Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány kg felett szóltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kg felett szóltatok már a feleségeteknek hogy ideje most már diétázni és edzeni menni, mert eléggé elhízott?

Figyelt kérdés

Sajnos évek során rakódott le rá, de tegnap egy veszekedés után kibukott belőlem.Mondtam neki hogy el van hízva, a csomagokat is alig tudja felhozni a lépcsőn, mert liheg.

Erre megsértődött.

mondtam neki menjen el edzeni, vettem neki bérletet is.

Erre este a barátnőivel kibeszélt, hogy ezt mégis én hogyan merészelem.

Miért ilyen sok nő, mikor már több éve házasságban él?


2021. nov. 16. 18:33
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen stílusban soha.

Ha zavar a külseje a páromnak, akkor nem veszekedés közben és olyan dumával, hogy "ideje sportolni, koca", hanem leülve, szép higgadtan elmondani azt, hogy "ne haragudj, ennyi súlyfelesleggel már nem vagy nekem vonzó, nem kívánlak, ha ez így megy tovább, nem szeretnék ebben a kapcsolatban maradni, döntsd el kérlek, hogy miattam szeretnél-e elkezdeni fogyókúrázni / életmódváltásba kezdeni, és ha segítség kell, akkor segítek". Nem pedig random megvenni a bérletet, aztán a kezébe nyomni, hogy márpedig elmész, bmeg. Az más kérdés, hogy lehet, hogy annyira beképzelt a hölgyike, hogy ilyen kulturált kritika mellett is megsértődik, de akkor legalább tényleg látod, hol állsz, mert ebben az esetben lehet, hogy nem a tartalom, hanem a bunkó stílus miatt sértődött meg inkább.

2021. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!