Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhízott anyukák titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott anyukák titeket támogat a párotok a fogyásban vagy inkább elfogad így?

Figyelt kérdés
Vagy épp cseszeget miatta de semmiben nem segít..?Mert nálunk épp ez a lehetőség van.
2021. márc. 16. 10:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
3%
Milyen segítségre gondolsz?
2021. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 A kérdező kommentje:

Pl a gyereket elvállalja amíg én eltudnék menni futni vagy hasonlók.

Anyagi segitseg, mert akárki akármit mond a zöldség gyümölcs néhány mentes dolog drága, így több kosztpénz kell.

2021. márc. 16. 10:34
 3/109 anonim ***** válasza:
93%

igen együtt diétázik velem, kiválasztottunk egy étrendet és aszerint étkezünk

nem tarthat itthon nasit, cukros üdítőket stb, és le kellett mondania pár kedvenc kajájáról, pizza, spagetti sült krumpli stb, ami nem lehet neki könnyű, mert ő egyébként nincs elhízva, szóval simán ehetné ezeket


engem rengeteget motivál hogy nem eszi előttem ezeket a kajákat. én nem olyan könnyen tudom megállni h nassoljak, vagy egyek belőle ha ott van előttem. plusz jólesik hogy támogat benne, hogy szolidaritásból ő is lemond pár dologról amit amúgy szeret. persze neki is jobb így, hogy egészségesebben él.

heti 2-3x járok el futni, olyankor ő vigyáz a gyerekekre, bár ez sztem alap elvárható.

a "kosztpénz" nálunk fel sem merül, közös a kassza, én vásárolok, én főzök az esetek 90%-ban, elég fura lenne ha beleszólna.

2021. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
14%

Sétálj a gyerekkel. Sokat.

Én alulról tömnélelek. Attól nem hízol. Ne zabálj annyit.

2021. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 A kérdező kommentje:

3 Nah igen , ez így jó dolog. Én nem várom el tőle h dietazzon neki nincs ra szüksége tipikusan az az ember aki bármit ehet vékony marad, szerintem emiatt nem is érti az én szenvedésemet.

Ha olyanokat vásárolok beszólogat, hogy drága én meg olyankor inkább a sajatomról mondok le , a gyerekéről semmiképp. Csak hat aki jár vásárolni tudja, hogy mi a drágább: egy szelet májkrémes kenyér vagy abonett csirkemellsonka és zöldségek


4 Nem zabálok. Sétálni nem igazán szoktunk, csak a boltig, a gyerek nem bírja és cipeltetné magát én meg nem igazán emelhetek ekkora sulyokat.

2021. márc. 16. 11:39
 6/109 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a gyerek.? Told babakocsiba. Kismotorozzon melletted. Ennyi. Nem a kifogás kell. Napi egy óra séta csodákra képes. S ingyen van.
2021. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 A kérdező kommentje:
2 éves múlt , nem jön a kismotorral a boltig macera elmenni mert NEM EMELHETEK, így nem merek messzebbi sétára elindulni vele mert nagyon dacos. És otthagyni nem hagyhatom, nyaki gerincsérvvel meg nem cipelhetem, mert akkor már nem a csinosságom múlik rajta hanem az egészségem.
2021. márc. 16. 11:49
 8/109 anonim ***** válasza:
84%

Nyugodtan elvárhatod tőle hogy diétázzon. Nem csak a fogyás a fontos hanem az egészséges életmód.

Ha te főzöl, nem igazán szabhatja meg h mit veszel és mit főzöl. Ha nem tetszik, főzzön magának.

2021. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 anonim ***** válasza:
12%

Akkir hízz tovább.

Tornázni otthon is lehet.

Kevesebbet enni is.

2021. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 A kérdező kommentje:

8 Sajnos a diétás kaja drága , nemtudok mindenkinek azt főzni, főleg neki sem mert nem akarja megenni. Nem ad pénzt drága dolgokra ezt nem érti meg senki.

Annyiból nemtudom kihozni amit ad , úgy hogy még diétás és egészséges is legyen.


9 Kevesebbet eszem, de ez nem vàlt be. Ha pedig nem veszi meg a diétahoz kellő dolgokat egyek levegőt? Akkor azt kell Ennem ami otthon van.

2021. márc. 16. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!