Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány kg felett szóltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kg felett szóltatok már a feleségeteknek hogy ideje most már diétázni és edzeni menni, mert eléggé elhízott?

Figyelt kérdés

Sajnos évek során rakódott le rá, de tegnap egy veszekedés után kibukott belőlem.Mondtam neki hogy el van hízva, a csomagokat is alig tudja felhozni a lépcsőn, mert liheg.

Erre megsértődött.

mondtam neki menjen el edzeni, vettem neki bérletet is.

Erre este a barátnőivel kibeszélt, hogy ezt mégis én hogyan merészelem.

Miért ilyen sok nő, mikor már több éve házasságban él?


2021. nov. 16. 18:33
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
11%

25. Fajtád anyukádnak van. Most hogy ezt tisztáztuk, elmagyarázok valamit. Országos szinten versenytornásztam, nálam ez az alkat volt a vonzó. Lehet hogy a te környezeted többsége követelőző proli, ezért keversz velük. Az önértékelési zavarodat ne fogd rá másokra. Én tisztelek mindenkit, viszont szexuálisan nem vonz csak az általam említett testalkat. Nyugi, miattam nem kellett kardjába dőlnie egyetlen nőnek sem, maximálisan tisztelettudó családban nőttem fel, ahol a munkának volt becsülete.


A gyk más kategória, itt a személyesjedés, beszólogatás alap, igazából az itt zajló kommunikáció a másik ember b*szogatásáról szól pro és kontra. Mivel névtelen, mindenki küzdhet a saját démonaival. Te egy buta tahó parasztnak gondolsz, igazából nem zavar. Nekem lenne ciki "mentegetőzni" egy anonim senkinek. Ettől függetlenül olyan kapcsolataim voltak, ahol nem kellett egy nőnek megerőszakolni magát hogy nekem tetszen.


Most figyelj: utáltam ha egy nő meg akart felelni nekem. Legyen mindenki olyan amilyen. A megfelelési kényszer a gyengeség jele. Nem össze keverendő az egészséges tetszeni akarok érzéssel.


Belém állhatsz, de minek!? Volt aki már megtette, azóta nagy haverok lettünk. Innen a gyk-ról.

2021. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
87%

"Lehet hogy a te környezeted többsége követelőző proli, ezért keversz velük. "


Hiába vergődsz, már elárultad magad. Te vagy a követelőző, agybeteg ember, ha szólnál a párodnak azért, mert 58 kiló felett van.

És senki nem azért szól erre be (én legalábbis nem), mert milyen alkat a vonzó neked, hanem mert okoskodsz, kilók alapján ítélkezel és nem kinézet alapján. Ha semmi felesleg nincs a nőn és mellé még kecses, vékonycsontú, lapos hasú, de azért van rajta némi izom, és mondjuk a bűvös 58 kilónál több, akkor mit zavar ez téged? Komolyan rászólnál ezért egy magára igényes nőre? És akkor nem vagy követelőző proli? :D


"maximálisan tisztelettudó családban nőttem fel, ahol a munkának volt becsülete."


1. Sehogy nem illik ide a munka becsülete.

2. Ha ilyen családban nőttél fel, miért nem szedtél tőlük magadra semmit?


" Az önértékelési zavarodat ne fogd rá másokra."


Valamilyen szinten hibáztatható a sok önkritika nélküli g.eci, aki örökké csak kritizál másokat és semmi nem elég nekik (most nem feltétlenül rólad beszélek). Az viszont az én saram, hogy ilyeneknek a szavára adtam, ezt beismerem. Az is a felnőtté válás része volt, hogy megtanuljak rendesen válogatni, hogy kinek a véleménye érdekeljen. Egy ideje már semmilyen kritikát nem tűrök meg a testemre, legalábbis olyan embertől biztos nem, aki össze akar jönni velem, vagy összejött. Pláne, hogy sose hanyagolnám el magam.


"Belém állhatsz, de minek!? "


Te állsz bele másokba, ideírod a beteges képzelgéseidet, sokan lepontozták, és itt vered az asztalt, hogy tokás, ronda nők vagyunk.

2021. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
84%

"maximálisan tisztelettudó családban nőttem fel"


"Dagadt, renyhe, önértékelédi zavaros bálnák gyűjtőhelye lett ez az oldal .."


"Nekem lenne ciki "mentegetőzni" egy anonim senkinek."


Nem tudom, hogy a családod többi tagja tisztelettudó-e, de te a saját megnyilvánulásaiddal feketén-fehéren bizonyítod, hogy nem vagy az.



Nekem lenne ciki "mentegetőzni" egy anonim senkinek. Ettől függetlenül olyan kapcsolat

2021. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
34%

A kornyezetemben sajnos en is ezt tapasztalom, hogy a hazassag/gyerek utan rengeteg no elhagyja magat, ugy gondoljak, mostmar megtehetik, minek adjanak magukra ezentul stb. Szerintem ez borzalmasan kiabrandito. Mondom ezt nokent. Utana meg csodalkoznak, ha a ferfiak felrelepnek.


