Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány kg felett szóltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kg felett szóltatok már a feleségeteknek hogy ideje most már diétázni és edzeni menni, mert eléggé elhízott?

Figyelt kérdés

Sajnos évek során rakódott le rá, de tegnap egy veszekedés után kibukott belőlem.Mondtam neki hogy el van hízva, a csomagokat is alig tudja felhozni a lépcsőn, mert liheg.

Erre megsértődött.

mondtam neki menjen el edzeni, vettem neki bérletet is.

Erre este a barátnőivel kibeszélt, hogy ezt mégis én hogyan merészelem.

Miért ilyen sok nő, mikor már több éve házasságban él?


2021. nov. 16. 18:33
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
15%
11. Házas vagyok, de neked elnézem! 🤭😋 Tudom ciki azt látni hogy létezik sikeres magyar férfi, de ez van. Küldjek magunkról fotót? 😂
2021. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
78%
#12 Jaj nem kell, itt az összes 1-2 pipás hőzöngő incelnek modell felesége van, inkább megnézem a youtubeon a tv-macit és egy részt a Kockásfülű nyúlból ☺️
2021. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
94%
Sok a túlsúlyos ember, úgy nőben mint férfiban. Diskrétebben is meg lehet mondani azt hogy kicsit elengedte magát, nem kell rögtön az arcába vágni. Szerintem tudja magáról a személy hogy szedett fel jó pár kilót, csak nem akar tudomást venni róla.
2021. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Tanulj meg normálisan kommunikálni a feleségeddel szerintem. Egy igazi tripák vagy, bocs.
2021. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem a kilókon múlik, igaza van, így nem beszélhetsz vele akkor sem, ha 30kg túlsúlya van. Az, hogy te előírod a diétát, és veszel kondi bérletet neki, az nem megoldás, neki kell elhatározásra jutnia. Ha már megvetted a bérletet, akkor eleve készültél erre, nem a veszekedés hozta ki.
2021. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
11%

Paraszt vagy nem, azért a feleségre nézve is elég ciki hogy így elhagyta magát és nem vonzódik hozzá a párja. Ha már lekövérezi a kedvese, akkor nem lehet egy vonzó jelenség.

Mi a reakció? Kibeszélni a barátnőkkel mekkora bunkó. Ez azért nevetséges. A barátnőknek kell este megdugn1uk?

Kinézett egy módon amikor összejöttek. Szeretheti akkor is, ha egy bálna lett belőle, de ha a nádszálra állt fel a cerka akkor mit hűledezik hogy most undorodnak a bálna testétől?

2021. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
83%
A csomagokat miért nem te viszed, kedves Kérdező?
2021. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
88%
Azért utolsó, mert ahhoz nem elég férfi, csak a kilók számolásához.
2021. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, az én párom mondjuk nem nézné el, hogy én cipeljem fel a lépcsőn a csomagokat.

Ja, ő mondjuk nem is egy pharazt, ellentétben veled.

2021. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
82%

11-es, de aranyos vagy, köszi. Igen, fel lett adva a lecke, lefogyni még le lehet, de a magasságommal mit tegyek? Látod telesírom a kispárnám, hogy nem vagyok elég jó az itteni inceleknek. Erre szokták mondani, hogy savanyú a szőlő. Sosem panaszkodtam, hogy nem tudok pasit felszedni. Hosszú combok, hosszú derék. Hát, ha nem tetszik, akkor nem kell udvarolni nekem. Megleszek nélküle is.


Volt egyszer egy kollégám, kopasz, alacsony. Ő is egyszer előadta nekem, hogy nem jönne össze velem, mert túl magas vagyok hozzá. Csak csodálkoztam, hogy mikor volt erről szó, hogy mi összejöjjünk. Én nem is gondolkodtam ilyenen, mivel egyáltalán szóba sem jöhetett volna, hogy ő és én. De azért aranyos, hogy így elmondta, hogy ne is reménykedjek.

Baráti körből egy másik srác meg azt mondta egyszer, hogy nem szexelne velem, mert kicsi a mellem. Ott is ledöbbentem, hogy hogyan kerültem én az ő szexuális ábrándjai közepébe, mert hogy én nem jelentkeztem erre a szerepre.

Nálam meg 180 cm-től kezdődik a férfi.

De úgy látszik azért a férfiak még azt a nőt is elképzelik az ágyban, aki jaj, amúgy nem is kéne.

Jaj, bocsi off voltam.

Amúgy a férjem is el van hízva. Én is mondogattam neki, hogy aggódom az egészségi állapotáért, szívesen vigyázok a gyerekekre, felmentem az itthon házimunka alól, ha kedve lenne elmenni egy kicsit biciklizni. Természetesen még ezen is megsértődött. Szerinted hányszor ment el? Szóval azért nem csak nők hagyják ám el magukat.

Nem tudom mi a jó megoldás, akárhogy szóba hozod, sértő. Esetleg ajánld fel, hogy te vásárolsz, és ne vegyél édességet.

2021. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!