbeszéled.
2021. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
22%

"Egy buli lealjasodás? Még ha részegre isszák magukat, akkor sem nevezném annak."


Minden relatív. Én annak nevezem.

2021. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
24%
Mert idiota vagy #43
2021. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Én lealjasodásnak azt nevezném, ha valaki becsap másokat, jellemtelenül viselkedik, rosszindulatúan árt valakinek stb.
2021. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj...

20 éves vagyok, párom 25.

Nem mindig férnek bele a barátnők az estékbe, olyankor nekem 2 aranyszabályom van, amit a többiek is szeretnek/elfogadnak.


1-Küldjenek nekem képeket, videókat.

2- Illetve szóljanak, ha bármi történt.

Pár példa; előszeretettel kapom a képeket a rekesz sörökről, kajáról...videót arról, ahogy párom pisil:D (Persze hátulról.) Viszont előfordult, hogy párom elvágta a lábát, és az ügyeleten találkoztunk.


Tehát...szerintem az túlzás, hogy az egyik fél miatt a másik is hagyjon ki egy nagy élményt, főleg, hogy mindketten "hivatalosak".

2021. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Mennék és elgondolkoznék, mennyire akarom így leélni az életem egy ilyen passzív-agresszív ember mellett.


Volt családban közeli tapasztalat, a pasi már a boltba alig "mer" elmenni a féltékenykedő, sértődős feleség miatt.

2021. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Instant szakítás.

Nem megy, nélküle nem megetsz. -> instant szakítás.

2021. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!