29/N

2021. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

"A megfelelési kényszer a gyengeség jele."


Írod ezt te, aki a 11. hozzászólásodban - hogy a lekezelő hangnemű megnyilvánulásodat idézzem - "anonim senkiknek" igyekszel bizonygatni a sikeres mivoltodat, és és ennek érdekében még az is felajánlod, hogy küldesz magatokról fotót.


Tényleg nem szeretném megbántani az érzéseidet, de szerintem érdemes lenne egy őszinte választ keresned magadban arra a kérdésre, hogy hogy állsz önismerettel, objektivitással és önkritikával.

2021. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
87%
Én csak azt nem értem, hogy Magyarországon több a kövér férfi, mint a kövér nő, akkor miért mindig a nők vannak leszólva? Nekem amúgy mindegy, nem vagyok elhízott, ha az lennék a férjemet akkor sem érdekelné, csak olyan szánalmas, ahogy az elhízottabbik nem cikizi folyton a kövér nőket.
2021. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
15%

32. Én írtam valamit. Belémálltál a dagi fajtársaiddal. Nem nekem okoz lelki sérülést hogy nem tudjátok elviselni más ízlését. A stílusom? Pont olyan amilyet megérdemel ez a rakás okoskodó nőstény. A lekezelő hangnem pontosan illik ehhez a letaglózó feminista stílushoz. LEgalább itt kapjátok már meg, ha lassan már a törvény azt is bünteti, ha egy férfi hozzá mer szólni egy nőhöz vagy kicsodához. Persze persze, az 1000 éves elnyomás. Kis élhetetlen bosszú szomjas lelki sérültek vagytok, aztán itt találtok felmentést magatok alól, mert hát megy az összeborulás ezerrel. Biztos van férfiimádó, maszkulin oldal. Ha meg oda mennétek okoskodni, ott meg ti lennétek halálra lehúzva.


Érdekes hogy 100 férfi összezárva nem problémázna semmin. Ha már van két nő, kitör a háború. A gyk tökéletes példája ennek. Mindig nektek kell hogy igazatok legyen, más szubjektív véleménye nem számít, ha nem egyzik a tiétekkel, akkor lepontozzátok. Általánosítotok mindenben, de legfőbbképpen abban, hogy a férfik 99.99%-a egy nyomi, használhatatlan bunkó tirpák.


Én ismerek nőket, nem is keveset, érdekes hogy én nem azt mondom a nőkről hogy micsoda bunkó parasztok. A gyk-n ez az arány fordított. Nagypofájú, beszólogatós, sértődékeny, önértékelési zavaros egyedek akarják megmondani, hogy kinek hol a helye.


A másik: a személyeskedés. Teljes bizonyossággal állítod rólam hogy egy hulladék vagyok, miszerint nekem a 58kg felett nem jön be a feleségem. Majd én eldöntöm, oké? Ismerem a testfelépítését. Sőt, én mindent paraméterekben mérek. Húúúú de tragikus. Zavar hogy nem téged emellek trónra a 75kg-oddal? Hát nem. Remélem túlteszed magad rajta. Nem szándékom kedveskedni olyanokkal, akik birtokolni kívánják a véleményszabadságot, azaz akik meg akarják mondani mit és hogyan írhatok le, mit gondolhatok, mit szerethetek. Ha meg nem vonatkozik rád, miért sértődsz meg?


Nézzél már szét! A férfiakat lehet gyalázni, azért egymás vállát veregetitek meg. Na belőlem ez a hozzáállás meg ezt a bunkó stílust hozta., mert kb. ez az ami passzol a gyk feminista vonalához.

2021. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
68%

Magadról állítasz ki nemhogy szegénységi bizonyítványt, de egész kórrajzot, esettanulmányt. Nem mi vagyunk feminácik, hanem te nyomsz nőgyalázó szövegeket már.


Ott meg végleg elveszíti minden komolyságát az egész társalgás, hogy jössz, hogy én vagyok 75 kilós, dagadt, stb. Magadból csinálsz bohócot.

2021. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
15%

Olvasd már vissza magad ki kezdett el személyeskedni te szellemi toprongy! Te hányhatod rám a szart, az irritáló nőnek nem nevezhető fajtád meg még meg is tapsol érte. Mintha a pokolból léptetek volna elő. Ennyi megkeseredett gyülölettel telt lényeket ritkán látni egy helyen. Ti meg a konszenzus. Csak nektek lehet igazatok, csak ti törhettek pálcát mindenki felett, nektek minden jól áll.


Na ezért állnak belétek mások is. Krva irritáló tud lenni. Olvass vissza más kérdéseket is. Incel, nyomi, féreg stb. Ha nektek lehet, másnak hogy hogy nem?

2021. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
83%
Te kezdtél el azon vergődni, hogy lepontoztak, és a lepontozók nyilván dagadékok, meg stb. :D Azt is nyugodtan visszaolvashatod, hogy ki gyűlölködik úgy, mint vmi elmeháborodott. Röhejes már amit művelsz.
2021. nov. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!