Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány kg felett szóltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kg felett szóltatok már a feleségeteknek hogy ideje most már diétázni és edzeni menni, mert eléggé elhízott?

Figyelt kérdés

Sajnos évek során rakódott le rá, de tegnap egy veszekedés után kibukott belőlem.Mondtam neki hogy el van hízva, a csomagokat is alig tudja felhozni a lépcsőn, mert liheg.

Erre megsértődött.

mondtam neki menjen el edzeni, vettem neki bérletet is.

Erre este a barátnőivel kibeszélt, hogy ezt mégis én hogyan merészelem.

Miért ilyen sok nő, mikor már több éve házasságban él?


2021. nov. 16. 18:33
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
46%

ha már nincsen meg a nőben az, hogy tetszeni akarjon neked, akkor semmivel sem fogod rávenni erre.

Kb hasonlóan csináltam mint te és jó 10 évig sikerült elérnem, hogy edzett, sőt én még kalóriára ki is számoltam és megcsináltam neki a kaját...de egy idő múlva már nem, és akkor is a péksütit ette.

itt még csak 15 kg plusz volt rajta.

aztán eljutottunk oda, hogy rendszeresen belelankadt már a farkam, mert ha még az a fajta lett volna, hogy fenekére meg a combjára hízik az még lehet vonzó is, de neki a derekára, meg a hátára ment.

a végén már tokája volt, meg vastag nyaka, plusz a magas vércukor és glutén érzékenység miatt állandóan ki volt csattanva az álla.

undorodtam már.


azóta feljött rá még 10 kiló. férjhez ment, és a gyönyörű 56-60 kilós csajból egy 85 kilós aránytalanul elhízott, pattanásos boldog ember lett, aki most egész nap ehet végre.

2021. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
42%

Én nőként magamról hadd válaszoljak:

A +10 kg már sok számomra. De én mindig is vékonyabb alkat voltam, most már kicsit husisabb a fenekem, és a combom, elvileg páromat nem zavarja.

2021. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
83%

"Sajnos évek során rakódott le rá, de tegnap egy veszekedés után kibukott belőlem"

Neked már évek óta nem tetszett, csak nem szóltál. Most viszont nagyon durván, se szeretet, se féltés.

Egyébként mi(ke)n szoktatok veszekedni?

2021. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
17%
bezzeg ha fasziként te lennél az elhizott akk menne itt a tudsz ennél jobbat is csajszi hagyd el a picsába legyél olyannal aki hozzád való a dagadt disznót meg hagyd el még ma...gyökerek :D
2021. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
79%

"Szuper statisztikát lehet levonni a lepontozókból hogy mennyi az elhízott nő az oldalon."


Bocs, én lepontoztalak, mert beteg vagy.

A fiatal korom nagy részét önértékelési problémákkal éltem le részben a te fajtád és a korcs elvárások miatt. 170 centihez voltam kb. 48 és 53 kiló között a 20-as éveim elején, de még így is voltak, akik belekötöttek a testembe. Most pedig lassan 5 éve edzek és figyelek az egészségemre, étrendemre, és így vagyok 61 kiló. Semmilyen felesleg nincs rajtam, még "töltött galamb" sem vagyok, hanem karcsú és sportos. Nekem valahol ijesztő tudni azt, hogy van olyan, aki képes lenne beugatni az én súlyomra. Abszurd már elképzelni is, hogy a párom esetleg beszólna, hogy vegyek vissza, legyek igényes, menjek 58 kiló alá.

Másrészt pedig, aki kilóban határozza meg, hogy mi neki az ideális, nem túl okoz és tájékozott, ugyanis ugyanannyi kiló merőben másképp tud kinézni különböző izom-zsír arányokkal.

2021. nov. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
20%
25. Itt a nőkről semmi rosszat sem lehet mondani. Ők meg buta módon inceleznek látatlanba. Az hogy a többség meg belétek áll, ti követelitek ki. Ritka ostoba egyoldalúvá vált ez a fórum is. Dagadt, renyhe, önértékelédi zavaros bálnák gyűjtőhelye lett ez az oldal, ahol a sértődés és a sorsközösségi szellem uralkodik. A lepontozás meg csak a szegénységi bizonyítványotok. Ha reggel tükörbe néztek, az a tokás ronda nő fog vissza bámulni, és hiába veregetitek egymás vállát, a valóságon nem fog változtatni. Hogy te azt hiszed h incel vagyok az sem, de tudod mit? Rendes leszek, hidd azt, sőt könyörgök pontozzatok le! Adok egy bónuszt is, én meg felpontozlak! Legyen már egy jó perced is ha már el kell viselni önmagad.
2021. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
60%

"Az egészsége szempontjából teljesen igazad van, a lépcsőn nem kellene lihegnie egy egészséges testsúlyú nőnek."


De most... komolyan, nem kezdi el senki szaporábban venni a levegőt, ha felmegy a lépcsőn? Ekkora lúzer vagyok?

2021. nov. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
85%

10


"165/48-52, tökéletes arányokkal"


Ízlésen vitatkozni tényleg felesleges, de ez egy nőnél - a példa kedvéért 30 évessel kalkulálva - ez a testmagasság 52 kg-mal kalkulálva 19,1-es testtömeg index, 48 kg-nál 17,6-os BMI, mindkettő a 'sovány' kategóriába esik.



"19.1 - Soványság


Konzultálj a testsúlyodról az orvosoddal

A BMI kalkulátor szerint a testsúlyod a magasságodhoz képest nagyon alacsony. A szervezetedből fontos tápanyagok hiányozhatnak."

2021. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
82%

#26 kulturált módon lehet kritikát mondani lepontozás nélkül, de komolyan nem érződik, hogy ez a stílus mennyire undorító? Ez elég szomorú, ha tényleg nem tűnik fel.

"Ha reggel tükörbe néztek, az a tokás ronda nő fog vissza bámulni, és hiába veregetitek egymás vállát, a valóságon nem fog változtatni."

Ezzel kapcsolatban is ki kell ábrándítsalak. Biztos van ugyan pár igénytelen nő is, akit sértenek a kommentek, és azért pontoz le titeket, meg pár arányosan, csinosan telt, meg pár épp formálódásban lévő, hamarosan bombanő, de javarészt átlagos nők, korrekt alakkal. És itt vagyunk még páran, akik heti rendszerességgel, nagy intenzitással sportolnak, kiegyensúlyozottan étkeznek, maximálisan elégedettek az alakjukkal, sőt, akár még az életükkel, párjukkal is, és mégis lepontoznak, mert attól még, hogy a probléma minket nem érint, a bunkóság bunkóság marad. Fordított nemekkel is ez lenne részemről a helyzet. Nem beszélek így azzal, akit elvileg szeretek, ha meg nem szeretem, nem vagyok vele.

2021. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a kérdés provokáció. Semmi nem tudja így megosztani és elkeseríteni az embereket, mint ez a súly kérdés.

Szerintem az a nő, aki boldog a kapcsolatában, nem hízik ész nélkül 10-20-30 kilókat.

A Kérdező jól eltűnt, mindenki jól egymásnak esett. A lényeg az, hogy én sem örülnék, ha a párom látványosan meghízna mellettem, de én speciel magamban keresném a hibát, hogy ez hogyan történhetett.

2021. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!