Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre,ki mit tenne a helyembe?

Figyelt kérdés
11 éve vagyok együtt a mostani férjemmel. Előző házasságombòl van egy 13 éves lányom és van egy 8 éves közös kislányuk. Férjem kint dolgozik külföldön én a lányokkal vagyok itthon nem dolgozok. Minden hétvégén hazajön télen 2-3 hónapig itthon van. A nagylányom nem szereti őt sokszor beszólt neki a nevelő apja hülyének semmire kellőnek nevezi minden kis apròságèrt piszkálta. Miért hadja égve a villanyt stb. Természetesen most a pálya választásba sem támogatja azt mondja a kozmetikus nem szakma egyetlen forintot nem ad az iskolára. Odáig fajult a dolog,hogy tavasz óta nem jön ki a lányom a szobájából ha itthon van a nevelő apja vagy elmegy otthonról hétvégére, mamához,barátnőhöz. Én nagyon rosszul érzem magam itthon a saját házamba úgy érzem két tűz között vagyok. Már azt sem tudom,hogy szeretem-e a fèrjemet mert már feszült vagyok ha jön haza.... Most viszont két hónapra hazajön. Lányom kérlel,hogy váljak el. Tanácstalan vagyok. És félek férjem elé állni,hogy vége. Természetesen ő azt mondja nem ártott a kislánynak. Láttam amit láttam hallottam amit hallottam én is. Nekem a legnagyobb problémám a férjemmel,hogy nem tekint társának mindig az van amit ő szeretné. Oda megyünk azt veszünk azt csináljuk amire ő vágyik amit ő szeretne. Ti mit tennétek a helyembe?
2021. nov. 27. 17:58
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
55%
El kell menni dolgozni,nem másokon élősködni.Az ilyen férfiakról is megvan a véleményem,megérdemelték egymást.
2021. nov. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
77%

Egyik közeli barátnőm kozmetikusként és sminktetoválóként vállalkozó. 30 alatt egyedül, hitel és segítség nélkül vett kertes házat belvároshoz közel.

Én meg a csodás diplomámmal keresek 200 ezret. Ki volt a hülye pályaválasztáskor? Elmúltak azok az idők, hogy csak a diplomával lehet boldogulni meg a szakmák rosszak.


A kérdésre visszatérve, el kellene menned dolgozni és a párodnak haza kellene költöznie. Miféle élet ez, hogy külföldön dolgozik te meg itthon körmöt festegetsz egész nap? Két iskolás gyerek mellett miért vagy htb?

Nyilván rengeteget kellene beszélnetek egymással a pároddal és több időt kellene töltenie mindkét gyerekkel. Ha nem működik, el kell válni.

Egyébként nincs neki véletlenül külföldön is családja? Hogy a fenébe lehet így élni, ahogy ti?

2021. nov. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
71%

Úgysem fogsz elválni, hiszen már eddig sem tetted, mert akkor el kéne menned melózni.


Inkább tűrsz, és kiszolgáltatod a gyerekeidet a nevelőapjuknak. Szuper anyuka vagy.

Csak megsúgom, hogy a lányod, amint elköltözhet, az ajtót nem fogja rád nyitni és teljes joggal.

2021. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
86%
Egész egyszerűen ennek a pasinak nem való gyerek. Amúgy meg gondolkozzál már te is kérdező....dolgozik a férjed hogy eltartson titeket sőt a 13 évesről nem is lenne kötelessége gondoskodni. Miért nem mész el dolgozni? Vagy keresel 3. férjnek megint egy pénzes pasit? Nem gondolod hogy magadba kéne nézni? 2. kapcsolatodból lesz válás és úgy gondolod ez is csak a pasi hibája? Plusz meg kéne nevelned a 13 éves gyerekedet amivel lehet már elkéstél. Sosem lett volna bőr a képemen hogy azt kérjem anyámtól váljon el.
2021. nov. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
72%

".dolgozik a férjed hogy eltartson titeket sőt a 13 évesről nem is lenne kötelessége gondoskodni."


Egyetertek!

Mas gyereket eteti, es meg o a hulye...

Ja, kozmetikus iskola...

2021. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
83%

Én elmennék dolgozni. Aztán azt mondanám a lányomnak, hogy próbáljuk ki, hogy milyen lenne csak az én fizumból élni, aztán leülünk majd gondolkodni, hogy mit szeretnénk.


Simán lehet, hogyha látja, hogy te is rossz kedvű és követelőző vagy, mikor dolgozol és nem csak évi 2 hónapot, akkor meggondolja magát.

2021. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
84%
Mért lenne rosszkedvű és követelőző, amikor dolgozik? Hogy egy munkaképes nő dolgozik, az a normálállapota.
2021. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
82%

"Már azt sem tudom,hogy szeretem-e a fèrjemet mert már feszült vagyok ha jön haza.... Most viszont két hónapra hazajön."


Már bocs, de normális vagy??

Más minden nap együtt van a párjával, te meg attól rettegsz, hogy hazajön és otthon lesz veletek, a családjával?

Én már régen kirúgtalak volna a hülye kamaszlányoddal együtt!

2021. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
21%
Nyilvánvalóan azért retteg, te empátia nélküli 48-as, mert a férje agresszív és nem szereti. A házasságuk rossz, és már rég meg kellett volna szakítani.
2021. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
91%
49es, a pasi helyében én se szeretnék hazajárni ha egy 13 éves elkényeztetett kis görcs "várna"
2021. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!